Skoči na vsebino

Problem s skuterjem


dunker

Priporočene objave

Ni čudno, da je noter vse tak zamaščeno, leti mu pa 106km/h :) Če nebi mel auspuha bi pomoje ocvirki za njim leteli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprosti tomaz.

110km/h sem se pelal zadnjic in 108 danes:D

tak da, vec kot 106:)

po morju bom itak prerezo avspuh pa blokada vun pa malo prepuco (zazgal), te pa bomo vidli vse tri cifre na stevcu razlicne od 0 :D

111 magari:>

jutri ponoci ob taki uri pa na morje:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, KKS, kar mal si mi dan polepšal. :)

Jest mam pa original filter, tko da bom še manj paničaril.

Na koliko km menjaš valjčke? Pa na koliko km svečko?

Jest mam eno svečko za 3500 SIT, tko da mora bit kar dobra, mam jo pa že 3000km... Pa je nimam namena menjat. Bo kul?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roba: kdo komu ideje krade? :angry:

jaz sem naso stran in nacin in ti sploh povedal, kaj se to anredi pa da se da! :rolleyes:

tak da, ce bo kdo koga tozo, je to jaz tebe:D pa se dnar mi bos dal, ker si uporabo mojo idejo. :ph34r:

dunker:

svecko menjam takrat ko mi ckrne, kar se zgodi zelo poredko:) v bistvu sem prvo menjal po ene 5.000 km.

mam pa svecko za 400 sit:)

najboljse je, da svecko vzames ven in pogledas v kakem stanju je. ce je tisto na sredini notri lepe rjave barve, je vse kul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vas ne bo preveč skrbelo zame, skuter je popravljen. U bistvu še ni, ampak vem kaj je narobe. In me je kar malo sram priznat... ;)

Odpadla je tista guma, ki zaustavi štender, da ne butne ob variomat, ko skuterja postaviš dol s štenderja. In tako se je med vožnjo zaradi vibracij motorja štender rahlo in hitro tresel in pribijal ob kovinski del pokrova za variomat... In tako je mojo vožnjo spremljalo neko rožljanje. :D

Ej to se isto mojmu frendu naredl sam nazaj gumico mors dat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

hm, meni je v bistvu smešen un del, k pravi da ko ma motor nekje 5k obratov, da neha rožljat

lol mislim, kolk domišljija dela ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!