Skoči na vsebino

skuter meeting


poggy

Kje bi naj bil skuter meeting?  

52 članov je glasovalo

  1. 1. Kje bi naj bil skuter meeting?

    • Celje
      5
    • Ljubljana
      19
    • Maribor
      16
    • bolj regijsko (celjani in okolica v celju...)
      3


Priporočene objave

In kaj če bo zmagal. Še vedno bo marsikdo ostal prikrajšan, ker se mu ne bo dalo/mu ne dovolijo/ mu je škoda bencina/... in tako bo to v Mariboru pač isto kot če se zberete s frendi + recimo par motosvetovcev iz okolice. Tako da bi bilo za začetek dobro narediti bolj regijska srečanja, nato pa po prisotnosti skuterjev v različnih krajih izbrati naslednjo lokacijo ki bi odgovarjala veliki večini (pač nekje blizu kraja kjer se je prvič zbralo največ naroda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zberete s frendi + recimo par motosvetovcev iz okolice.

motosvetovci smo itaq vedno skup tak da smo frendi in motosvetovci v enem...ce pa bi se rad keri polek priso pa naj pride :) :) vsakega bomo veseli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram rečt da smo lani organiziral spretnostno vožnjo po večih slovenskih mestih in ena od teh je bla tudi v MB-ju. Zadeva se je dogajala tako da so ble lokalne kvalifikacije in na koncu na finalu bogate nagrade-skuter Gilera ice!

Maribor se je pokazal za mesto z najmanj zanimanja za skuterje saj nismo imeli na koncu NITI ENEGA JUNAKA ki bi plačal štartnino in šel avtomatsko na finale v ljubljano (v finalu se mi zdi 7 najboljših). Lahko rečem da ne razumem trenutnih rezultatov ankete in se mi zdijo celo smešni. Kje so bli lani vsi ti heroji, kateri so glasovali za Maribor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram rečt da smo lani organiziral spretnostno vožnjo po večih slovenskih mestih in ena od teh je bla tudi v MB-ju. Zadeva se je dogajala tako da so ble lokalne kvalifikacije in na koncu na finalu bogate nagrade-skuter Gilera ice!

Maribor se je pokazal za mesto z najmanj zanimanja za skuterje saj nismo imeli na koncu NITI ENEGA JUNAKA ki bi plačal štartnino in šel avtomatsko na finale v ljubljano (v finalu se mi zdi 7 najboljših). Lahko rečem da ne razumem trenutnih rezultatov ankete in se mi zdijo celo smešni. Kje so bli lani vsi ti heroji, kateri so glasovali za Maribor?

:D :D :D :D :D :D

To je pa čisto res!

Jaz pa trije moji kolegi smo bili edini takrat na strehi Evroparka. Pa, ker nobenga ni blo, so bli iz Orjakov tolkiko vredu, da smo se lahko malo s Gilero po poligonu vozli. Če bi kdo plačal štrarnino bi lahko šel brez porblema v LJ v finale.

Mogoče je za to kriva premajhna reklama, kajti jaz sem mel veliko sreče, da sem videl tisti plakat, ki je vabil na to vožnjo.

Moram pa povedat, da so fantje iz moto kluba Orjaki čist OK, saj smo se lahko na koncu vozli s minimoto. Kak pa je to letelo po stehi Evroparka, pa čeprav še ni bila tista mašinca najboj navita ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vsaki 5 avtobusni postaji si vido oglas za toto tekmovanje po avtobusnih pa nena hodimo al pac

??Pa na strehi evroparka se da zlo fajn hitro vozit ja ko je z nekim kurcovim betumenom al kaj je prevleceno :angry: jaz bi sel takrat samo skutera ni blo doma tak da ....skoda ne :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v mb indeed. zdaj sem glih priso z morja danes. samo v sredo vecer spet grem. tak da pol enkrat:D samo pred maturantskim izletom prosim. pa mogoce se kaj grem na morje, tak da bo treba se malo pomenit:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
mah jaz sem pa cisto zgubo veselje do skuterjev.  :(

Sma ze dva zato ga pa hocem prodat :)

Kako boš pa preživu brez? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako boš pa preživu brez? :D

Ti si pa optimist :lol: Nic brez kak prodam onega si kupim al Mitota al RS125(z polini kitom seveda in vsem ostalim,ker brez tega nena gre),ce pa bi blo zadosti financ pa RS250 samo dvomim da bo zadosti :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako boš pa preživu brez? :D

Ti si pa optimist :lol: Nic brez kak prodam onega si kupim al Mitota al RS125(z polini kitom seveda in vsem ostalim,ker brez tega nena gre),ce pa bi blo zadosti financ pa RS250 samo dvomim da bo zadosti :(

Pol pa spet šravfat do onemoglosti. Kaj pa ko iz tistga narediš ringlšpil? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, malo ga bo ze treba 2fast 2furious stil zrihtat ne B) B) B) , ce nebo dnara za rs250 pa si najdi punco z ninjo, pa reči, da je to za njo premočno da ga naj da tebi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!