Skoči na vsebino

amortizer


_strudl_

Priporočene objave

a lahk en pove ko se odsravfa tazadn amortizer iz gestela? tm kje gun sravf kma zarezo. pa ce matico suces se tut srauf zravn tko da ce gdo to ve nej mi prsm razlozi. no ja sej itk bo sam roba vedu kose to nardi an? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bi torej rad odsraufal ven tazadni armotizer??Ja ce se ti srauf vrti ga primi na vsaki strani z dvema klucoma enega das na srauf enega pa na matico pa se ti nebo nic vec vrtelo :D :D Samo ven ga bos dobo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa ce srauf sploh nima glave:)) je sam navoj pa navrh zareza ko za sraufncigr sam namors fajn prjet z nemu dap odtegnu.

je pa pomojm vrjanta da dam gor se dve matice pa jh obratn zategnem dauta delovale ko glava od sraufa poj pa pomoj da bo slo an?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zajbavi se neki časa! Prvo objavo si napisu ob treh, tko da bi moral do zdele že 100% met vse narazen in se enkrat skupi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zajbavi se neki časa! Prvo objavo si napisu ob treh, tko da bi moral do zdele že 100% met vse narazen in se enkrat skupi.

ma ni se mi dal zajbavat dons sej sem jutr:)) (ce se miu dal) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole ma se: taspredn konc je razbiz skor ceu-plastika, zmigovci so kul, spegle je dau dol ko ga je dobu, luci, brez prednje prozorne plastike, zmigovci, balanca , armatura, zadnji ceu konc je dobr, sam fedr je zdilov&akumulator, gume so cist dobre, nove ploscice, edin prednja aksla je kriva, feltna je cis dobra, ma pa drugac 70polini aluminium kit pomojem, original 17,5 frgazar, leovince+original, se cis dober50cilinder+bat, pa masino se cis kul, skor nova, prevozenih ma pomojm3000km.. za dodatne info mu pa tko kot sm reku pm!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

z dekletom se odpravljava na pot, pa me zanima, če je priporočljivo nastaviti amortizer, glede na to, da bova imela še par deset kil prtljage. Ali ga je mogoče sploh nastaviti? Kaj priporočate, kaj naj naredim - sam namreč nisem kaj preveč vešč z tehniko? Imam Honda Pantheona, spodaj so fotke. HVALA!

z dekletom se odpravljava na pot, pa me zanima, če je priporočljivo nastaviti amortizer, glede na to, da bova imela še par deset kil prtljage. Ali ga je mogoče sploh nastaviti? Kaj priporočate, kaj naj naredim - sam namreč nisem kaj preveč vešč z tehniko? Imam Honda Pantheona, spodaj so fotke. HVALA!

post-16124-1186603680_thumb.jpg

post-16124-1186603705_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z dekletom se odpravljava na pot, pa me zanima, če je priporočljivo nastaviti amortizer, glede na to, da bova imela še par deset kil prtljage. Ali ga je mogoče sploh nastaviti? Kaj priporočate, kaj naj naredim - sam namreč nisem kaj preveč vešč z tehniko? Imam Honda Pantheona, spodaj so fotke. HVALA!

z dekletom se odpravljava na pot, pa me zanima, če je priporočljivo nastaviti amortizer, glede na to, da bova imela še par deset kil prtljage. Ali ga je mogoče sploh nastaviti? Kaj priporočate, kaj naj naredim - sam namreč nisem kaj preveč vešč z tehniko? Imam Honda Pantheona, spodaj so fotke. HVALA!

Apsolutno ga moraš nastavit na najtrše tako da vzmet stisneš sepravi zavrtiš v smeri urinega kazalca dokraja OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Napaka v prejšnem postu.Oprostite računalnik me zaj....

Mene pa zanima če lahko kupim in zamenjam pušo tm ki se pritrdi amortizer?

post-14912-1188647297_thumb.jpg

post-14912-1188647377_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Napaka v prejšnem postu.Oprostite računalnik me zaj....

Mene pa zanima če lahko kupim in zamenjam pušo tm ki se pritrdi amortizer?

To se lahko zamenja samo težko boš dobil tako pušo najbolje bo dobit kakšen rabljen(star)amortizer in iz njega pušo ven sprešat in nato vprešat v tvoj amortizer prej pa jo namažeš z milom, To lahko narediš tudi doma,če imaš kakšen primež(šravštok),za izprešat si pomagaš z gedore ključi z obeh strani eden večji,da se ušeso na njega nasloni z manjšim pa gumo sprešaš(iztisneš) ven OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se lahko zamenja samo težko boš dobil tako pušo najbolje bo dobit kakšen rabljen(star)amortizer in iz njega pušo ven sprešat in nato vprešat v tvoj amortizer prej pa jo namažeš z milom, To lahko narediš tudi doma,če imaš kakšen primež(šravštok),za izprešat si pomagaš z gedore ključi z obeh strani eden večji,da se ušeso na njega nasloni z manjšim pa gumo sprešaš(iztisneš) ven OK.

Spet je stari maček prišel.. :yea1: :D

aha no sj dons sm biu na strelišču pa prav da nimajo..nekje bom že staknu pa je..važn da vem kako zamenjat..hvala ti :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet je stari maček prišel.. :yea1: :D

aha no sj dons sm biu na strelišču pa prav da nimajo..nekje bom že staknu pa je..važn da vem kako zamenjat..hvala ti :worship:

Drugič,če imaš kakšen problem mi kar na PM piš in dobiš odgovor OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!