Skoči na vsebino

diski cviljo!!!!!!!


scooterist

Priporočene objave

aja!!!!!!!!!!! pa še neki me zanima!!! Kako to da mi vsak avto-radio skur k ga prklopm na skuter? pa sm zihr prov zvezov!!!!

pa nej kkšn k ma že radio v skuterju še sm piše!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja!!!!!!!!!!! pa še neki me zanima!!! Kako to da mi vsak avto-radio skur k ga prklopm na skuter? pa sm zihr prov zvezov!!!!

pa nej kkšn k ma že radio v skuterju še sm piše!

Kak ti ga skuri???Celega al ti samo varovalko skuri?Se nimas dobene umetnosti pri priklaplanju rdecega das na + crnega na - in to je to.Kaj pa ti delas pa nevem....Aja pa akomulator ti bo takoj pozrlo ce bo nabijo al pa ne :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prklopu sm že prov!!!

pa varovalko mi skuri!! sm že 3 skuru!!!!!!!!!!

pa a ti maš radio v motorju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk močne zvočnike pa imaš ?

Recimo 12 watni ti bodo vlekli okrog 1 A.

In če je ta tok večji kot ga dovoljuje varovalka, ti jo bo odnesl.

Boš pa to najlažje preveril z ampermetrom, ki ga vključiš v napajalni krog avtoradia.

Probaj s šibkejšimi zvočniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pol bo pa to problem!!!!!!!

jst mam not 360wattov ojačevalec in 2x140wattov trosistemske zvočnike.

ampak na enmu starmu radiu je pa butal!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pol bo pa to problem!!!!!!!

jst mam not 360wattov ojačevalec in 2x140wattov trosistemske zvočnike.

ampak na enmu starmu radiu je pa butal!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja, sam ne verjamem, da si imel tisti radio priklopljen na 12Ah akumulator.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede cviljenja:

dons sem ravn mel v rokah wd-40 pa na njem piše da preprečuje cviljenje....tko da pošpricaj diske z njim (da nebi res tega počel :D :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede cviljenja:

dons sem ravn mel v rokah wd-40 pa na njem piše da preprečuje cviljenje....tko da pošpricaj diske z njim (da nebi res tega počel :D :D )

Ja pa u tapru drevo k ga srečaš :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede cviljenja:

dons sem ravn mel v rokah wd-40 pa na njem piše da preprečuje cviljenje....tko da pošpricaj diske z njim (da nebi res tega počel :D  :D )

Ja pa u tapru drevo k ga srečaš :D :D

sej ni panike...zakaj pa misliš da ma vsak skuter dve premzi (sprednjo in zadnjo) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepši način kako se znebiš cviljenja je ta, d zamenjaš zavorne ploščice (sej niso drage 3-5k)

Glede radija pa tako:

Če je na staremu prej butalo, to še ne pomeni d bo na vsakmu.. Če ojačevalc ne paša skupi z radiom, ti ne bo delal pod nobenim pogojem!!!

Oziroma bo delal, pod čudežem, sam bo pa ful šumelo!! Takrat pa morš zamenjat kabl od - (minusa, mase alkokrkoliže).

Meni je tko v avtu delalo, pol sm ugotovil d ma avto premočno maso, in ni blo druge kukr drug ojačevačc nabavit :angry:

Sej če pogledaš mal po policah v trgovinah, majo od firme sony, tri komplete (radio+ojačevalc+kretnice+zvočniki+tweeterji+sub) isti model, zakaj? Ker to gre najbulš skupej... Ostalo pa če dela, je že en del umetnosti (na nek način, čeprou ni tko :P :D :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej ce bi obe našpricov ti še zmeri ostane rešitev da potomflne u asfalt prtisneš :P :D :D :D

In pole si noge tri dni u vodi namakaš kukr sm jih jst :D :D :D

hja, tko je če s starim avtomatikom (hvale vredn, res) mal šraufe po cesti zgublaš in lej hudiča, d odpade lih tisti od zajle od žlajfu :blink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

360 vatov vlece 30 amperov ob sinusni obremenitvi. to pomeni, da rabis VSAJ 35 ampersko varovalko, najbolje 45 ali 50-ampersko. ne tega delat, js mam na 125-ki (ne 50ki!!) 180-vatn alternator, od tega odstejes porabo luci in elektronike, pa ti dobi kok mas rezerve, s tem da vsaj 10 vatov mora bit fora, da ti akku fila nazaj. to v praksi pomeni, da si fersterkerja enostavno ne mors prvoscit na skuti! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej zvočnikov varetn med vožno ne boš rabu ;) kadar boš pa hotu met mav muzke pa prkirej zravn vtičnice pa kabl potegn :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk močne zvočnike pa imaš ?

Recimo 12 watni ti bodo vlekli okrog 1 A.

In če je ta tok večji kot ga dovoljuje varovalka, ti jo bo odnesl.

Boš pa to najlažje preveril z ampermetrom, ki ga vključiš v napajalni krog avtoradia.

Probaj s šibkejšimi zvočniki.

porabljena moc ni odvisna od moci zvocnikov, ker je to le podatek, koliko naj bi zvocniki prenesli. pomembna je moc ojacevalca. pa se to - RMS, glasbena moc in Peek so popolnoma razlicni podatki, ki se med seboj ne morejo primerjat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda ful hudo B)

sam ne vem kok se to kej dobr sliš k je vse na gor ubrnen :rolleyes:

skuter položiš na tla poj je pa dobr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!