Skoči na vsebino

Zadrge razne


Vale

Priporočene objave

Kaj, kje in kdo je to?? :blink:

celjski usnje majster, dosegljiv na 041/506-616 (Jože Farič)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Lj. dobiš zadrge v trovini za šivilije, ki pa je za Filozofskim faxom oz. nasproti gostilne Pod lipco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Fakulteto za strojništvo (FS) na Rimski 19 nasproti gostilne Pod lipco je res ena trgovinica, kjer imajo čuda reči za šivilje. Tam sem dobil tudi zelo robustno zadrgo, ki je identična zadrgam, ki jih na kombinezone šiva Vanucci.

[attachmentid=73640][attachmentid=73641]

[attachmentid=73642]

Johenson-najlepša ti dala-in to čimprej!!

post-4329-1150975835_thumb.jpg

post-4329-1150975855_thumb.jpg

post-4329-1150975883_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš odkril trgovino s "pravimi" zadrgami, javi,

da bom vedel za naslednjič, ko bo zopet kaj šlo k :devil:

V okolici Maribora je pravi naslov za takšna popravila gospod Borko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne Johenson... MK-R1!! Njemu naj da najlepša!! :grim

SymRu-vrejamem, da tegale gospoda Borkota čist vsi štajerci poznajo, ker točnejši opis, telefonska in lokacija delavnice pa res nista potrebna... :slap:

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SymRu-vrejamem, da tegale gospoda Borkota čist vsi štajerci poznajo, ker točnejši opis, telefonska in lokacija delavnice pa res nista potrebna... :slap:

uporabiš Čudežni Iskalnik, pa je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lowrenc,

na srečo nisn štajerc,

zato Borkota gospoda ne poznam.

Zelo hvala za trgovino pri Podlipci

(tam bil vrsto let stalen in zaprisežen študentski gost).

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oblačila za motorje zelo dobro in kvalitetno popravljajo v Inde Vransko kjer šivajo kombinezone iz usnja in cordure za italjanski Spyke.Ta ženska ki je vodja prodaje je zelo prijazna in ustrežljiva ter naredi vse za motoriste.Ko sem dal rihtat svojo jakno mi je razlagala da je nekdo kupil v italiji kombinezon v akciji,ker niso imeli njegove velikosti 46 je kupil kar 54 in so mu ga v Inde predelali na 46,vendar je bila njihova znamka. Stalo pa je okoli 35000sit tako da za tvojo zadrgo ne bo problem.To žensko dobiš na tel.:031/644-922 :worship:

Popravljeno . Popravil lesi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'gospoda' Borka :BUA: se pa le na daleč izogibajte, če nimate njegove 'robe'. Popravlja samo in izključno svojo.

Sicer pa, ne poznam živega bitja, ki bi bil tako aroganten, nesramen & s tolikšno mero bolanega ega!!!

Stric je... :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Je možno kje naročiti original Dainese zadrgo? Kupil sem usnj. hlače Spyke (edine ok) in bi samo na njih zamenjal zadrgo, ker uporabljam še ene druge Dainese hlače s to Dainese jakno. Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je možno kje naročiti original Dainese zadrgo? Kupil sem usnj. hlače Spyke (edine ok) in bi samo na njih zamenjal zadrgo, ker uporabljam še ene druge Dainese hlače s to Dainese jakno. Hvala!

Kupi dve kompletni zadrgi iste dolžine in daj prešiti pa ti bo pasalo na vse kombinacije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da se da zadrgo kupiti tu: http://www.dainese.si/, če boš pa slučajno menjal komplet zadrge, se pa oglasi v Mengšu, kjer imajo vse mogoče zadrge in ostale stvari, ki pašejo zraven. Jaz sem tam nabavil novo zadrgo za moj Dainese kombinezon, stala je pa pest drobiža. Tu imaš pa še naslov: http://www.zadrge-bvd.si/.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Mislim, da se da zadrgo kupiti tu: http://www.dainese.si/, če boš pa slučajno menjal komplet zadrge, se pa oglasi v Mengšu, kjer imajo vse mogoče zadrge in ostale stvari, ki pašejo zraven. Jaz sem tam nabavil novo zadrgo za moj Dainese kombinezon, stala je pa pest drobiža. Tu imaš pa še naslov: http://www.zadrge-bvd.si/.

LP Robert

Mal je stara tema ali je Inde Vransko še v delu.......

Imam problem z menjavo zadrge na dvo delnem kombinezonu....

kakšna ideja kam se obrniti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Za bilo kašen odgovor hvala :yea1: :yea1:

Sem se moral ,kar sam potrudit .

Ne morem verjet ,da pri takšni količini motoristov ni nihče našel časa za odgovor :l_01: j...š tak motosvet.

evo odgovor Vodnar sp Farič Jože v Celju v Novi vasi ,super izdelava in cena priporočam. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Pozdravljeni,

Se vnaprej opravičujem če bom zasmetil malo (pa me naj admin prestavi...)

Sprednji ključ na jakni bmw Stretguard 3 mi je šel, že bil v eni specialni trgovini pa niso imeli takšnega ki bi pasal. Zato me zanima če ima slučajno kdo kakšno staro Streetguard 3 jakno ki je že oddelala svoje pa da ima gor še ključ.

Vprašal tudi pri naših bmw dealerjih, pa nimajo... :(

Če se ne najde ključ ki bi pasal bom seveda menjal zadrgo, ki pa je še čisto ok...

Popravljeno . Popravil Someone12
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Dober dan,

Ukvarjam se z šivanjem usnja, tako da lahko zamenjam tudi zadrge na motorističnih hlačah ali jaknah.

Kontaktirajte me na siviljstvo@gmail.com, lokacija Vižmarje - Ljubljana ali Dol pri Ljubljani

Lp Simona Bučan

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Simona Bučan pravi:

Dober dan,

Ukvarjam se z šivanjem usnja, tako da lahko zamenjam tudi zadrge na motorističnih hlačah ali jaknah.

Kontaktirajte me na siviljstvo@gmail.com, lokacija Vižmarje - Ljubljana ali Dol pri Ljubljani

Lp Simona Bučan

a tudi spucaš, poflikaš, krajšaš, podaljšuješ, šriiš ?... bo fajn vedet, ker moja je šla v penzijo, pa ne vem kok časa bo še delala honorarno... 

:huh: 

  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čistim ne , ostalo uredim, npr. menjava zadrg, popravilo po padcih širjenje ali ožanje , krajšanje in podaljšanje,

Lp Simona Bučan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 6/7/2023 at 12:23 PM, maus said:

a tudi spucaš, poflikaš, krajšaš, podaljšuješ, šriiš ?... bo fajn vedet, ker moja je šla v penzijo, pa ne vem kok časa bo še delala honorarno... 

:huh: 

Slevec je sla u penzijo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!