Skoči na vsebino

Predlog


Priporočene objave

Imam en predlog - kaj če bi spustili mejo minimalne dolžine niza za iskanje na 3? Suzuki mi je omenil, da je na forumu tema o ABS in jo sedaj že en čas iščem, pa ne najdem - seveda je direktno z "ABS" ne morem iskat. :headbang:

Inovacijo ABS-a si pripisujejo Bavarci, zato lahko probaš tudi z BMW :naughty:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Predlog..... ko s kurzorjem greš na temo, ti izpiše prvih nekaj stavkov teme, namesto, kot tukaj, "temo odprl.... tega in tega.... ob tej in tej uri". Tako bi bila stvar bolj pregledna in velikokrat brez nepotrebnega klikanja. Predlog moderatorjem.

pa še primer.... link na bmwforum http://forum.bmwslo.com/forumdisplay.php?f=11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Še en predlog, ko pišeš novo objavo, bi lahko pred dodajanjem preverilo če se je temi v katero pišeš kaj spremenila, ker včasih kako stvar malo dle sestavljaš in potem se vmes napiše že en kup stvari in pride stvar čist izven konteksta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Zakaj ta forum nima funkcije,kjer vidiš kdo ti da zelen karton in kdo rdeč,kot je to na nekih drugih forumih.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ta forum nima funkcije,kjer vidiš kdo ti da zelen karton in kdo rdeč,kot je to na nekih drugih forumih.

Ker, če se ne ve, so zahrbtneži, potuhnjenci, zavidneži in ostala gamad, bolj pogumni ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ta forum nima funkcije,kjer vidiš kdo ti da zelen karton in kdo rdeč,kot je to na nekih drugih forumih.

Ne sekiraj se,saj več manj kot sem videla,brala,ženskam štopajo + -....Kot vedno moški pametni itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sekiraj se,saj več manj kot sem videla,brala,ženskam štopajo + -....Kot vedno moški pametni itd

Mah, ti že veš...boobies.gif BTW še vsaki vredi babnci sn stisno pluseka....nekaterim izbrankam pa še kaj več....drinka.gif

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, ti že veš...boobies.gif BTW še vsaki vredi babnci sn stisno pluseka....nekaterim izbrankam pa še kaj več....drinka.gif

Ben ti daš plus kjeri in :alko:

Saj nisem rekla,da lih ti daješ -,+,nasploh sem mislna.Ma jst se sploh ne obremenjujem z tem,sem še 100x rekla :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ben ti daš plus kjeri in drinka.gif

Saj nisem rekla,da lih ti daješ -,+,nasploh sem mislna.Ma jst se sploh ne obremenjujem z tem,sem še 100x rekla trance_43_wavetowel2.gif

Tebi jih očitno popa cel Motosvet....trance_25_naughty.gifdrinka.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ku bi se jst sekirala,nit najmanj.Fučka mi se kot lanski sneg :whistle:

Podobno filozofski pogled na svet ima tudi Milka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Glede na to, da po zadnji posodobitvi foruma reklama na vrhu zaseda le približno 2/3 širine strani (pri običajnih ločljivostih in velikostih prikaza) vam predlagam, da tisto reklamo na desni prestavite gor in ves pas sporočil na desni omogočite kot opcijo (z možnostjo izklapljanja). Gre za vstopno stran.

Prav tako predlagam, če je to res možno in se Codeine ni šalil, da se vklopi vidnost tega kdo je dal + ali - oceno nekemu postu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa predlagam, da se na označenih mestih začne spet izpisovati datum in ura zadnje objave. Tole mi ni niti malo jasno, kaj naj bi bilo?

post-19673-037007700 1278722491_thumb.jpg

PS: to seveda pri temi v5 CleanCut, ki mi je všeč, poleg tega pa še nedavno ni prikazovala desnega stolpca :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa predlagam, da se na označenih mestih začne spet izpisovati datum in ura zadnje objave. Tole mi ni niti malo jasno, kaj naj bi bilo?

post-19673-037007700 1278722491_thumb.jpg

PS: to seveda pri temi v5 CleanCut, ki mi je všeč, poleg tega pa še nedavno ni prikazovala desnega stolpca :-)

Mashina, meni pa piše ura in datum zadnje objave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: to seveda pri temi v5 CleanCut, ki mi je všeč, poleg tega pa še nedavno ni prikazovala desnega stolpca :-)

A nis'mogu povedat? twak.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagal bi da moderatorji malo bolj ažurno delate namreč moje objave že dalj časa cenzurirate velikokrat jih kar pozabite objavit ali pa čakajo po kak dan predno so objavljene.

Ps;če že tako ažurno kaznjujete, bi lahko tudi malo ažurneje moderirali.Če tega neboste objavili ven,da se lahko zahvalim samo ICE-tu ali ČUFI in bo treba spet nik spremenit in bolj pazit, da me več neizsledite LP. BRUMER

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Predlagal bi administratorju foruma, da tudi pri forumu fiksira širino (in jo centrira), tako kot je lepo narejeno pri portalu (novice itd.). Namreč, kar nekako se povečini ljudje navadimo, da so portali centrirani in v širino merijo kakih 1000 px.

Lep pozdrav, S.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

če mogoče že ni kdo predlagal, bi jaz:

namreč da bi se dalo objave tudi kasneje editirat-> to je omogočeno na parih forumih in bi prav tudi na tem prišlo, predvsem v galeriji, kjer sem tudi opazil, da ne morem nekaj dopisat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi kje odprli kategorijo "prometne nesreče" kjer bi lahko uporabniki lepili slike svojih prometnih nesreč in izmenjevali izkušnje glede tega z ostalimi. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

lahko bi se dodal tudi okvirček "ni mi všeč"...

...za vse tiste, ki se z neko objavo ne strinjajo.

ja najboljš, pa še ocene od 1 do 10... pa še en miljon drugih možnosti.... sej svojo nestrinjanje lahko vsak izraža z svojim odgovorm... :) sory, že tko je polno enih možnosti.. tudi tisti VŠEČ mi je bi lahko ukinli.... tega je že drugje dost :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ni potrebe po "ni mi všeč" , naj pa ostane " mi je všeč", bo vsaj vsak razmislil kaj bo lajkal..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja najboljš, pa še ocene od 1 do 10... pa še en miljon drugih možnosti.... sej svojo nestrinjanje lahko vsak izraža z svojim odgovorm... :) sory, že tko je polno enih možnosti.. tudi tisti VŠEČ mi je bi lahko ukinli.... tega je že drugje dost :)

Ne, ni potrebe po "ni mi všeč" , naj pa ostane " mi je všeč", bo vsaj vsak razmislil kaj bo lajkal..

men je ta "všeč mi je" čist preveč hinavski... :glare:

...naj bo še "ni mi všeč", da se vidi kdo imam jajca kliknit tam... prej ko so bili minuski anonimni so jih itak vsi nabijal, kar tko brez veze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je ta "všeč mi je" čist preveč hinavski... :glare:

...naj bo še "ni mi všeč", da se vidi kdo imam jajca kliknit tam... prej ko so bili minuski anonimni so jih itak vsi nabijal, kar tko brez veze.

A weš, jst pa rajš vidim, da ni " ni mi všeč", ta pa zato, da se bo tisti, ki mu ni všeč potrudil, pa napisal tudi zakaj mu ni všeč, ne pa samo pritiskal minuske...to itak znamo vsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!