Skoči na vsebino

Neonke od A do Ž


Priporočene objave

No sj jz sm jh dons v OBI-ju gledu . :blink: A ti mislš uno k je okol 20-30cm dolga pol je pa okolin okol prozorna plastika pol je pa un uvitk od kabla prozorn da se not vidi kabl pol je pa na konc nastavk za u cigaretar (k ga nom rabu :lol: ) na pol iz prosojne plastike :(

A res ma nastavk na konc? Kolk dolg je kabel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja un nastavk za v zigaretar v avtu .

Vsej 20 cm al pa več :huh:

Šit, to je premalo. Bi nucu vsaj kak meter al pa več <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, zgleda bo treba kabel deli dat. Se bom zdej enkat zapelu v Lj pa prečikiru zadevo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem mel malo več kot 20 zelenih ledic spredaj na skuterju pa na čeladi (pa v okah tudi). Sn se pelo čez Dravo v Rušah pa sn zastonj kresničke dobo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem mel malo več kot 20 zelenih ledic spredaj na skuterju pa na čeladi (pa v okah tudi). Sn se pelo čez Dravo v Rušah pa sn zastonj kresničke dobo :)

:D :P :D Verjamem ja :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, najboljše si je štekdozo za čike nardit, pol pa lahko noter daš vtič za neonko, radio, palični mešalnik, Black & Decker, sončne kolektorje, mini roštilj in še in še. Mater, samo 080-15-40 je treba poklicat pa dobiš še žimnico Dormeo pa Lorello Flego. Klic pa je (mislim da) brezvezen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, najboljše si je štekdozo za čike nardit, pol pa lahko noter daš vtič za neonko, radio, palični mešalnik, Black & Decker, sončne kolektorje, mini roštilj in še in še. Mater, samo 080-15-40 je treba poklicat pa dobiš še žimnico Dormeo pa Lorello Flego. Klic pa je (mislim da) brezvezen :)

Madona kaj, vse to se da priklopt noter, sploh nisem vedu. Srečen jst, ko mam vtičnco :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, najboljše si je štekdozo za čike nardit, pol pa lahko noter daš vtič za neonko, radio, palični mešalnik, Black & Decker, sončne kolektorje, mini roštilj in še in še. Mater, samo 080-15-40 je treba poklicat pa dobiš še žimnico Dormeo pa Lorello Flego. Klic pa je (mislim da) brezvezen :)

Mogoce se bo smesno culo, samo se cca 2 leti razmisljam o tem da bi na mojega scooterja pa tudi na motor zmontiral eno stekdozo iz enega avta, za cike prizigat. Veckrat fercek kje pozabim, pa bi bla to idealna resitev.Ostalega pa ne rabim, no, kake Lorelle Flego se nebi branil(bi lahko skupaj sprobala vzdrzljivost Dormeo zimnice :D :D :D :D :D :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol so pa zgleda same seljačine kle gor :D grilzz, zdej pa reč, da ne zgleda hudo, če je en npr. moder avto/skuter odspodej osvetljen z eno lepo svetlečo modro halogenko.. :rolleyes: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi ata, ko je zdaj na avtu nima, ko si mu je vzel :)

Heh, stvar je že serijsko not vgrajena :P

Ata je srečen in vesel ker ma še cel avto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol so pa zgleda same seljačine kle gor :D grilzz, zdej pa reč, da ne zgleda hudo, če je en npr. moder avto/skuter odspodej osvetljen z eno lepo svetlečo modro halogenko.. :rolleyes: ;)

Jst sem razmišlu, da če bi že dal gor bi dal modro al pa zeleno, sam ne morm se odločet. Kaj vi pravte? Skuter je pa moder.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam doma že rdečo..čaka da jo zmontiram. ampak zdele je par stvari še prej. pa nekje morm ša najdt neko prozorno plastično ohipje da jo dam notr, ker rdeče so itak redke sploh pa ni nikjer za dobit take rdeče pa da bi bla še mal bolj trpežna...

jao komi tipkam, čist mam roke zlimane od te smole..f00k..(limal steklena vlakna z rokavizami iz blaga pa je šlo skoz zdej mam pa dva prsta že kake dve ure skp zlimana ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol so pa zgleda same seljačine kle gor :D  grilzz, zdej pa reč, da ne zgleda hudo, če je en npr. moder avto/skuter odspodej osvetljen z eno lepo svetlečo modro halogenko.. :rolleyes:  ;)

Jst sem razmišlu, da če bi že dal gor bi dal modro al pa zeleno, sam ne morm se odločet. Kaj vi pravte? Skuter je pa moder.

jez mam tud moder skuter, pa se mi najboljša zdi še modra neonka.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol so pa zgleda same seljačine kle gor :D  grilzz, zdej pa reč, da ne zgleda hudo, če je en npr. moder avto/skuter odspodej osvetljen z eno lepo svetlečo modro halogenko.. :rolleyes:  ;)

Jst sem razmišlu, da če bi že dal gor bi dal modro al pa zeleno, sam ne morm se odločet. Kaj vi pravte? Skuter je pa moder.

jez mam tud moder skuter, pa se mi najboljša zdi še modra neonka.. ;)

po mojem bi blo pri plavi neonki in pri plavem skuterju premal kontrasta in se neonke sploh ne bi vidl.... :blink: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol so pa zgleda same seljačine kle gor :D  grilzz, zdej pa reč, da ne zgleda hudo, če je en npr. moder avto/skuter odspodej osvetljen z eno lepo svetlečo modro halogenko.. :rolleyes:  ;)

Jst sem razmišlu, da če bi že dal gor bi dal modro al pa zeleno, sam ne morm se odločet. Kaj vi pravte? Skuter je pa moder.

jez mam tud moder skuter, pa se mi najboljša zdi še modra neonka.. ;)

po mojem bi blo pri plavi neonki in pri plavem skuterju premal kontrasta in se neonke sploh ne bi vidl.... :blink: :unsure:

Sicer se pa furaš s prižgano neonko ponoč k se najbl vid in v temi je vsak skuter črn in maš lohk pol gor neonko bilo kere barve. Ma ne vem, modra se mi zdi mal preveč zamorjena, zelena je pa že bl živahna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!