Skoči na vsebino

Neonke od A do Ž


Priporočene objave

Uh... te pa neonke fajn parijo akuta hja :) :P Zakaj pa nisi LED-ic kupo :P Meni je foter pusto pomotoma vkloplene 2 al 3 dni ko sem bil na morju, pa nix ni blo. Še vedno vžgal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda da ti vzge ce mas orginalno vse meni pa more bol obrnit ker ma vecjo kompresijo zaradi 70-ke....Pa se to nimam samo 1 neonke ampak mam 2neonki pa 9ledic+pozicijska 10W :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sn danes tudi malo okrasit skutiča :D

pod skuter sem namontiro ono 3. štop luč od avta z plavimi žarnici (sveti kul) :D

z kolegom ki je štromar sma delala od pol 11 pa do 1, priklopla pa sma tak da mam 2 stikali, in sicer eno pod zicon in eno na bilanci, pod zicom je glavna, če je tista izkloplena tudi ona gori ne deluje, torej naj nekdo stiska gori ko butl pa nebo delalo :)

Ja, ja, aber wo ist die Knight Rider lampe? :) Die muss man haben :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roba je zakon, meni je ledico noter dal kuj tak usput :D pa sn ponosn na njo, čeprav nič ne sveti.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me glede teh stikal. Kakše ste to gor dal, prekucna al klecna al keka druga? Pa kam ste to namontiral in skril?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa a je to vseglih če je 12V? ka ni treba da je 6V..? :unsure:

Zakaj 6V, sej je akomulator 12V, a ni tko? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zgleda tko k knof al je taka palčka pa jo prestavlaš levo-desno? In kako ti to prižigaš-ugašaš? Ker to moreš naredit hitr, če videš capse :angry: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roba je zakon, meni je ledico noter dal kuj tak usput :D pa sn ponosn na njo, čeprav nič ne sveti.....

Jebi ga, sam da so ;) :P ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moreš ja, mene so včeraj zato ustavli kr nism dovol hitro. jaz grem ob enih 8ih iz centra, pa peljem proti semaforu, bla je rdeča luč, jaz sn malo vklopo da bi vido kak sveti ko je bol svetlo, pa iz leve dva plavčka na pločnik zapeljeta(zgleda sta šla kontrolo prometa delat), pa jaz hitro vgasnem, stojim pr semaforu, pa me oni pokliče, jaz grem tja, sn mislo da ni vido, bo pač vprašo če mamm izpit. pol pa je bil nekak tak pogovor:

p:daj vklopi nama to še enkrat

jaz:ok(pa vkurblam skutera9

p:ne to, ono spodi

jaz:aja(vklopim neonko)

p:to ja. zakaj mas to

jaz:da sn bolj vidn na cesti :D

p:daj no

jaz:res, če mi drugač vsaki avto prednost vzame

p:daj papire

jaz odprem zic, valda sn pozabo doma prometno pa vozniško

jaz:nimam jih, kaj lahko to vi kak drugač pogledate? B)

p:papire rabim

jaz:če jih niam, nena se samo jaz vozim s kuterom

no pol mi je dal lekcijo če vem kolko je takih ko sn jaz v mariboru(pol mi je povedo da 1000, zgleda nas je preštel), no pol je reko od ki sn, pa ni zapiso, pol pa je zapiso samo ime pa priimek pa datum rojstva.

mislite da bom dobo kaj na dom?? pomoje si nea more nič samo z imenom pa datumom rojstva ;) upam da ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr si se zmazu :) Jest še kr mislim da mate vi gor ful vredu capse, ne pa te pr nas. Sicer pa, a je v zakonu napisan kej o tem. O avtih neki je, sam kaj pa skuterji? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo to, kr nism niti doma povedo ;) ;) pol ko je meni nekaj razlago je ravno tam mimo po cesti (tu so ful ozke, en pas v vsako smer, pa na vsaki strani avti parkirani(pri ljudskem vrtu je to blo)) en z nekim motorom enih 80-90 prpelo, sta ga že vstavla, pa kuj oba k njemu, meni pa je reko lahko gres). samo upam da ni on to pol na centrali prevero, ko je prišo na postajo kr ma ime, priimek pa rojstvo ;) , oni z motorom pa ga je pomoje kr najebo, ko sn ju ze jaz razkuro pol pa se en taki z motorom pripiči :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje pise kr prepovedana uporaba dodatnih svetilnih teles na motornih vozilih(jaz sn zaj bol po kmečko to reko :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr si onega zajebu ;)

Sej si vredu napisu. Uni bi iz tega stavka napisal roman pa tolk zakompliciral de še sami ne bi vedel za kaj se gre. Sicer pa, sem že reku de morm enkat zakon v roke dobit. Mrbit je zdej cajt da ga preštudiram B) Kaj pa kej kazni, glede tega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam neonko,sam sm jo nedoug nazaj spickov ksm su rally po enmum makadamu, sam bom kupu uno za auto prou k baje full dobr prenasa tresljaje pa udarce! :D :D stikau sm pa namontirov pod sedez :) sej bi dau sliko gor k zgleda full noro sam k se ne da slike dat z drget gor kokr pa z neta, mors met kurcv page!

:angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to je po eni strani vredi, stikalo pod zic, samo zaradi škifov ni, najbolše met tak ko aerox, 2, eno pod zic, pa eno pač nekam, tak da lahko hitro izklopiš, pa preprečiš da bi ti kdo vklaplal, al pa das na kontakt, samo jaz nism kr se mi ni dalo plastik dol devat pa to:) ;) , treba bo nekak zrihtat predn se začne šola

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa nisi na tekočem. Zdej je možno dodajat slike tut z priponkami iz računalnika. Nč več splete pa tega B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bota ta dva policajca drugi dan pozabla in nebosta vedla kaj je to "neonka" :) Nič neboš dobo, če mene vprašaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa a je to vseglih če je 12V? ka ni treba da je 6V..? :unsure:

Zakaj 6V, sej je akomulator 12V, a ni tko? :blink:

:blink: :unsure: ti zdaj sem pa čist zbegan.. zdi se mi da ma 6, zato je pa tko mejhn, od avtomobila pa velik :) :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!