Skoči na vsebino

Neonke od A do Ž


Priporočene objave

Ma ja, sam moreš tako dobit.

Sam še neki me zanima glede teh neonk. Ker vem, da se da z neonkam nasedet pa gre pol u kurac par tisočakov, me zanima kuko je pa pr skuterjih s tem? A lahko nasedeš pr recimo vožnji čez ležečga polcaja al pa na robniku itd.? Je že kdo imel kakšno takšno neprijetno izkušnjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do zdaj se nisem nasedo niti cez lezece ne niti ko sn z robnikov dol so.....Pa v sumi tudi ne cez korenine :D :D Za skutere pa nevem kak je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, sam moreš tako dobit.

Sam še neki me zanima glede teh neonk. Ker vem, da se da z neonkam nasedet pa gre pol u kurac par tisočakov, me zanima kuko je pa pr skuterjih s tem? A lahko nasedeš pr recimo vožnji čez ležečga polcaja al pa na robniku itd.? Je že kdo imel kakšno takšno neprijetno izkušnjo?

na ležečem policaju bi blo bol težko nasest....bi mogu bit že realy ekstremno visok

na robniku pa lohk kr hitr nasedneš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

ej a pa to mors met nujno akumolator ? k jz mam elektronko cist u pizdi pa nimam akumolatorja , ampak luči pa žmigavcu mi delajo -> a bi se dal tko povezat kej ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a pa to mors met nujno akumolator ? k jz mam elektronko cist u pizdi pa nimam akumolatorja , ampak luči pa žmigavcu mi delajo -> a bi se dal tko povezat kej ?

Luci pa zmigavci ti delajo zaradi tega ker jemlejo strom iz magneta.In ko ti gas spustis ti malo majn dobro sveti???Ce se bos neonko gor obeso bo ti ziher bol slabo svetlo kot pa ce bi mel direkt na akuta zvezano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akumulator je 3k, dost pocen ;) mislm da direkt iz akumulatorja vezes na neonko, nc ti ni treba prestelat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak nujno morš met še vmesno stikalo. Vsaj jaz.

Če maš nekje na belanci stikalo, ki je vidno, ti lahko keri kurac pred šolo al pa kje neonko vklopi pa si brez akumulatorja (pa po potrebi še kurbla nimaš :D ) Zato je fajn met, ko odpreš sedež nekje na pokrovu akumulatorja al pa kje v bližini, da lahko čez dan s tistim stikalom onemogočiš kakršnokoli vključevanje neonke. Približno tako kot fit stikalo v bajti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa:

Kaps: gospod kaj mate pa to spodi ene lampe?

jst: Ah ke, kakšna lampa, kaj so to lampe, a to tako mislte k jo ma mt u kuhni nat pultom, moja mami pa že nebi lape gor muntirala?

K: OK nasvidenje

:D :P :D :P :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak nujno morš met še vmesno stikalo. Vsaj jaz.

Če maš nekje na belanci stikalo, ki je vidno, ti lahko keri kurac pred šolo al pa kje neonko vklopi pa si brez akumulatorja

Zakaj bi pa bil brez akumolatora pol???Vezes si na kontakt tako jaz pa mi lahko vklopi kdo hoce pa nebo delalo samo ko bo kontakt dela :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem kuj direkt na akumulator vezal. Tak, da mi dela tudi, ko ni kontakta. Kam si vezal ti? Spedaj pri ključavnici al kak?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sn danes tudi malo okrasit skutiča :D

pod skuter sem namontiro ono 3. štop luč od avta z plavimi žarnici (sveti kul) :D

z kolegom ki je štromar sma delala od pol 11 pa do 1, priklopla pa sma tak da mam 2 stikali, in sicer eno pod zicon in eno na bilanci, pod zicom je glavna, če je tista izkloplena tudi ona gori ne deluje, torej naj nekdo stiska gori ko butl pa nebo delalo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok pa vamte neonke žerejo toka ??

Moje LED-ice mislim da kakih 17mA, akumulator pa je tak 4Ah tak da ni panike....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem vem, samo eni tak jamrajo da jim lahko to tak aku sprazni... :blink:

no.. se ne rečem če jih maš 2 tedna vkloplene :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej..mam sr50ditech..take lepe rdeče barve :D in pa modro neonko (meni je to dobra kombinacija), pa bi rad dal gor neonko..

Fora je pa v tem, da sam tega nisem zmožen naredit..drugega poskusa pač tukaj nimaš, ko kaj skuriš, skuriš. Zato bi rabu enga (sem iz novga mesta) k ma kake izkunješnje, pa da mi zrihta. Sem pa iz novga mesta, pa prpelem skuter pa to zrihtava pa je. Neonko mam, modro, 12V, material mu plačam, pa za pir dam. več pa nimam ;)

PM anyone?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!