Skoči na vsebino

zakaj mi ga zamori (skuter namreč)?


dj k@vla

Priporočene objave

ok roba hvalati, kolk pa to stane pa kdo mi bo to zmontiru, lahka sam ? morm se pol slucajn kej zamnejat kot je kaka blajerca.

Aja moj motor je pa Piaggio Quartz 50 (vodno hlajenje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh..ce bos gusa vzel nebos rabo blajerce manjat...ce pa bos vzel evota pa bos mogo(prevec dnara das bek)Itaq da si sam lahko delas jaz sn si vse sam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se je isto zgodl kokr dj k@vli

mam malagutija firefox pa sem pred kratkim dobu giannellija.prvih 200km sm ga lepo vozu nism šu čez 75.

včeri sm pa šu z kolegi na jezersko pa sm ga ene 10km žgal do konca.

pol sem pa zmanšu do 50km/h pa mi ni hotu več potegnt.pa motor se je ful neki grel(mam vodno hlajenga).

zvečer sm šu še enkrat probat pa je blo tko. do 15km/h itak počas potegne pol pa pr 52km/h zgubi vse obrate pa navor in to se vleče dokler ne naberem 58km/h (to lahko traja celo večnost) pol pa spet normalno vleče do konca.

A ma to kej zveze z pregrevanjem motorja al so valjčki.valjčki so tisti k jih dobiš zravn giannellija.

kva je kle narobe.mislm da prvih 200km ni blo te luknje med 50 in 60 km/h

prosim povejte kva je kle narobe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zato ker auspuh se more mal ulavfat, pr men je blo isto k sm gor dal zx-a pa se je sele po nekaj dnevih zacela delat lukna med 50in 70km/h, ampak ni blo tko hudo kot takrat ko sem imu se gianellija.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da neke saje zadusijo avspuh al nekaj takega....meni ni nikol tega delalo tak da neznam tocno povedat kaj bi lahko bil vzrok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!