Skoči na vsebino

Predlog


Priporočene objave

Porodila se mi je ena ideja; kaj ko bi imeli kakšen seznam motociklov in bi potem za vsak model lahko uporabniki vpisali, katerega vozijo, torej svoj nickname pod model, ki ga imajo. To bi bilo koristno zato, da bi se uporabniki z istimi modeli motorjev lahko med sabo kontaktirali in debatirali (recimo po PM) o morebitnih vprašanjih, težavah itd.

Kaj pravite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kogar zanima nek motor ima za to odprto temo, kjer že kaj piše ... tam lahko tudi vpraša, če ga kaj zanima ... ali pa odpre novo temo za motor, ki še nima svoje teme ... se mizdi, da večini zadostuje ... tudi tebi naj ... B)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj je bil le predlog. No kakorkoli, bilo bi zanimivo vedeti, kdo vse vozi kater motor, in bi si lahko izkušnje menjavali tudi private.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj je bil le predlog. No kakorkoli, bilo bi zanimivo vedeti, kdo vse vozi kater motor, in bi si lahko izkušnje menjavali tudi private.

Če si izmenjuješ podatke privat, jih moraš nekomu, ki kasneje kupi tak motor vse še enkrat povedat in razložit ... to je smisel JAVNEGA foruma Motocikli, da so vsi podatki in izkušnje zbrani javno za en motor na enem mestu ...

... za svoj motor pa kar vprašaj, če te kaj zanima ... kdor bo vedel ti bo svetoval, če ima tak motor ali ga je imel ali pa pač pozna zadevo ... po tvojem predlogu to ne bi bilo mogoče ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v profilu je tudi moznost vpisa kateri motor kdo vozi.... zakaj to nekateri ne delajo...... anybody´s guess. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej vem, da obstaja ta možnost, samo to ni to, kar sem imel v mislih. Tu lahko le vidiš, kater motor vozi določen uporabnik. Jest sem pa mislil, da bi obstajala funkcija, kjer bi pogledal, koliko oz. kateri uporabniki vozijo določeni motor. Torej ravno obratna zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol si pa pod komentar pri Motociklih napiši: "Jst mam tudt tazga". Pa še vse ostale v to prepričaj. :blink: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Ja pol si pa pod komentar pri Motociklih napiši: "Jst mam tudt tazga". Pa še vse ostale v to prepričaj. :blink:  ;)

a? :rolleyes:

očitno res nobeden ne dojame bistva tega <_<

Popravljeno . Popravil Aleron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol si pa pod komentar pri Motociklih napiši: "Jst mam tudt tazga". Pa še vse ostale v to prepričaj. :blink:  ;)

a? :rolleyes:

očitno res nobeden ne dojame bistva tega <_<

hmmm....... predlog: naredi in objavi. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

nisem si še ravno domač s php-jem, asp-jem in podobnmi zadevami. Ko bom pa nekoč to znal, pa oblubim, da se potrudim in naredim, a velja? :)

Bi pa šlo v nekaterih drugih programskih jezikih, ampak to nebi on-line nič pomagalo na žalost.

No ja , če predlog nobenemu ni všeč, pa pač pozabimo vse skupaj :)

Popravljeno . Popravil Aleron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi imel od tega? da samo pogledas kdo kaj vozi zbrano na enem mestu? zakaj? so teme za posamezne motorje,kot je opazil hotschko.da si po PM-u dopisujes z nekom? spet izves iz doticne teme za motor kdo kaj.... torej kje bi naj bila ta najodlicnejsa prednost tvojega predloga?!

da vecina ne vpise kaj vozi ti pa ne morem pomagati.ergo tudi ne vemo kdo kaj vozi.razen za "stalne stranke planeta motomars". ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač rad imam , da so zadeve pospravljene, popredalčkane in vse kar spada zraven. Pa približno bi se videlo na enem mestu, koliko motosvetovcev vozi kakšen motor. Saj kot že rečeno, ne bi bila to nikakršna multiuporabna informacija, samo zanimivo bi bilo videti nek urejen seznam (po možnosti s slikami). Kot sem rekel, forget it, bil je le preblisk. (preveč časa pa preveč razmišljam) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če razumem bistvo predloga je da bi npr. imeli iskalnik kjer bi napisali

Motocikel:GSF 1200 Bandit

in iskalnik bi napisal

Lastniki: ICE, Krokar...itd

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaa........ sumtin´ laak´tis ?!

noup. Vem za tole stran na motosvetu ja :P

Drugače je pa to še najlepši približek tisti moji ideji, vendar pa ni razdeljeno glede na znamko (in model) motorja, kar je bistvo tega, kar sem mislil. Sicer pa pustimo vse skupaj, tako ali tako se (skoraj) nobeden ne bi vpisal notri, kot praviš da se že pri tistem v profilu dogaja :)

Lahko zakleneš , kljock :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če razumem bistvo predloga je da bi npr. imeli iskalnik kjer bi napisali

Motocikel:GSF 1200 Bandit

in iskalnik bi napisal

Lastniki: ICE, Krokar...itd

:)

ah saj ni nujno, da bi tako komplicirali, da bi imeli iskalnik. Lahko bi bil popolnoma enostaven seznam, kot je npr. tisti na motosvetu s sličicami, le da bi bil bolj obsežen - pa bi se kategorizirali glede na motocikel. Ni treba da je iskalnik, ker modelov in znamk motorjev tako ali tako ni nešteto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaa........  sumtin´ laak´tis ?!

noup. Vem za tole stran na motosvetu ja :P

Drugače je pa to še najlepši približek tisti moji ideji, vendar pa ni razdeljeno glede na znamko (in model) motorja, kar je bistvo tega, kar sem mislil. Sicer pa pustimo vse skupaj, tako ali tako se (skoraj) nobeden ne bi vpisal notri, kot praviš da se že pri tistem v profilu dogaja :)

Lahko zakleneš , kljock :)

poglej mojo obrazložitev predloga...a sem blizu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej mojo obrazložitev predloga...a sem blizu...

sem videl ja. Točno to, samo da ni treba, da bi vključevalo iskalnik, ampak samo enostaven kategoriziran seznam s fotkami (kdor jih seveda ime). V bistvu bi nadgradili tisti seznam na motosvetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Sicer  pa pustimo vse skupaj, tako ali tako se (skoraj) nobeden ne bi vpisal notri, kot praviš da se že pri tistem v profilu dogaja :) ...

aaaaaa........  sumtin´ laak´tis ?!

Tale stran je popolnoma neazurna:

Lastnik: Noise Data

Motor: Aprilia Pegaso 650 Cube - NIX Sedaj KTM

Lastnik: Klimbra

Motor: Triumph Trophy - NIX Sedaj Yamaha TDM 900

Lastnik: Gregs

Motor: Kawasaki GPZ 500 - NIX Sedaj Honda CBR 600

pa se bi se naslo...

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale stran je popolnoma neazurna:

Res je ja... :(

Saj se bomo poboljšali... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale stran je popolnoma neazurna:

Lastnik: Noise Data

Motor: Aprilia Pegaso 650 Cube - NIX Sedaj KTM

pa se bi se naslo...

A te skrbi, ker še ne piše

Lastnik: Max

Motor: Honda Transalp (je reku, da bo srečanje transalpistov organiziral) :) :D B) :lol: B)

Ajajajaj ;)

A veš kolk dela je s tem - ko folk tolk menjava motorine :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!