Skoči na vsebino

scooter & težava


Priporočene objave

V oni knjižici ko sem dobo zraven kita pa piše, da priporočajo svečko Champion C57. Kaj pa je to za ena stvar?

Te pa vzami to ce ti tak pise meni pise za N2C...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( :( Če bojo C57 meli jo bom vzel drugač pa N2C.

Zdaj ravno sem hotel pogledat kakšen navoj ma svečka pa je niti odtegnit nisem mogo :blink: Tomo mi je tak zategno ko svinja. Pa še svečka ni niti približno ravno not zategnjena. Tisti krogec, ko je na sredini glave, tam je svečka not čist na spodnejm robu in ne na sredini krogca. Tako, da morem vzet ono plastiko, ko je okrog cilindra za hlajenje, če jo hočem odtegnit, ker je tak postrani :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je možno, da mi je navoj zjebal?

tomo pač :D

včere mi je kolega in nekdanji obiskovalec motosveta (melandri) pravo da je tomo njegovemu bratrancu zgubo kluče od skutera :D :D :D

joj joj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včere mi je kolega in nekdanji obiskovalec motosveta (melandri) pravo da je tomo njegovemu bratrancu zgubo kluče od skutera :D :D :D

joj joj :D

Pol pa se cudimo zakaj majo eni vsaki mesec drugega skutera :blink: :blink: :blink:

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že odtegno pa je vse v redu. Navoj je v redu. Samo svečka pa je bla, kot bi jo v cement pomočil. Spucal sem jo pa še vedno mi malo cuka. Očitno je hin. Bom nov kupo pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak kaj se mi dogaja :angry: zadnic sem skrajsal ono fedro za stender da vec nea buta in zdaj leti skuter slabse :huh: :o <_< :angry: :blink: :wacko: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tak btw grega, da ti povem ono o danije ko si me onokrat špraševal, če so ga res škifi dobli in ga vrgli v kareto in odpelali :)

no danes je on prišo iz morja in sma šla malo vkoli divjat, in sn ga jas vprašo če je to res blo, in je reko da so ga škifi lovili, ampak ga niso dobli :)

lovili so ga z motorom ampak on je bil "malo" hitrejši od njih in se skril na ptuje pri punce, skutera parkiral v klet in šel v dnevno sobo na čik :D

policist je bil za 10minut tam, ampak mu ni mogel nič dokazat :D :D :D

zaj pa še ma dečko fergazer hin, ker mu je iglo pa tisto varovalko pa to vtrgalo al kej je že reko, in jutri že dobi noviga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D Ja saj nekak tak sem jaz tud slišal. Samo men je blo rečeno, da se je skril, pa ga je neki mulc izdal pas so ga škifi odpelali. Pol sem jaz malo drugo verzijo čul :rolleyes:

Kaj pa skutera so mu škifi zasegli al kak?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D Ja saj nekak tak sem jaz tud slišal. Samo men je blo rečeno, da se je skril, pa ga je neki mulc izdal pas so ga škifi odpelali. Pol sem jaz malo drugo verzijo čul :rolleyes:

Kaj pa skutera so mu škifi zasegli al kak?

ja neki mulci so krimičom povejali ki je ja :angry:

skutera pa mu niso zasegli, ker mu niso mogli dokazat da je on bil, drgač pa je skuter v kleti od dekline njegove zaj :D

do jutri, ko grema šraufat fergiča, in se naganjat potem :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da.in se gremo skup nagajat?:D

heh linolada prepozn si :P

pa še tak btw: midva grema v žabjak nabavma fergazer (dell orto 17,5) in grema vse vkup zašraufat, in potem picikl ni htel vžgat, kurblala sma ga 46908337 krat ampak ni htel vžgat, potem gre oni po novo svečko in še enkrat kurbla, ampak ni vžgal, potle pa sma se odločla da ga boma nekak spravla v žabjak....

zaj pa 2 mulca morta prit 3km daleč do servisa, in to kak :D :D :D :D

jas sn ga vleko :D :D :D (style like en pela skuter drugi se ga drži) :D

in to kar po glavni cesti skozi mesto, malo so avti plozali, ampak BTK :D :D

vglavnem prišla sma tja brez problemov :)

potem pa sn jas mogo iti v službo, tak da newem kak je zaj z njegovim piciklom, ga morm jutri dopoldne rufnt, da vijim kak je na stvari :)

upam da dela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!