Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DinDiin
      Itak se mu kadi izpod kape, ce je MM zrihtu svojmu bratcu takoj zic pr Hondi. On se pa dokazuje ze neki let, pa vse skp slabo.... veze, toj vazn, tko k u real lajfu....
    • DinDiin
      Ja, ampak ce bi prebral, ni to point debate   Nekdo ima zeljo si kupit motor in sedaj ga zanima, kok je to na oko stroskov, da si znas sploh splanirat karkoli.....In potlej zacnete s to solato, kok ne gledate na stroske, pa busi, pa vlaki, pa bla bla bla....sorry, to je brezveze. S tem nc ne pomagas.
    • skalar36
      Nisem prebral celotne teme. Niti je ne mislim, sem samo naslov. Sam na motor nikol nisem gledal kot na strošek, ampak na nekaj kar da dodatno vrednost temu življenju. Ko sem bil bolj na tenko z denarjem, sem raje šparal pri čevljih, oblekah, celo kaditi sem nehal, da sem imel za motor.  Brez njega mi živeti ni. In če bom kdaj spet brez denarja, raje hodim peš naokrog z avtobusom in vlakom. Denar pa za eno dvosledno vozilo. Kdor razmišlja da je motor strošek, pač ni za ta način življenja.
    • skalar36
      Danes sem se šel malo peljat. Dvomim, da je guma. Belanca pri 60 kmh gre levo pa desno, če spustim, kr za ćrtico na gatah.  Se kar strinjam s teboj Ciciban, pomoje je geometrija. Mam filing, da ni poravnana zadnja guma s sprednjo. Bom marinca mal okupiral po praznikih. Dans ga ni blo.   Hvala. 
    • Mavti
      Zima in gospoda nič ne šenkata tak ,da ................
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!