Skoči na vsebino

zakaj mi ga zamori (skuter namreč)?


dj k@vla

Priporočene objave

lahko si izdelas svoj kljuc. vsaj jaz sem si ga. in pol ga nastavis na tisto kamor zagrabi nozni starter

ta ključ narediš ali pa si pomagaš s kakšnim drugim orodjem...še najboljša rešitev......k boš to odšravfu pa si skoraj nujno zrihtaj pnevmatsko pištolo, k brez nje boš zgubo velik živcev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa mi razložte/povejte tole:

-a je možn da je jermen zanič pri 5500km?

-a je treba pri menjavi fedrc na sklopki(za auspuh) in menjavi fedra (ta trd od polinija), na novo skalibrirat valjčke?

da je jermen pr 5500 km zanič je malo možnosti, a možno pa je

neke si zapomni za vedno, ko kej delaš na skutere, za vsako malenkost moreš menjat valčke, če menjaš fedre, jermene, zobnike, cilindre, vglavnem vedno morš menjat

v tem je pač problem in tudi poanta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno bo treba menat valjčke! sam je ful čudn, ker skuter včasih sploh nima luknje pa lepo potegne na ravnini do 95, včas pa se ustav tud pri 50- od česa je to odvisn (luknja se takrat čut tud ko grem po klancu navzdol)

doma jz mam kompresor, se prav da moram sam pištolo kupt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ga tudi skuter nekaj spet sere :angry: Ja, valcni so opet :( Al pa jermen :(

ti menji fedrce na kuplongi in jermen, pa bo

sklepam da je na tvojem skuterju tudi jermen zanič, tak kot je blo na mojem, kot zgleda si ti narejo napako da si ga meni prodal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ga tudi skuter nekaj spet sere :angry: Ja, valcni so opet :( Al pa jermen :(

Bos spet malo mogo okol prit da boma malo posraufala se tak mam oni bolcn tvoj od dekla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa nea ga sere samo pri pospeševanju :) Najbolj ga sere, ko naenkrat zgubi navor, zakaj nea vem :unsure: Verjetno je jermen, bomo šraufali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ves ka se pa men zgodi, uceri sm zamenju primarne zobnike, sm dal noter od pilinija ta kratke, valjške mam 8g, motor mi pa zdej nikamor ne gre, 51km/h ?!?!, prej ku sm pa mel original zobnike je pa šol 65-70 km/h.

Ka nej nardim ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predn ga bos rihtu ga pel se na tehnicnega!! :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ves ka se pa men zgodi, uceri sm zamenju primarne zobnike, sm dal noter od pilinija ta kratke, valjške mam 8g, motor mi pa zdej nikamor ne gre, 51km/h ?!?!, prej ku sm pa mel original zobnike je pa šol 65-70 km/h.

Ka nej nardim ?

Vsekakor z 8g očino ne bo šlo nikamor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ves ka se pa men zgodi, uceri sm zamenju primarne zobnike, sm dal noter od pilinija ta kratke, valjške mam 8g, motor mi pa zdej nikamor ne gre, 51km/h ?!?!, prej ku sm pa mel original zobnike je pa šol 65-70 km/h.

Ka nej nardim ?

Ce nimas 70-ke si samo dnar bek vrgo :( Jaz sn tudi primarne menjo vceraj pa se pozna na koncni :D :D :D Samo novi jermen se treba kupit pa variator pa bo to to :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, ja nimam 70ccm ampak 50, sam une zobnike, mij e zdrobil, ku ni blo olja noter, pol sm pa kr tte noter dal, sam sm mal več prčakval. Ka nej zdej zamnjeam da bo bolš razn bat pa cilinder ? Afspuh, sklopko, valčke (kake) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka nej zdej zamnjeam da bo bolš razn bat pa cilinder ? Afspuh, sklopko, valčke (kake) ?

Ja prvo 70 kit ,zobnike tak mas,drugi avspuh ce se ga nimas,z valcki bos mogo kombinirat,fergazer bos verjetno mogo menjat,federce na kuplongi,fedro na jermenici in to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede unga z jermeni kste omenjal sm jz na forumu brav da je bil jermen narobe obrnen pa zato meu un lukno k je pa prov ubrnu je pa šlo :)

Drgač če neveš kako ga maš obrnenga je gor pušcica za smer vrtenja al pa more bit tko obrnjen da se da normaln dat brat kar gor piše tko je tm pisal :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prvo 70 kit ,zobnike tak mas,drugi avspuh ce se ga nimas,z valcki bos mogo kombinirat,fergazer bos verjetno mogo menjat,federce na kuplongi,fedro na jermenici in to je to

Hmm, in to vse skupi stane 200 jurjev, jest nebi 70ccm kita dal gor! A res ni druge varjatne, ce bi dal kak drug avspus gor bi se pa mal poznal al cist nc ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, ja nimam 70ccm ampak 50, sam une zobnike, mij e zdrobil, ku ni blo olja noter, pol sm pa kr tte noter dal, sam sm mal več prčakval. Ka nej zdej zamnjeam da bo bolš razn bat pa cilinder ? Afspuh, sklopko, valčke (kake) ?

Ja bo treba kar 70ccm kit kupit, ker iz valjčkov, sklopke, federc in čigumija lahko samo McGayver nardi tako moč za 50ccm kot da bi mel 70ccm :D Tvoj primer je približno tak, kot če bi z avtom s četrto speljeval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena modra misel mogoče, da boš vidu, da je stvar nerešljiva. Moj bratranec je mel 486-ko in 200mb placa na HD. Windowsi so mu požrli cca 160mb placa in ostalo ga je še samo 40mb. Prineso sn mu GTA 1, ki je zavzel 50mb placa, kar pomeni, da 10mb ni možno blo nikjer dobit. Pa je šou tip brisat Windowsove pisave in podobne malenkosti. Smeha je blo obilo :D Ko mu je uspelo magično pričarat tistih 10mb zraven je pa bil problem, da je Windows potreboval naslednjih 20mb za zagon špila. Evo, tak je to. Se pravi, večji HD pa bi šlo. Kupi večji bat oziroma cilinder 70ccm, pa bo šlo. Ni treba odštet 200.000 jurijev, že za 30.000sit ga boš dobo ;)

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prvo 70 kit ,zobnike tak mas,drugi avspuh ce se ga nimas,z valcki bos mogo kombinirat,fergazer bos verjetno mogo menjat,federce na kuplongi,fedro na jermenici in to je to

Hmm, in to vse skupi stane 200 jurjev, jest nebi 70ccm kita dal gor! A res ni druge varjatne, ce bi dal kak drug avspus gor bi se pa mal poznal al cist nc ?

če ne misliš kupt 70cc pol je dost bolš da daš gor original zobnike ker skuter sam matraš s temi (predstavljalj si kolk težkio bi se blo s biciklom pelat v 24 pa nebi mel zadosti moči)

kup rajš 70cc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em, kak kit pa priporočate, glede na to da nebi jest pol motorja šraufu vsak mesec oz, bi ga čim manj, neki kar bo čim manj obrabljalo vse ostale zadeve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!