Skoči na vsebino

RABIM POMOČ


Priporočene objave

A mi lahko prosim kdo pomaga.

Imam piaggio quartz, in mi je kr na enkrat tam zadaj zaružlo, sm vse lepo razdru (kar pa ni šlo lepo sm pa s sekiro popravu:) pa pustmo zdej to) in sem se nekako prebil do nekih zobnikov, ki so nekako potrgani, kolkr se mi zdi so to tisti prenosi ki jih tle najrajš opevate:). V glavnem, zvito mam tud uno "štango" ku pride kuplunga gor, una ku je pa kolo gor prišrafan pa mislim da mam v redu. Zdej bi pa jest te zobnike zamenju, pa rabim tako nekako navodila od začetka pa do konca, pa me zanima če je kdo tolk prijazen pa bi to mal pomagu mi, ker jest kot mehanik ... rabim pač pomoč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi noben noče, al se nobenmu ne da al noben ne zna, ... ?

Ta tretja opcija bo bol držala :P

Če bi mel motor in ne skuter bi ti lahko še kej svetoval, tako pa žal :(

Dej do kšnga mehanika zapeli in ne sam šraufat, al pa s sekiro toučt!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žan .... sej to je skuter navadn dvotaktn piagootov skuter z vodnim hlajenjem, več pa ti ne vem povedat o njem :) razn tega da je v nevoznem stanju ker mi je tam uzadi vse zmlel po tistih zobnikih, pa nc ne vem, kam po nove, kolk stane kake kupit, ... :)

aja ti maš pa motor :) ups

Popravljeno . Popravil gizmo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am ja... notr mas primarne pa sekundarne zobnike, najbrz mas to zmleto. tista "stanga" k jo ti vids so primarni. ce bos to menjal, najbols da poklices na PVG (Piaagio Vespa Gilera) v Koper, ker bos tko najcenejse skoz prsu. Ce mas pa zeljo pa lahko kups tut racing od polinija (lindempa lj.), sam to bo pa pol kr dost drazje prslo. se bols pa je, da skuter tja peles, pa ti ga bodo dobr ustimal pa ne bodo "tolkl s sekiro" :blink: . btw. kuko ti je ratal to skrivit, oz. zmlet ???????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em ves olja ni blo nc noter pol pa je mnde zato :)

emm, sam jest bi mel zdej un z ravnimi zobci... kolko to stane, pa kolko taki kot so zdej bli noter priblizno ?

rabim pa vse zamnjeat tam notetr sam uno os za kolo ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tista stanga+vecji zobnik ki je na njo povezan so primarni prenosi. potem pa je se en mali zobnik (ki je spojen z vecjim zobnikom primarnih prenosov) in pa se en vecji zobnit ki je pritrjen na zadnje kolo. to pa so sekundarni prenosi. ce je tisti mali od sekundarnih dovolj, pol kupi samo primarne. polinijevi podaljsani stanejo okoli 15k vendar dvomim da bo nepredelan skuter kam letel z njimi. jaz bi predlagal da probas najt nekje rabljeno, ce je kdo zamenjal te zobnike za sportne al pa kaj in originala vec ne rabi. al pa tisti odpadi v italiji kjer je ziher pooolno tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj še bi mogu predelat da bi šlo ene 80 - 90km/h ?(pa nebi rad menju cilindra pa bata) zdej mi je šol 60-65.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!