Skoči na vsebino

skuter cuka ko se segreje


safrane

Priporočene objave

Zanima me kaj bi lahko bilo narobe, ker mi skuter prične cukat, ko se ful segreje.Drugače dela čist normalno, ko pa se segreje pri polnem gasu cuka.Če mu mal spustim gas pa spet dela normalno??Je žmožno da bi bila kaka diza al pa vplinjač??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoc bom mim vseku, ker nisem imel nikol problemov s tem, a vseen: a gre za klenkanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je skuta kej predelana?

drugace pa menjaj svecko z novo, razdri in ocisti uplinjac, filter za zrak, poglej ce je kaj saj na svecki, ce jih je veliko, ocisti se izpuh (in pa seveda filter), tankaj 98-ko (pa ne na petrolu, ampak na OMVju ali na kaksni drugi pumpi), pa porocaj, na dalec je tezko kaj konkretnega rect... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa poglej ce je slucajno z cevko za bencin,ce ne pa tako je Zok reko,filter,svecka,igla na fergazeru,dize.. :) Nekaj ze bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm, slabe izkusnje mam z njimi (z dvema pumpama v blizini). OMV me ni se nikol razocaru, na petrolu so pa mel zapacane rezervoarje, al vodo not, ne vem, vglavnem, 2 avta (fiat uno 45 pa bmw 318i) sta nam zajebavala, cukala, nikamor sla, smo pa sli tankat na OMV pa je slo ko zverina (no, BMW ze, od Unota pa kakih dirkaskih sposobnosti niti nismo prcakval). :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem kako to, sam jst skor redno tankam na Petrolu, zato k me zdej že poznajo pa tko. Sm tanku tut na Agipu pa OMWju pa ni kakih razlik. Sej zdej delajo u litiji še eno madžarsko črpalko pa bomo vidl kako je tm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se 1x sem prebral simptome: ce se vozis z mal gasa je ok, ob polnim pa cuka?? men je to delal (cez 5-10 sekund tiscanja je zacel cukat), pa sn uplinjac spucal (rja bla not), pol pa je slo ko marija... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zdej delajo u litiji še eno madžarsko črpalko pa bomo vidl kako je tm :)

Mi pa mamo v Mariboru TUSovo crpalko :D :) :lol: :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zdej delajo u litiji še eno madžarsko črpalko pa bomo vidl kako je tm :)

Mi pa mamo v Mariboru TUSovo crpalko :D :) :lol: :P :D

To tut obstaja? Predvidevam da tm primeš ročko pa ti v rok ostane al pa cev odtrgaš pa tak :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej meni je ful blizu, eni 800 m mam do nje, pa dosti sn tam pri soli, samo nikol nea gret tja skutera napit, kaj si se bo te tus zmislo :o ? mogoce pa bo zacel delat se motore, najprej konkurenco tomosu pol pa kuj superšportake :D :D :D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 16 let pozneje...

Zdravo, si mogoče ugotovil kaj je bilo narobe da je cukal....ker mam jaz isto tezavo....po prevozenih cca.5 km mi zacne cukat in ne doseze vec hitrosti....

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!