Skoči na vsebino

DON'T DRINK&DRIVE


uzzy

Priporočene objave

Ok...tole bo zanimiv topic ocitno...vsi smo najbrz naredili kdaj kaksno veliko traparijo v zvezi s tem...do kam pa so sli najvec vasi promili? (Z avtom, z motorjem raje ne pomislim)...

Uzzy: kako pa se je koncalo vse skupaj?

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry,da vas "razocaram"......nikdar se nisem pijan vozil,tudi ne pod vplivom alkota ali drugih substanc,da ne bo pomote.

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anubis, Ice ni edini, ki se ni vozil pijan - jaz tudi se nisem in upam, da nikoli ne bom (ker nikoli ne resi nikoli). To enostavno ne gre skupaj, pa nima to nikakrsne zveze z mladostjo in neumnostjo - mlad in neumen si lahko na kaksen drug nacin (kot je bil - j vsak od nas).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam kar čudne občutke, ko se spomnim na nesrečo oz.

na bikerje, ki sem jih 'pobirala' s ceste, ki so vozili

pod vplivom alkohola....tako, da Don't drink&drive...

Ice Lady

Ice Lady

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikoli nisem napihal. ampak tisto o 1,3 promila z 4 pilsi!!!!!! sorry uzzy ampak to nekaj ne stima al pa RES nisi imel srece (podlaga, hrana, cas od uzitja alko,...).

4x0,66=2,64 l piva ali 5 pa malo normalnih pirov. to je po moji racunici (70 kg, normalna hrana, normalna navajenost na alko,..) za tam od 0,7 do 0,9 promila.

drugace pa mam en program ki ti glede na tezo in cas+vrsto zauzitja alkota racuna promile in ti celo lep graf izrise. ce se spomnis kdaj si koliko spil imas lahko cel graf pijanosti za celotno noc. dobra stvar. ce hocete ga lahko posljem administratorjem pa ga dajo na download.

uzzy: shit happens

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram priznat, da kadar vozim praktično ne pijem.Zakaj praktično? Včasih se zgodi, da spijem na začetku žura eno pivo in pri tej pivi potem ostanem. Mislim, da mi do konc žura ta piva splahni in ni nevarnosti za kakšno pizdarijo. (Če vozim motor,potem ne spijem niti ene pive)

Sem pa v moji osemletni vozniški karieri le enkrat vozil pijan(avtomobil).Na srečo se je vse lepo končalo, ker se dobesedno nič ne spomnim, sploh pa kako sem prišel domov. Sreča je bila tudi, da je bilo do doma le 1,5 km in da ni bilo prometa, ker so mi frendi povedali, da sem se odpeljal brez odprtih luči v popolni temi in tako vozil do doma. Idijot pač! Kaj vse bi se lahko zgodilo zaradi mlade neumne glave.

Zato se strinjam s tistimi, ki zagovarjajo vožnjo brez alkohola.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pijem prevec in prepogosto, vendar se izogibam voznji pod vplivom. Je pa res malo cudno, da bi po stirih pilsih napihal 1,3??

Jaz sem pred leti po treh velikih pivih napihal 0,6, kar je bilo v kombinaciji s 130km/h po centru Ljubljane dovolj, da sem ostal 3 mesece brez izpita (na sreco po ta starem zakonu).

Tudi to je eden od razlogov, da se izogibam voznji pod vplivom.

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorryte mi vsi, ampak sem preveč zaposlen in nikakor ne najdem časa za net.

Sedaj sem tukaj, samo zato, da potešim vse firbce

quote: Ker je Uzzy napihal 1.3o/o ne pa 1.3oo/o je sploh še čudež, da je živ.

JA KURC če na tipkovnici ni promilov

Največji keč je v temu, da sploh nisem bil pijan.Stvar je zgledela takole:

V soboto sva z Mariči, šla gledat MUNJE(ful tha best film), okol polnoči, sva kot imava navado šla ob pijački pokomentirat film.Odločitev je padla da greva v HOUND-DOG(ta najbolj rok klub v Lj.),Ker je bilo veliko za povedat okol filma sva tam ostala do pol četrte ure, v tem času sem jaz spil 4,5 UNION PILSA(0,5l), mARIJA PA 3 SMILJOTE, in oba skupaj eno kokakolo, ker sem jaz pač zaključil s piri(ponavadi imam to mejo, kjer še nisem pijan).Brez divje vožnje sva se odpeljala proti domu in zavila še na pleskavico, kar je bilo zame prva jed po dopoldanskem sendviču.

IN JEBAT GA JST GA PIHNU.

Posledice:odvzem vozniške za 24h,sodnik za pijančke.......

MORALA ZGODBE :

i curici se desi djete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!