Skoči na vsebino

Skuter Motosvet Meeting!


MotoRossi

Priporočene objave

Super idea!

Jst se tud strinjam z vecino, da bi se dobil v lj, recmo kksn btc alpa kj tacga, ker ce bom bom jst lazu v maribor mi zariba 3x!! jebat ga zracn hlajene suxxx na kvadrat.

Djte si v profile napisat svoje gsm cifre pa da se namo jebal po mailih, ker jst itak pridem na forum oz. na net na vsake tri dni, pa se sam poklice prej..

pa recmo stajerci se zberete pa v grupo pa lepo mal bl pocas (70km/h) proti prestolnici, mi gorenjci pa isti pasulj in tko naprej.. Pa vmes se kje ustavs popijes pivo, motor se shladi, in sibas naprej.

keep me informed about this! :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne morete odločit med LJ in MB, jaz predlagam, da se dobimo pri tromejniku na Goričkem, pa bombo vsi meli daleč in bomo vsi na istem. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne morete odločit med LJ in MB, jaz predlagam, da se dobimo pri tromejniku na Goričkem, pa bombo vsi meli daleč in bomo vsi na istem. :P

Ja ne pa se doben nebo mogo prepirat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pa gremo 1 tednsko kruzanej po sloveniji....Pa sotore pa je to to :D  :P  :D

ne vem če bi glih v 1 tednu prišl okol slovenije.....problem bi predstavljali tisti, k jim skuter ne gre več kot 50 pol pa bi se jim mogli drugi hitrejši prilagajati....

Ma s skuterjem prideš v enem tednu dvakrat okol. ;) Sem šel pred leti z biciklom okoli, samo Prekmurju sem se izognil, ker je blo prevroče. Bilanca 1000 km, 10 dni pedaliranja, 5-6 ur na dan na piciklu. Če pa ne moreš s skuterjem narest 100-130 km na dan, pol ga pa prodej. Sej imaš ves dan čas. Malo se pelješ, pa na kavico, malo poležavat, pa se spet mal pelješ.. Pa tako dalje do večera.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq da lahko 150km na dan naredis samo za one z zracnim hlajenjem je bol hudo :( Ce ne pa se pac naredijo skupine: LC 70ccm,LC 50ccm,AC70ccm pa AC50ccm pa je to.....Pa bomo ze nekam prisli :) :) :) :) Eni pac prej eni pac pol pozno se ni vazno samo da se vozimo :D :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počas se bo treba zmenit kaj pa kako, ker če bo šlo tkole naprej se pomoje nikdar ne bomo vidli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pa gremo 1 tednsko kruzanej po sloveniji....Pa sotore pa je to to :D  :P  :D

ne vem če bi glih v 1 tednu prišl okol slovenije.....problem bi predstavljali tisti, k jim skuter ne gre več kot 50 pol pa bi se jim mogli drugi hitrejši prilagajati....

Ma s skuterjem prideš v enem tednu dvakrat okol. ;) Sem šel pred leti z biciklom okoli, samo Prekmurju sem se izognil, ker je blo prevroče. Bilanca 1000 km, 10 dni pedaliranja, 5-6 ur na dan na piciklu. Če pa ne moreš s skuterjem narest 100-130 km na dan, pol ga pa prodej. Sej imaš ves dan čas. Malo se pelješ, pa na kavico, malo poležavat, pa se spet mal pelješ.. Pa tako dalje do večera.

Pa kaj si ti čist odpuljen, za 130 km pa to moraš imeti najmanj dovoljenje za vožnjo po avtocestah. :rolleyes: :D :D Skuter zmore največ 5 km, no 10 če je vodno hlajen. Pa vsakih 500 m moraš počakat da se shladi. :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pa gremo 1 tednsko kruzanej po sloveniji....Pa sotore pa je to to :D  :P  :D

ne vem če bi glih v 1 tednu prišl okol slovenije.....problem bi predstavljali tisti, k jim skuter ne gre več kot 50 pol pa bi se jim mogli drugi hitrejši prilagajati....

Ma s skuterjem prideš v enem tednu dvakrat okol. ;) Sem šel pred leti z biciklom okoli, samo Prekmurju sem se izognil, ker je blo prevroče. Bilanca 1000 km, 10 dni pedaliranja, 5-6 ur na dan na piciklu. Če pa ne moreš s skuterjem narest 100-130 km na dan, pol ga pa prodej. Sej imaš ves dan čas. Malo se pelješ, pa na kavico, malo poležavat, pa se spet mal pelješ.. Pa tako dalje do večera.

Pa kaj si ti čist odpuljen, za 130 km pa to moraš imeti najmanj dovoljenje za vožnjo po avtocestah. :rolleyes: :D :D Skuter zmore največ 5 km, no 10 če je vodno hlajen. Pa vsakih 500 m moraš počakat da se shladi. :D :D :D :D :D

nč ne rabiš čakat da se shladi.....poiščeš eno mlako, pa se notr zapelaš, pa boš mel na zračno hlajenem takoj brezplačno vodno hlanje :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to sm jest delov s apn6, zdj se sploh ne sprasujem zakwa je to komj delov vse skp.. :) :)

Na atx-u sm pa tko farbo na auspuhu zjebov pol mi je pa koj zarustov, ok mogoce tud zarad soli, ker sm ga nabavu sam za cez zimo, sam da majo otroc vesele an? :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Don't just stand there do somethn'!! :)

Tole naj bi pomenil, da nehjmo sam nakladat pa se nekj ornk zment! Evo jst vam predlagam ta tedn petk alpa sobota, ljubljana btc city, pri koloseju naprej na desno je en dobr parking pa se tm namestino pa basta. Ce pa ker drug dan, pa pridem sele mal kasnej ker mam do 4ih siht.

Do somethn' and save this scoot meeting! :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj imajo skuterji res tao v kurcu to zračno hlajenje :blink: Vsak avtomatik je včasih prišel na morje (iz lj.) če je bilo treba tudi v šusu pa nima nobenega prisilnega hlajenja, kakor pa vem imajo skuterji vetrnico ki vse skupaj hladi-ala APN6. Koliko vas je že pregrelo skuterje(pa ne se sedaj tisti oglašat ki ste ga na igrišču za košarko pregreli) tam lahko tudi avtomatika če želiš.

Moje mnenje: strah vas je vozit ali pa nimate registriranih.

Zelo zanimivo je da se SPIDIju ni zračno hlajen skuter pregrel niti do Dubrovnika (cca 700km) vam bi se pa kar takoj ko bi šli na en skuter meeting v sosednjo vas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj imajo skuterji res tao v kurcu to zračno hlajenje :blink: Vsak avtomatik je včasih prišel na morje (iz lj.) če je bilo treba tudi v šusu pa nima nobenega prisilnega hlajenja, kakor pa vem imajo skuterji vetrnico ki vse skupaj hladi-ala APN6. Koliko vas je že pregrelo skuterje(pa ne se sedaj tisti oglašat ki ste ga na igrišču za košarko pregreli) tam lahko tudi avtomatika če želiš.

Moje mnenje: strah vas je vozit ali pa nimate registriranih.

Zelo zanimivo je da se SPIDIju ni zračno hlajen skuter pregrel niti do Dubrovnika (cca 700km) vam bi se pa kar takoj ko bi šli na en skuter meeting v sosednjo vas.

Seveda, kdor cvika mu vsak izgovor prav pride <_< . Midva z bratom sva se vozila v Portorož v enem šubu (on z zračno hlajenim ZIP-om, jaz s Quarz-om), cca 180 km v 2h 45 min, oba 70 kit, ves čas leže na balanci, pa ful gas - ni nikoli nobenmu zaribov. Sem pa s Quarz-om naredil 1000 km v 19. urah. Ko sem ga prodajal je imel 18.000 km, pa sem dal kupcu 6 mesecev garancije - še sedaj se vozi (letnik 95, prodan 98). Zato mislim, da je pregrevanje samo izgovor - razen mogoče pri tistih, ki o skuterjih nimajo pojma, pa najprej zamenjajo izpuh in dodajo besno lahke valjčke, da se motor vrti do nebes - gre pa itak nikamor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da je pregrevanje predvsem problem tistih, ki morajo tiščati skuter do konca, po možnosti še sfriziranega, ki ima seveda hlajenje prilagojeno manjšim zmogljivostim. Če se odločite voziti z nekje tričetrt gasa ne bi smel biti problem. 30-40 km/h pa se daleč pride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sekciji skuteristov čestitam k organizaciji 2. tradicionalnega srečanja motosvetovih skuteristov.

Prvo, prav tako tradicionalno, srečanje so mesec ali dva skupaj spravljali lani na motosvetu. Lani je srečanje odlično uspelo. Nič vinjenih, nič prometnih prekrškov, nič nesreč in seveda, nič udeležencev in sploh nič srečanja.

Že zaradi negovanja tradicije, bo 2. srečanje skuteristov enako prvemu.

:lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da je pregrevanje predvsem problem tistih, ki morajo tiščati skuter do konca, po možnosti še sfriziranega, ki ima seveda hlajenje prilagojeno manjšim zmogljivostim. Če se odločite voziti z nekje tričetrt gasa ne bi smel biti problem. 30-40 km/h pa se daleč pride.

Pametno friziranega (70 cilinder, podaljšano prestavno razmerje, po možnosti še 17,5 uplinjač) lahko ožemaš do konca od polnega, do praznega rezervarja, pa mu ne bo hudega. Tako friziran zračno hlajen skuter gre (realnih) 80 - 90 km/h, kar zadošča za potovalno povprečje (vključno s postanki za tankanje in lulanje ;) ), 60 - 65 km/h - to pa je povprečje, ki ga ob malo gostejšem prometu težko dosežeš celo z avtomobilom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje: strah vas je vozit ali pa nimate registriranih.

Mene ni strah pa ce treba se po avtobani pelam brez tablce.Samo cena bo pol vlka bla.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res bi bil cajt da se zmenimo. Mene ful ma. Upam daa še zdele menjam prenose pa en menam fedrce, valčke pa jermen da pokrijem luknje. Tok da bo. Drgač pa, če bi mel v celju, je na strehi planet tuša ful ok lokacija. tam gor je blo že precej meetingov (k se z avtomobili zbirajo, pa tut motoristi) ker je ubistvu skoz vsej 3/4 placa fraj, parkir plac je velek, lep pogled na hudinjo (lol :)) pa noben ne teži, ker so že vajeni da se gor skoz ruži pa tut nobenga ne motiš. pa kuj najdeš to velko strelo v cel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje: strah vas je vozit ali pa nimate registriranih.

Mene ni strah pa ce treba se po avtobani pelam brez tablce.Samo cena bo pol vlka bla.....

ja sj se skor vsak upa it na avtoban, brez čelade, brez tablce.......sam noben ne gre ker so denarnice prazne :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Hanzi!

Po eni strani mas cist prov, po drug stran nas pa spet meces v isti kos. Nismo si vsi enaki, jst drkam kurac zj vsak dan da bom lahko avgusta su brez skrbi tankat brez da bi prej pogledov v denarco alpa pr 500sit spustu rocko..

Morm pa se to povedat da se je z naso generacijo oz. 14-18 tezje zment glede teh stvari, jst mam pac take tastare da recem grem v ljubljano a data kj za benz pa cau, moj kolega je pa eno leto mlaj pa more it na kolena da se lahko pele s svojim skuterjem na bled z jesenic pa do osmih mora bit doma.. <_<

Osebno bi se ful rd dobu z ostalimi skuteristi motosveta, prav tako pa z motoristi! Da eno recemo, eno spijemo pa cau, se beremo na forumu.

Glede voznje mal pretiravam, zarad hlajenja sj se da pelat recmo se peles s pol gasa tm ene 70-65km/h pa gre, se delec prpeles, mam izkusnje, ampak do maribora s tako hitrostjo I don't think soo. Pa se ene 5-6k sit za bencin gre, no way..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je samo v tem da se Stajerci nebi radi v Ljubljano pelali Ljubljancani pa ne v Maribor......In zaradi tega se nemormo zmenit.....Pol pa se zacne jamranje jaz mam zracno hlajenega,za benz nebom dal tolko,to je predalec......in smo spet okoli riti v zepu.....Nevem dvomim da bo kaj z tega nastalo :( :( :( :( Samo upajmo na najbolse :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!