Skoči na vsebino

Skuter Motosvet Meeting!


MotoRossi

Priporočene objave

Gloga: točno vem da je v tem problem, samo ne vem zakaj si ga ne priznate in se nekaj ven vlečete s pregrevanjem. Vam čisto verjamem da vas starši ne pustijo iz MB v Lj kar jim dam tudi prav, saj tudi jaz svojega mulca ne bi spustil na tako dolgo vožnjo.

Pa zakaj hudiča se mora dobit cela slovenska skuterska sekcija na enem mestu. Dobite se ne večih mestih (lj-MB, CE mogoče še KR pa je, ker enotne lokacije ne boste dobili nikoli. Zakaj-beri drugi stavek.

Za vzgled si vzemi motosvetove srede(torke v MB, in zasavju) Tako še vi naredite pa je mir. Če pa kdo ima možnost jit na drugi konec slovenije pa bo pač enkrat v sezoni šel ali pa dvakrat, ali pa se zmenite pa vas nekdo od staršev s kakšnim večjim avtom(kombijem) odpelje pa boste kakšno rekli pa precej cenejše vas bo prišlo če se vas bo 8 peljalo s kombijem kot pa vsak posebej z skutrjem pa še kombi se najbrž ne bo pregrel :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koncno ste pomislili tudi na to moznost.Pa se pac par casa dobivamo z maribora skuteristi skup,pa oni z ljubljane........pol enkrat ko pa bo tak dalec pa se gremo malo na obiske :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se jaz,grega,aerox,_Aerox_,KKS.......smo se menli da bi lahko zaj pocasi naredli neko srecanej oz.ga bomo samo se nena vemo datuma :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se strinjam za te lokacije. Srečal se bomo pol, k bomo mel kero boljšo mašino. Kaj pravte ljublančani, se dobimo ta konc tedna al ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej če je kir celjan za akcijo. Nej pove. Lohk pa tut grem jest do Mb. Samo sam ne, k je dolgcajt...vsej edn še, k vidim da je v mb več skuteristov (vsej takih k so onlajn)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej ti dam se nekej izgovorov:

Do maribora po lokani cesti??? kje, kako, 3x v zivlenu sm biu u mariboru, pol nj pa nj se pa se iscem po unih cestah, nope. Ce nisi prav prebral kaj sem napisal ni moj problem, to s pregrevanjem se da ustimat, ampak voznja do maribora s povprecno 50-60 na uro, pol bos pa spet govoru da ti govoru da tukj sam jamramo pa nekj sraubamo u prazn. Ne zdi se mi pameten it v maribor, res ne. Mogoc ko bo kasnej kksn vec kubicn motor, ni problema,s tole prdo pa ne..

Jst upam da me zastops..

Aja pa se to ce nisi upazu, najvec je prov stajercov.. Sam pa ne mislm hodt v mb.

Gotovo, basta, ce bo kksn skuterzbor v rangu do ljubljane me takoj poklicte, drugace se pa prosm vzdrste komentarjev, hvala lepa.

lp

Popravljeno . Popravil Gloga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uglavnem da na hitr tole kar je zgorj- ne da se mi vozt v maribor, ker mam ta mesec vsak dan siht, zjeban sem,živcn sm,ne da se mi premikat :) Hanzi bom naredu enkrat izziv tebi na cast odpeljal do bliznjega maribora, sam ne ta mesc! ;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuteristi smo res reveži, še ceste od LJ do MB nimamo. Dejmo se vsi dobit naslednji petek pred parlamentom. Vsak s svojim transparentom pa zahtevajmo cesto. Ups. ne moramo se dobit pred parlamentom ko pa ni ceste do tja, pa še mamica vas nebi pustila. Potem pa bomo kar vsak pred svojo hišo štrajkali. Tanabol pogumni se pa lahko do vaškega gasilnega doma zapljejo pa tam štrajkajo. :blink: :blink: :rolleyes: :rolleyes: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SPIDI ko se ti bom na dom pripelo pa ne do gasilskega doma,ker to grem čez ograjo pa sn na njihovem hofi :)

dejte z tem meeetingom smo še zdej na začetku...vse ostaja le pr mislih...na žalost <_<

btw: kje bi se če se bi dobili v MB (zadnjič sem bil v mb pa sem vidu da je pred ono novo trgovino rutar (ali nek tazga) kr lep velik parkplac....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(zadnjič sem bil v mb pa sem vidu da je pred ono novo trgovino rutar (ali nek tazga) kr lep velik parkplac....

Tam je zaj fajn plac ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mislim da tudi nebi bil tak blem če bi se štajerci pelali do lj oz obratno ane? sej ubistvu..100km..to je slaba ura vožnje ;)

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Bi te pa rad videl ko boš 100 km v slabi uri prevozil.

Se dobimo na Vačah da bomo v centru.

Pa verjetno vas pridem pogledat.

Drugače pa lahko kakšno obstoječe forumsko izkoristimo.

Ja, sej mogoče ma pa 100km/h povprečno hitrost :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rečmo neki vmes

trojane al pa celje :)

Fužine! Pa pokradimo nazaj, kar so nam pokradli :)

Ce nas je dosti gremo :D Jaz grem prvi da bom vaba bil :) Ce pa bo keri prileto ba bo dusilec svoje naredo malo rdece barve na tleh... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest živim 2km stran od fužin, tko da lahko pri meni prespite in se okrepčate pred pohodom na fužine :D

se bomo zmenli ja :lol: pa ce za nami strelajo gremo tudi k tebi :) posteno?? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest živim 2km stran od fužin, tko da lahko pri meni prespite in se okrepčate pred pohodom na fužine :D

se bomo zmenli ja :lol: pa ce za nami strelajo gremo tudi k tebi :) posteno?? :D

ne nč se ne bomo skrival pred čefurji--k bodo začel strelat kar nazaj protinapaaaaaad!!!! <_< :rolleyes: B) :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!