Skoči na vsebino

Kawasaki ninja ZX 9 R


Aleron

Priporočene objave

Koliko KM pripomore Akrapovič na recimo ninji 9

-le zadnji lonec?

-celoten akrapovič izpušni sistem?

Okvirne cene za oboje?

hvala , lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko KM pripomore Akrapovič na recimo ninji 9

-le zadnji lonec?

-celoten akrapovič izpušni sistem?

Okvirne cene za oboje?

hvala , lp

kaj pa, če bi akrapoviča vprašal po emailu ??? ... znajo pisat veš ... in po moje največ vedo o tem ... ;)

da ne bo pretežko ... www

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hotshko, ok bom vprašal. Drugače pa me ne zanimajo točne cene ampak neke okvirne. Pa najbolj me zanima glede pridobljenih KM. Sem mislil, da se to tukaj ve :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ice,

sej ne sprašujem zato, da bi ga jaz nabavil. Jest mam itak rajši da je vse originalno. Stvar je v tem, da je to že na motorju, ki ga mam ogledanega. Pa prodajalec pravi da ma z akrapovičem 140 KM. Drugače tovarniško jih ima motor 125. Vem da je več kot preveč, samo če je gor naj bo gor, zanima me pa vseeno koliko KM več je v resnici (čisto iz firbca :) ). Aja pa btw. jest ne vem kaj je s tem iskalnikom :( Vpisal sem notri akrapovič , označil po datumu VSE, označil tam da išče po naslovih tem, pa mi ni nič našel. Tako da sem potem odprl novo temo zato (sori, pa thanx ker si prestavu:) ). Drugače pa sem opazil, da če poklikaš opcije v iskalniku, ki jih želiš, pa potem takoj v momentu klikneš IŠČI, da ti ne najde. Če pa recimo počakaš kakšno sekundo potem ko obkljukaš opcije, ti pa najde! A je možno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa prodajalec pravi da ma z akrapovičem 140 KM. Drugače tovarniško jih ima motor 125. Vem da je več kot preveč, samo če je gor naj bo gor, zanima me pa vseeno koliko KM več je v resnici (čisto iz firbca :) ).

na njihovi internet strani so grafi za vse izpuhe, ki jih delajo ... preveri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aleron,ne vem kje si staknil stevilko 125....... ZX-9R je vedno imela 143 KM. -> klik

edina razlika je bila med modelom z katalizatorjem in brez (z kat 1-3 KM manj).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, na tej povezavi, ki jo navajaš, so letniki od 98 dalje. Te imajo toliko KM kot praviš. Jest govorim za letnik 94. Ta ima 125KM (morda kakšen manj). Ne spomnim se točna na kateri strani sem to videl. Drugače pa če pogledaš na stran www.bikez.com , ti sicer piše za zx9r, da ima 139 KM (letnik 94!), ampak se mi zdi, da je to napačen podatek. Tovarniško naj bi imel 125 KM.

Popravljeno . Popravil Aleron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ja bomba je :D :D ni kej rečt čez njo!!!

Sam ne bo več dougo aktualna k jo spodriva 1000 klasa, in takoj ku pride zx10r ven bojo pomojem kar nehali izdelovat zx9r?!?!?! :unsure: :unsure:

Sicer pa je zakon mašina!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

LP.

Ze naslednje leto si boste lahko nabavili ZX-10R, sem ga videl v AM samo je bolj svoh slika.

Drugace bo pa kr huda zverina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Zdravo. :OK:

Za dobre slike poskusi s iskalnikom YAHOO pod stranjo www.sonicjay.com.

Včeraj sem si na tej strani ogledel kar nekaj zanimivih sllik od ninje zx6,7in9r.

:kva2: :kva2:

post-4-1076854081.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

kawasaki-zx9r-99-bikepics-064402.jpg

:hmm:

to ni original a ne...

.. vem da so bili eni letniki 9ke v črni barvi (fabrsko original) pa me zdej zanima ce kdo ve al je to bil 99l. al kater drug? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

na avto.netu sem zasledu zx9r-f1 (173 KM) in me zanima, če kdo kaj več ve o tem modelu, ali je to sploh serijsko izdelan motor al ...... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na avto.netu sem zasledu zx9r-f1 (173 KM) in me zanima, če kdo kaj več ve o tem modelu, ali  je to sploh serijsko izdelan motor al ......  :hmm:

čisto serijsko, se probam spomnit zakaj je že tisti F1 zraven pa se ne morem, mislim da je to neka fabriška oznaka, moj ima npr. "ljudsko" ime ZR7, fabriško pa ZR 750 F1. mislim da je to ista stvar. vsekakor pa ni to neka limited edition varianta in tudi 173 KM je na papirju .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam  tele konjiči me begajo, ker naj bi jih bilo 143 v original-normalni izvedbi.  :?

pokliči pa vprašaj če je razen akrapota še kaj na mašini narejeno. serijsko jih ta sigurno nima 173, so pa jih imele nekatere 9-ke tam nekje po tem ko so jih mehaniki v roke dobili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Jaz sem imel 9-ko l.99 modre barve.

Imela pa je 143KM z akrapovičem naj bi se moč povečala za 8%. To potem znese 154KM kar je kr dovolj da se lepo polješ.

Je pa zelo lepo vodljiva. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni motosvetovci!

Imam en (vsaj mislim) manjši problem :hmm: z ninjo 9 letnik 1999! motor namreč trokira

(vozi po dveh ali treh cilindrih) pri nižjih obratih se pravi priblizno do 4000 obratov.

Je zelo moteče, še posebej pri speljevanju v mestu ker nima prave moči nato pa naenkrat

poskoči pri omenjenih obratih! sam sem že razmišljal, da bi lahko bil problem v cinšpuli (ker so

bile svečke namreč že menjane), ali pa da je problem na uplinjaču in da bi ga moral dati na novo nastavit

(možno, da ne dajo vsi štirje uplinjači taprave oz. enakomerne mešunge pri nizkiz obratih).

zaenkrat še nisem sigurn, kje bi se lotil popravila, zato bi prosil za vse predloge ideje in predvsem

izkušnje s podobnimi primeri, da nebi po nepotrebnem kupoval materiala, ki ni ravno poceni :glare:

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!