Skoči na vsebino

Parkiranje (v Bohinjski dolini,mestih itd.)


Priporočene objave

Ko sem mami rekel, da je za :SS kriv sladoled mi je ful verjela in sem jih poslušal, da če se ga na motozboru napijem, naj potem tam tudi prespim, ne pa da se nažgan vozim domov.

Tadej

:lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo za preventivo, kje pa je oz. kaj to je, tale Mantova?

Tkoj ko prideš na Vrhniko-center. 10 m naprej od glavnega križišča--imajo velik vrt in seveda boxe za motorje ---baje je lastnik bajker in dpol lokal bolj hudo zgleda :SS

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakali 10 minut, da so sprejeli naročilo. Čez 15 minut je kelnarca prinesla sladoled (porcije). Ko smo pojedli sladoled smo še 10 minut čakali na račun.

tadej, a ti zmeraj kelnerjem cajt štopaš ? a razpolagaš s podatki kateri so najhitrejši ?

pa kakšno je recimo povprečen reakcijski čas kelnerja ali kelnerice v slo ? :hmm:

zanimiv šport ! .) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štirje prijatelji motoristi iz Ljubljane so si lep in sončen sobotni dan izbrali za izlet v Bohinj Ko je hotel motorje še fotografirati, pa so ga lastniki jeklenih konjičkov napadli, ga podrli na tla, tako da se je rahlo poškodoval, mu razbili fotoaparat in telefon."

NORO !!!

Upam da ni kdo izmed te četverice iz Motosveta !

To golazen(redarje) je treba :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...
V časopisu danes piše, da je občina Ig za območje Iške in Iškega Vintgarja uvedla parkirnino, ki jo je treba plačati tudi za parkiranje motornih koles in celo koles z motorjem. :( Naval "piknikašev" ob koncih tedna je menda zelo velik...

Sem bil v torek z biciklom v vintgarju in so rekli stalni obiskovalci da so nekoč hoteli celo kolesarju zaračunat. Med tednom ni zaračunavanja, vsaj nisem ga opazil, med vikendom pa najbrž je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekje sem našel v Slo parkinge za motorje ne daleč stran od Ljubljane.

Se pa taka parkirišče (JAVNA) najde v italiji konkretno sem jih vidla v Opčinah!

Ni slaba zamisel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!