Skoči na vsebino

Čelade od A do Ž


Jason

Priporočene objave

Hehe prvo novo jakno in rokavice ,in 1x v prihodnosti hlace,ma itak takrat bo poletje bodo spet bermuda v giru ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NOLAN N87, ni slaba, predvsem mi je lepša oblika čelade, kot je njena predhodnica N86.

Razmišljam, da bom kupil to novo NOLAN N87.   Doma imam sicer dve čeladi,  HJC R-PHA 10  in Xlite-701,  pa bo šla ena od teh na bolho za prodajo.  Predvsem kupujem novo čelado, ker pri nobeni nimam notranjega sončnega vizirja. Pri obeh čeladah  ga mnogokrat pogrešam. Tisto menjavanje svetlega/temnega vizirja mi ne sede, pa še zraven moraš vozit drug vizir. Kr neki. Da bi pa uporabljal samo temen vizir, pa tudi ne pride več u poštev, ker sem si lani dobro skusil, kako težko je vozit v temi z zatemnjenim vizirjem. Skoraj nemogoče in predvsem nevarno.

NOLAN N87

nolan-n87-fulgor-green-black_1.jpg

Nolan N87  ZNOTRAJ.jpg

 

 

 

nolan-n87-rapid-white-black-back.jpg

Popravljeno . Popravil renyy
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da z vso tehnologijo ki jo človeštvo premore danes nebi bila potreba po tej leči pred očmi :slap:

 

Pa tudi že vidim čez 5-10 let na vikiju ali na ridah, namesto kdo lepše zvozi ovinke, bojo hodli z avti in bodo merli svoje moči kdo ma bolšo in dražjo čelado in več funkcij :D  Verjetno z vsemi displeji niti ceste ne boš več videl torej lahko pričakujemo avtopilote :D 

 

Jaz sem si še interphone pobral ven :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja isto spet konzervativci .....kupte si Yugote pa stare Urale....ni elektronike,mal morš pošraufat  itd...... pač svet in tehnologija gresta naprej pa če vam je prav ali ne!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, sayo pravi:

In prav to poneumlja ljudi

Zase se brigej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Ja ja isto spet konzervativci .....kupte si Yugote pa stare Urale....ni elektronike,mal morš pošraufat  itd...... pač svet in tehnologija gresta naprej pa če vam je prav ali ne!

Nobeni konzervativci :-D 

Prav je da gre tehnologija naprej, samo osebno ne vidim smisla vseh teh igrač v čeladi ;-) potem bodo vsi gledali razne prispevke namesto opazovali okolico. Osebno bi le navigacijo dal na head up displej in to je vse.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, jany pravi:

Nobeni konzervativci :-D 

Prav je da gre tehnologija naprej, samo osebno ne vidim smisla vseh teh igrač v čeladi ;-) potem bodo vsi gledali razne prispevke namesto opazovali okolico. Osebno bi le navigacijo dal na head up displej in to je vse.

Pa vidik zadaj se mi tud zdi uporaben .....vsakemu svoje,sam jo bom vrjetno imel :P da me poneumi do kraja ....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Pa vidik zadaj se mi tud zdi uporaben .....vsakemu svoje,sam jo bom vrjetno imel :P da me poneumi do kraja ....

Sej si tako hiter da ni nobenga za tabo :-P 

Jaz bi res samo hud varjanto za navigacijo imel lih z eno puščico in to je to, ostalo pa je potreba po gledanju ceste in nevarnih avtomobilistov. Ne pa radio frekvence, kdo vozi za mano na levi in na desni, nakoncu bo še fb statuse kazala, pa maile... 

Nevem meni osebno se ne zdi potrebna, sploh ta bmw varjanta z tisto lečo pred očesom mi je neumna :-D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, sayo said:

In prav to poneumlja ljudi

Pomojem ravno obratno, pridobivamo nova znanja, nova odkritja in nove spretnosti. Čelada je varnejša in verjetno bol "zahtevna" za uporabo kot navaden štrik pod vratom. Kako torej argumentiraš, da tehnologija poneumlja? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, jany pravi:

. Ne pa radio frekvence, kdo vozi za mano na levi in na desni, nakoncu bo še fb statuse kazala, pa maile... 

Nevem meni osebno se ne zdi potrebna, sploh ta bmw varjanta z tisto lečo pred očesom mi je neumna :-D 

saj zato so jo pa naredili..sam kao zaradi varnostnih vidikov predstavijo samo obstranske funkcije..

a ma noter robotsko ročico ki bo brisala tisto šipco ob dežju /vlagi pa defrost ogrevanje ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, thumper pravi:

saj zato so jo pa naredili..sam kao zaradi varnostnih vidikov predstavijo samo obstranske funkcije..

a ma noter robotsko ročico ki bo brisala tisto šipco ob dežju /vlagi pa defrost ogrevanje ?

Na tisti šipi bo pinlok :P......upam da se nisem spet presegu bivši prjatu :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, 5413lvl3145 pravi:

Pomojem ravno obratno, pridobivamo nova znanja, nova odkritja in nove spretnosti. Čelada je varnejša in verjetno bol "zahtevna" za uporabo kot navaden štrik pod vratom. Kako torej argumentiraš, da tehnologija poneumlja? 

 

Čelada je varnejša, če ima notri cel kup elektronskih pomagal :slap: po moje je varnejša, če ima vgrajene bolše materijale da ti zaščitijo glavo ob morebitnem padcu in ne da ima notri displej ki ti odvrača koncentracijo na dogajanje na cesti

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Kmet2 pravi:

Pa vidik zadaj se mi tud zdi uporaben .....vsakemu svoje,sam jo bom vrjetno imel :P da me poneumi do kraja ....

Če je enkrat "kraj" ne gre naprej  :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, sayo pravi:

Čelada je varnejša, če ima notri cel kup elektronskih pomagal :slap: po moje je varnejša, če ima vgrajene bolše materijale da ti zaščitijo glavo ob morebitnem padcu in ne da ima notri displej ki ti odvrača koncentracijo na dogajanje na cesti

 

Oziroma pomaga spremljat dogajanje na cesti še bolj detaljno ,Sayo odvisno kako gledaš ,če bi bili vsi konzervativni bi st bojevali še s kamni in palcami ......

pred 7 minutami, sayo pravi:

Če je enkrat "kraj" ne gre naprej  :winkiss:

Kolikor te berem izgleda da pri tebi gre :fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, Kmet2 said:

Pa vidik zadaj se mi tud zdi uporaben .....vsakemu svoje,sam jo bom vrjetno imel :P da me poneumi do kraja ....

Dejansko bi ti vrtelo film kaj dogaja za tabo in ti bi mel cajt gledat med voznjo u obe strani?

 

Jest ne bom reku de tehnika poneumlja, sem pa 100% preprican da prav vsa napredek ni koristn. Kaj sele potreben. Telefoniranje na motorju bi prepovedal. Moska vecopravilnost je sepava po naravi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!