Skoči na vsebino

DUCATI Desmosedici RR (was: GP1)


J

Priporočene objave

No da nebo kdo reku da vsi samo v garaži stojijo. Slikce so iz včerejšne Jure na Grobniku :

kbt-P91900.jpg

87-P91900.jpg

x6y-P91900.jpg

j1-P91900.jpg

Sicer rekord proge z 1:48 ni padel, tako da ni vse v motorju :whistle:

lv3-P91902.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako ni bil moj namen vse slike 3x nalimat.

Urejevalnik pa tudi ne dela ravno super... mogoče lahko kdo ki ima malce višji čin to zadevo uredi.

LP

urejeno.

ice

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej motor tud nikamor ne gre....tudi v brnu je en bil in ga je ožemal na polno, pa so vsi japonci mimo letel....

Res je da DESMOSEDICI ni čudež in serijski je preverjeno z konjenico le malo nad japonskimi tisočaki. Samo še vedno serijski DESMO se po dirkališču res ne more primerjat z japonci, ki imajo spuščene glave + elektroniko in drug prenos ( prve dve stvari sta 10 konjev plus + spremenjen zobniški prenos, ki res dela "čudeže" k probaš) . In če bi voznik DESMOSEDICIJA tokrat osmodu k taprvi k vozjo JURO bi defenitivno bankrotiru. Pa ne zagovarjam DESMOSEDICIJA sam tle ma japonski dodelan motor res prednost tako v performansu kot strošku pri padcu. Verjem pa da če daš Desmotu gor pravi prenos, Slick gume pravih dimenzij in trdot, nastaviš vzmetenje in Igorja Jermana gor (da nam reku glih Rossija al pa Stonerja) bi ceu Brno "švical" :naughty:

Kot vidm na sliki je tut tale na Grobniku vozu še serijske cestne Bridgestone, ki varno niso zmožne pod 1:40.

No k smo glih pr eksotiki sm zadnič na Grobniku meru Mercedesa SLR ( me je slovenski lastnik prosil če ga štopam par krogov) in najboljši čas je biu 1:53 kar pomen, da ga mal navit Renault Clio( vozijo od 1.50 navzdol tahitri) strese k norca :whistle:

Popravljeno . Popravil RVT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je da DESMOSEDICI ni čudež in serijski je preverjeno z konjenico le malo nad japonskimi tisočaki.

No k smo glih pr eksotiki sm zadnič na Grobniku meru Mercedesa SLR ( me je slovenski lastnik prosil če ga štopam par krogov) in najboljši čas je biu 1:53 kar pomen, da ga mal navit Renault Clio( vozijo od 1.50 navzdol tahitri) strese k norca :whistle:

V tem linku celo piše,da ima na kolesu le 162konjev :eek:KLIK

A Ajlec je bil?Če je bil je gospod le bolj umirjen :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem linku celo piše,da ima na kolesu le 162konjev :eek:KLIK

A Ajlec je bil?Če je bil je gospod le bolj umirjen :whistle:

Da ne govorim na pamet, bom dal kar rezultat kvalifikacij :

g1z-Clipbo.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak tale rezultat kvalifikacij itak ne more čisto nič povedat o Desmotu.. Očitno ga je vozil povprečen rekreativec, za katerega je to čisto soliden čas..

Če bi pa tega Desmota npr dobil v roke Jerman, bi bile cifre pa verjetno precej drugačne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A tale desmosedici rr je za dva registriran al je sam za enga, ker mi zadek ne deluje nevem kako pripravn za sopotnika. Če je samo za enega se verjetni res ne bom nikoli peljal z njim.:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tale desmosedici rr je za dva registriran al je sam za enga, ker mi zadek ne deluje nevem kako pripravn za sopotnika. Če je samo za enega se verjetni res ne bom nikoli peljal z njim.:lol1:

Še 1x poglej in pogrunti, kje je izpušni lonec speljan ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tale desmosedici rr je za dva registriran al je sam za enga, ker mi zadek ne deluje nevem kako pripravn za sopotnika. Če je samo za enega se verjetni res ne bom nikoli peljal z njim.:lol1:

No če ti dejansko uspe najti koga, ki bi te hotel na navadnem desmotu zadaj peljat, vzemi v zakup, da ti bo prav gotovo zelo vroče. Dobesedno! :grim

20090921200420_s70v3g6czkwhqa.jpg

Druga varianta pa je, da se z Randyem Mamolo zmeniš za en krog. .)

article-1202370-05D9D71F000005DC-103_634x499_popup.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če ti dejansko uspe najti koga, ki bi te hotel na navadnem desmotu zadaj peljat, vzemi v zakup, da ti bo prav gotovo zelo vroče. Dobesedno! :grim

Tut voznika orng žge v rit še posebi na semaforju :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

NCR Millona 16( Ducati Desmosedici agregat- 200+ konjev na zadnjem kolesu, 150 kilogramov z vsemi tekočinami)

post-8975-127668192189_thumb.jpg

post-8975-127668193289_thumb.jpg

post-8975-127668194355_thumb.jpg

post-8975-127668195198_thumb.jpg

post-8975-127668196017_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo iz prve roke vam povem, da je to res bombnik :yea2:

žal ga na stezi ni bilo moč videti, me prav zanima kakšen zvok to da od sebe s telimi rori :)

post-1406-127669000201_thumb.jpg

post-1406-1276690095_thumb.jpg

post-1406-127669017281_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!