Skoči na vsebino

Zadrge razne


Vale

Priporočene objave

Sej vem, da se mal butasto sliši, ampak res ne vem. Mi je crknila zadrga na moto jakni (Dainese - cordura), pa glih ne zaupam navadni šivilji, da bo to dobro zamenjala ... kaj pa zdaj? Pozna kdo koga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep.cisto blizu mene; samo piclih 1500 m stran. :)

Joj Ice ti si tolk simpatičen. Sicer sem pa danes v SG-ju, tako da se potem razdalja zmanjša :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope..... se vedno je 1500 m od mene. ;) :D

OK, sam da si daleč stran, te mam že rajši :P

Hecam se - no hard feelings - bi rekel eden od RW :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da bo se resno.ce zna popravljati usnje zna tudi corduro z ali brez gore-tex membrane.za sigurno povej,da je to jakna z membrano in da naj pazijo.drugace..... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sej zdej je itak prevroče za jakno;) drugače pa kakšen krojač bi to poštimal,al pa v MB k šivajo neke kombinezone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sej zdej je itak prevroče za jakno;) drugače pa kakšen krojač bi to poštimal,al pa v MB k šivajo neke kombinezone

Ej, jaz nikamor brez jakne odkar sem nesrečo mela, sicer se pa na kratke relacije bolj malo vozim, tako da rabim nujno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kukr sem jes obveščen, delaš za dobro plačo na dobrostoječi firmi, tako, da ne bi smel bit neki problemčič menjat kordurce komplet..

pa še prtiskovc lahko kej prispeva...

(koseminabere100komarjevnakordurcimenjamtudijazpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sej zdej je itak prevroče za jakno;) drugače pa kakšen krojač bi to poštimal,al pa v MB k šivajo neke kombinezone

Ja valda jakna je de te ne zebe čelada pa de ti mušice v oči ne letijo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem, da se mal butasto sliši, ampak res ne vem. Mi je crknila zadrga na moto jakni (Dainese - cordura), pa glih ne zaupam navadni šivilji, da bo to dobro zamenjala ... kaj pa zdaj? Pozna kdo koga?

No zdaj maš priliko, da zamenjaš z usnjem. Grrrr to je tapravo, te vmetne mase mi ne dišijo, pa še mušice se nekam čudno zarinijo v njih. :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem, da se mal butasto sliši, ampak res ne vem. Mi je crknila zadrga na moto jakni (Dainese - cordura), pa glih ne zaupam navadni šivilji, da bo to dobro zamenjala ... kaj pa zdaj? Pozna kdo koga?

No zdaj maš priliko, da zamenjaš z usnjem. Grrrr to je tapravo, te vmetne mase mi ne dišijo, pa še mušice se nekam čudno zarinijo v njih. :angry: :angry: :angry:

Sorči, ampak sem alergična na usnje, tako da nau šlo ... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kukr sem jes obveščen, delaš za dobro plačo na dobrostoječi firmi, tako, da ne bi smel bit neki problemčič menjat kordurce komplet..

pa še prtiskovc lahko kej prispeva...

(koseminabere100komarjevnakordurcimenjamtudijazpress)

Mater te bom za jezik potegnila, ko te vidim na malici ... dobrostoječafirma :blink: :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Uf nujno rabim pomoč.

Zadnjic se mi je na kombinezonu (Dainese K) zadrga pokvarila. Uf se bom matru povedat kaj se je pokvarilo. :unsure: Dobr pa poskusmo. "Snel" se mi je tisti del zadrge (tam cisto spodaj oz. na zacetku), ki prepreci "premikajocemu se delu" da ne pade dol. S tem "snel" mislim dobesedno snel in posledicno tudi malce zlomil. Torej potrebujem naslov nekoga po moznosti v blizini LJ, ki se izkljucno ukvarja samo z zadrgami (jih proizvaja itd.), ker mi je potrebno nazaj "namontirati" samo tisti delcek (nov). Torej nic sivanja in podobnih zadev. Ce kdo pozna izraze za posamezen del zadrge pa tudi na plano z njimi. :P

Zakaj nujno, ker grem ta cetrtek na Krk in .....

Hvala.

B) TNT B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zdravo, jaz bi pa rabil kako dobro šiviljo, ki bi mi naredila zadrgo, ki drži skupaj hlače in jakno. Problem je ta da na jakni ni zadrge niti elastike na katero bi se zadrga našila. Hlače sem pred kratkim dobil za darilo (hvala vsem, ki ste prispevali :wub: :wub: :wub: ). Na hlačah pa je zadrga že našita a zraven nisem dobil drugega dela zadrge (s pripadajočo elastiko). Zanima me tudi kje bi to lahko kupil ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Uf nujno rabim pomoč.

Zadnjic se mi je na kombinezonu (Dainese K) zadrga pokvarila. Uf se bom matru povedat kaj se je pokvarilo. :unsure: Dobr pa poskusmo. "Snel" se mi je tisti del zadrge (tam cisto spodaj oz. na zacetku), ki prepreci "premikajocemu se delu" da ne pade dol. S tem "snel" mislim dobesedno snel in posledicno tudi malce zlomil. Torej potrebujem naslov nekoga po moznosti v blizini LJ, ki se izkljucno ukvarja samo z zadrgami (jih proizvaja itd.), ker mi je potrebno nazaj "namontirati" samo tisti delcek (nov). Torej nic sivanja in podobnih zadev. Ce kdo pozna izraze za posamezen del zadrge pa tudi na plano z njimi. :P

Zakaj nujno, ker grem ta cetrtek na Krk in .....

Hvala.

B) TNT B)

Živjo,

Moji punci se je na čisto novem kombinezonu na jakni strgal isti del kot je povedal TNT pa me zanima kdo bi ga lahko zamenjal? Tisti del je gor natisnjen kot sem videl in pomoje bi se dalo zamenjati samo tisti del, da nebi bilo treba cele zadrge... Torej ali kdo kaj ve kako zamenjati to?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha kar tako potem... sem mislil, da bi se menjalo samo tisti omejilec na koncu.

Je kvalitetno naredil? Se ti kaj uničuje sedaj?

Bi jaz potem kakemu usnjarju nesel pa je. Pozna kdo koga v okolici postojne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blizu Postojne: Vanja 041/937-576. Men in moji sešila par kosov oblačil za na motor...dobro dela :yes:

Popravljeno . Popravil Jurij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blizu Postojne: Vanja 041/937-576. Men in moji sešila par kosov oblačil za na motor...dobro dela :yes:

Najlepša hvala, sem že kontaktiral in je zmenjeno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Meni je pa pri dvodelnem Dainese-ovem kombinezonu crknila lani zamenjana zadrga okrog pasu! Sicer mi je že lani ob menjavi čevljar rekel, da mi bo kmalu crknila ampak se mi je tako prekleto mudilo, da sem mu poturil pru fršlus, ki sem ga dobil in, ki je bil dovolj dolg... Bil pa je takle:

[attachmentid=73382]

Ima hudičevo tanke zobke, ki so narejeni vsi iz enega dela po celi dolžini zadrge in to sploh ni bilo dobro...

Sedaj, ko mi je s5 crknu fršlus pa iščem takole zadrgo:

[attachmentid=73383]

Ima vsak zobek posebej namontiran na tekstil in je že na pogled videti veliko bolj robusten od onega prejšnjega!!

Zanima pa me sledeča stvar... Kje na Gorenjskem ali pa v LJ je kakšna trgovina, kjer bi jst dobiu takole zadrgo? V Škofji Loki sem že bil v Lokatexu na Trati in v Gumbu pod zdravstvenim domom pa sem obupou nad tem, da bi takole zadrgo dobil v Škofji loki :xx:

Hvala za odgovore in LP

post-4329-1150793802_thumb.jpg

post-4329-1150793915_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z zadrgami je :devil: .

Iskal tako, močno zadrgo, kot je na tvoji sliki, po Celju in ne našel nič.

Prčvarnic s šiviljskimi pripomočki je malo,

pa še te imajo le robo, ki gre redno v promet.

Na koncu se moral zadovoljiti z neko povprečno zadrgico.

Ker je šlo za zadrgo na hlačnici, pri gležnju, se nisem kaj dosti sekiral.

Če boš odkril trgovino s "pravimi" zadrgami, javi,

da bom vedel za naslednjič, ko bo zopet kaj šlo k :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš odkril trgovino s "pravimi" zadrgami, javi,

da bom vedel za naslednjič, ko bo zopet kaj šlo k :devil:

kaj pravi pa Vodnar s.p.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!