Skoči na vsebino

Zavore, diski, obloge, čeljusti, ploščice...


kasti

Priporočene objave

tisto je radialni zavorni cilinder,hotcmajster. ;)

aaa ... kaj pa je potem tukaj tako radi(k)alnega, da mora biti pod novim imenom ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej slike zgoraj.nacin vpetja celjusti na vilice.

aha ... pa saj to je samo kozmetika, ali vpliva tudi na zaviranje ... glede na moje znanje fizike se pri zaviranju ne pozna kako so čeljusti vpete ... se motim ? ... se ne motim ? ... še ne vem vsega ? ... že vem vsega ? ... :wacko: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha ... pa saj to je samo kozmetika, ali vpliva tudi na zaviranje ... glede na moje znanje fizike se pri zaviranju ne pozna kako so čeljusti vpete ... se motim ? ... se ne motim ? ... še ne vem vsega ? ... že vem vsega ? ... :wacko: B)

motiš se... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motiš se... B)

u madona kakšen poglobljen odgovor ... a si prepričan, da je v tvojem postu dodana vrednost ...

...sicer pa razsvetli me v zvezi z radialnimi zavorami, zakaj, kako, čemu ... me res zanima ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preden bo zdaj 15 strani brezveznega filozofiranja........ ali se naj kdo potrudi in najde opis nekje in ga prilima sem,ali pa tisina ce noben nic ne ve.kar vem sem napisal, ...."ostalo pa ne bom povedal,da bom lahko se v bodoce jack.... " :wacko: kaksno razmisljanje nekaterih. :lol1:

nekdo je se pripomnil,da se zmanjsa velikost diskov in s tem teza na prednjem kolesu.kaj si res nic ne zapomnite ali samo brezveze pisarimo po forumu?! :unsure:

p.s.:

mene osebno ne zanima kako in kaj,ker bom sigurno pravocasno izvedel kaj je s temi celjustmi.najkasneje pri nakupu novega motorina cez nekaj let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Da ne bom nove teme odpirov bom kr kle napisov. Problem imam namreč z zadnjo bobnasto zavoro, saj mi je pred nekaj časa začela zlo glasno cvilt pri bremzanju- brez razloga(ni mokra al pa kej). Zavira še vedno kot prej,samo ta glasn cviljenje mi gre tko skoz ušesa pa je zlo neprijetno. Zanima me,kako se to lahko odpravi,ne da bi denarnica preveč trpela.

Hvala za odgovore!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene tudi zanimajo ploščice za hyosunga.S prvimi naredil cca 4000,z drugimi mal več,bi sedaj dal nove tudi kakšne neoriginalne če so res dobre in bi zdržale mal več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

??? 4000 km z originalnimi ploscicami? kaj si pa delal?

pri enkrat mocnejsem motorju so mi originalne zdrzale 30k km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa sem naročil goldfren in glede na branje par strani nazaj sem ratal mal skeptičen, čeprav po njihovem katalogu ploščice zdržijo do 3x dlje od ?, obstaja tudi več vrst zavornega materiala, od racing do klasičnih sintranih in pa primernih tudi za nečiste pogoje

cena 4.000/disk je bila pa odločilna za naročilo, bomo videli če je res sranje ali le napačna postežba

razpredelnica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem se naveličal kupovati originalne Honda zavorne ploščice (zdržale so po 15 jurjev) in letos namontiral Lucas. Zelo user friendly za potovanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, klical sem v Tc motoshop, Euroton... in nikjer ne najdem Lucas zavornih ploščic za TDM 850 2001 (prednje). A ima kdo idejo, kje bi se še lahko dobile - po možnosti Štajerska?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko leto se kupil za Fzr-ko 1000, original v Deltateamu in to za 24k sit, zdrzale so mi do jeseni, 6-7000 km, sedaj imam brembo i Louisa, za 11k sit, imam 2000 km in ni opazit neke hude obrabe. Sem preprican, da bodo zdzale vsaj toliko, kot original! Zaviranje je pa zadovoljivo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, klical sem v Tc motoshop, Euroton... in nikjer ne najdem Lucas zavornih ploščic za TDM 850 2001 (prednje). A ima kdo idejo, kje bi se še lahko dobile - po možnosti Štajerska?

promotor (Pilko Vincenc)......ne vem točno katere pakne majo, vem pa da sem gledal za TDM'99 in sem na koncu kupil originalne (ne sprašuj zakaj k še sam ne vem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo kje bi dobil prve zavorne ploščice za ZR7?....ne bi stavu original, ker so cca. 25ksit. Sem slišu, da od konkurence so cenejše in zdržijo tolko kot original in zavorne lastnosti enake.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schultz ..... pošlji mi PM ..... pa se zmeniva vse! Vem jst pravo rešitev zate!!! cena najmanj 50% manj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Danes sem menjal prve zavorne ploščice. Montiral sem od Nissina in naredu 150km z njim. Ploščice so v redu, samo so malo bolj glasnejše kot original(pri zaviranju dajo od sebe tisti znan zvok šžšžšžš).

drugače so v redu. Vam bom bolj znal povedat po par taužent kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!