Skoči na vsebino

Predlog


Priporočene objave

Predlagam, da se CHAT vrže na spodnji del foruma, zgoraj je moteč,kljub temu da se da pomanjšat :smoke: (me moti, ko odpiram stran preko GSM-a)

khmmm... kot da ne bi imel treh comp-ov na razpolago... ...... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov forum je (po moje) precej bol pregleden in funkcionalen. Super!

Zanima me, če je mogoče malenkost povečat editor, recimo, za dvakrat? :D. resno, ko v post ruknem sliko ali link, je urejevalnikov okenček neprijazno majhen. Na telefonu pride ta neprijetnost še bolj do izraza.

Ker o ozadju nimam pojma, se mi zdi, da bi bilo okej, če bi bil ob editiranju viden post ali dva manj, urejevalnik pa bi bil recimo 25 vrstic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov forum je (po moje) precej bol pregleden in funkcionalen. Super!

Zanima me, če je mogoče malenkost povečat editor, recimo, za dvakrat? :D. resno, ko v post ruknem sliko ali link, je urejevalnikov okenček neprijazno majhen. Na telefonu pride ta neprijetnost še bolj do izraza.

Ker o ozadju nimam pojma, se mi zdi, da bi bilo okej, če bi bil ob editiranju viden post ali dva manj, urejevalnik pa bi bil recimo 25 vrstic.

Urejevalnik si lahko raztegneš na velikost kakršno želiš. Glej spodnji desni kot urejevalnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Urejevalnik si lahko raztegneš na velikost kakršno želiš. Glej spodnji desni kot urejevalnika.

AAAJEEJJ!! Hvala!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zdravo.

 

Mene pa zanima če je kje opcija, da ko bi dobil novo privatno sporočilo, da bi skočilo ven eno opozorilce, ker roko na srce tisti rdeči zankec poleg sporočila je enostavno premajhen...

 

Po vseh forumih je to ustaljena praksa, samo tukaj ne...

 

Upam, da boste predlog sprejeli.

 

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, dobil...vseeno bi pa lahko to bilo že po defaultu nastavljeno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Imam predlog

 

Glede da veliko spremljam forum.

Tudi takšne teme, ki imajo veliko strani, tudi preko 500 ali več

In na takšnih temah se vsak dan dodani komentarji

Včasih se zgodi, da iščeš določeno stran

Kaj če bi zraven prikaza strani dali tudi okvirček POJDI NA STRAN)

In tam bi te vrglo na stran katero ti hočeš

NPR.

Iščem objave za kačje ride na datum 15.7.2012

Vem da je to približno pred 500 strani in tako bi lažje našli vsebino, ki jo iščeš

Hvala

 

Budala. Nimam več tega predloga, ker sem ga našel

Sorry

Popravljeno . Popravil Jetam
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

skoraj enak predlog kot zgoraj, s tem da za mobilno varianto. sicer ne vem ali je težava moj GSM, ampak na mobilni različici se v temi lahko premikaš samo po eno stran namesto da bi lahko skočil na konec teme. torej en gumb za na konec bi rabili in ne samo prejšnja, naslednja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoraj enak predlog kot zgoraj, s tem da za mobilno varianto. sicer ne vem ali je težava moj GSM, ampak na mobilni različici se v temi lahko premikaš samo po eno stran namesto da bi lahko skočil na konec teme. torej en gumb za na konec bi rabili in ne samo prejšnja, naslednja.

 

Se strinjam z zgoraj napisanim.

Še bolje bi bilo, da bi zadeva napredovala in bi bil forum prilagodljiv za branje v Tapatalk-u.

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Predlog moderatorjem!

Glede na to, da motosvet.com združuje kar precejšen del slovenske moto populacije in glede na to, da je zima, ter se večina trenutno ne vozi, predlagam izvedbo 

A N K E T E

Mislim, da bi bilo zanimivo dobiti podatek o strukturi motoristov (moški, ženske, starost, moto staž itd...), strukturi motornih koles (znamke, zvrst, zadovoljstvo, zanesljivost) in željami ter planiranimi nakupi v letu 2014. Pa verjetno še kaj. To so podatki, ki so zanimivi ne samo za nas, ampak tudi za nekatere pravne osebe. Vsekakor mislim, da je predlog vreden razmisleka.

Pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlog moderatorjem!

Glede na to, da motosvet.com združuje kar precejšen del slovenske moto populacije in glede na to, da je zima, ter se večina trenutno ne vozi, predlagam izvedbo 

A N K E T E

Mislim, da bi bilo zanimivo dobiti podatek o strukturi motoristov (moški, ženske, starost, moto staž itd.. .), strukturi motornih koles (znamke, zvrst, zadovoljstvo, zanesljivost) in željami ter planiranimi nakupi v letu 2014. Pa verjetno še kaj. To so podatki, ki so zanimivi ne samo za nas, ampak tudi za nekatere pravne osebe. Vsekakor mislim, da je predlog vreden razmisleka.

Pozdrav!

 

Vse to smo v preteklosti počeli, vendar, ni bilo nobenega zanimanja za rezultate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fuj s temi reklamami sred ekrana ..... gor pa dol, od kdaj pa jo ne morš skenslat? :ninja:

Kakšne reklame? A si že slišala za Adblock Plus? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče en predlog pri gledanju slik v albumih uporabnikov.... Ko klikneš na slikco ("animacija"), bi blo fajn, če bi se jih dalo premikati s puščico za desno... 

 

Saj gre tudi z miško, ampak bi bilo tako pomoje lažje. 

 

lp

mz 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse to smo v preteklosti počeli, vendar, ni bilo nobenega zanimanja za rezultate.

Če bi bil jest moto trgovc, bi mi bila zlata vredna informacija, kaj bodo slovenski motoristi kupovali letos.Pa kakšna je kupna moč posamezne generacije.  Seveda pa jim je treba to znati posredovati. Na ja, pa naj bo po  vaše...LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil jest moto trgovc, bi mi bila zlata vredna informacija, kaj bodo slovenski motoristi kupovali letos.Pa kakšna je kupna moč posamezne generacije.  Seveda pa jim je treba to znati posredovati. Na ja, pa naj bo po  vaše...LP

 

Tudi mene bi zanimalo. Lahko pa poskusiš ti predstaviti kaj takšnega oz. se lahko takoj zmenimo za sodelovanje, če meniš, da znaš bolje. Zakaj bi samo drugim solil pamet, kaj in kako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne reklame? A si že slišala za Adblock Plus? .)

 

Hvala. Upam, da čimbolj uživaš ob tem. Lahko pa bi svojemu šefu predlagal, da ti instalira blokado plače ali pa, če imaš svoje podjetje, blokado plačila računov.

Mogoče en predlog pri gledanju slik v albumih uporabnikov.... Ko klikneš na slikco ("animacija"), bi blo fajn, če bi se jih dalo premikati s puščico za desno... 

 

Saj gre tudi z miško, ampak bi bilo tako pomoje lažje. 

 

lp

mz 

 

Gre zdaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala. Upam, da čimbolj uživaš ob tem. Lahko pa bi svojemu šefu predlagal, da ti instalira blokado plače ali pa, če imaš svoje podjetje, blokado plačila računov.

 

Gre zdaj?

 

ne.... Tudi ko klikneš na sliko, ne moreš naprej šaltat (je samo "X" opcija v spodnjem desnem kotu).... Mogoče pa meni kaj ne štima.

 

lp

mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!