Skoči na vsebino

Sedeži na motorju - razno


Climber

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Ve kdo kako bi lahko zvišal sedež motorja ca cca 2 cm, in sicer zato, ker mi kot med sedežem in tačko ne ustreza, po 200-300 km me začnejo boleti noge- gre se pa za bmw f 800st

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, dejanL. pravi:

Pozdravljeni!

Ve kdo kako bi lahko zvišal sedež motorja ca cca 2 cm, in sicer zato, ker mi kot med sedežem in tačko ne ustreza, po 200-300 km me začnejo boleti noge- gre se pa za bmw f 800st

Lahko znižaš (spremeniš polozaj stopalk) obstajajo KIT izvedbe za različne motorje poišči za svojega, ali dvig sedeža sem podal rešitev tule.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, MiNa pravi:

Lahko znižaš (spremeniš polozaj stopalk) obstajajo KIT izvedbe za različne motorje poišči za svojega, ali dvig sedeža sem podal rešitev tule.

hvala, zanimivi predlogi, da bi znižal stopalke žal ne pride v poštev saj že zdaj drgnejo po tleh, pozna kdo mogoče kakšnega tapicerja ki bi bil pripravljen povišati sedež...ker sem gledal razne sedeže od bagsterja in se mi zdi veliko 300-400 eur, da mi povišajo ter preoblečejo sedež

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr nas, nap rimorskem poznam mojstra ki dela vse živo. v glavnem prevleke za navtiko. mogoče se bi lahko kaj zmenil z njim, da doda kak kos trde spužve in nanovo prevleče ta tvoj sedež...

siniša, 041 671 281.

dela na Srminu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, dejanL. pravi:

hvala, zanimivi predlogi, da bi znižal stopalke žal ne pride v poštev saj že zdaj drgnejo po tleh, pozna kdo mogoče kakšnega tapicerja ki bi bil pripravljen povišati sedež...ker sem gledal razne sedeže od bagsterja in se mi zdi veliko 300-400 eur, da mi povišajo ter preoblečejo sedež

Pokliči Kermavnerja (na Dolgem mostu) , kolikor vem dela kvalitetno (lastnih izkušenj pa nimam) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, franc pravi:

Pokliči Kermavnerja (na Dolgem mostu) , kolikor vem dela kvalitetno (lastnih izkušenj pa nimam) .

sm že šel tja pa so mi rekli da se ne da ker je sedež zlepljen s peno ali nekaj takega...sem dobil občutek da sej jim ne da z mano ukvarjat in so me samo nahitro odslovili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ob 28. 4. 2016 at 9:58, dejanL. pravi:

Pozdravljeni!

Ve kdo kako bi lahko zvišal sedež motorja ca cca 2 cm, in sicer zato, ker mi kot med sedežem in tačko ne ustreza, po 200-300 km me začnejo boleti noge- gre se pa za bmw f 800st

Vprašaj Tapetništvo Hudina - Kasaze (Celjska regija). Meni je izdelal do sedaj tri custom sedeže. Kako je s povišanjem pa se pozanimaj pri njih.

https://www.facebook.com/Tapetništvo-Hudina-169684869743855/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, tomash pravi:

Vprašaj Tapetništvo Hudina - Kasaze (Celjska regija). Meni je izdelal do sedaj tri custom sedeže. Kako je s povišanjem pa se pozanimaj pri njih.

https://www.facebook.com/Tapetništvo-Hudina-169684869743855/

hvala, ampak sem že zrihtal zadevo in sicer sem dobil višji sedež iz 2. roke, tako da me menjava ni prišla drago

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem rešitev,da bi vožnja v dvoje postala bolj udobna.

Bolečine se pojavijo samo v predelo riti.Sedaj pa kaj:?

to sta sedeža,ki ne odgovarjata,ko se vozim sam,uporabljam Touratechovega in ni problema..ampak v dvoje:angryrant1:

20160628_141954.jpg

20160628_142057.jpg

Najraje bi tiste originalnega,katerega je že nekdo nekaj nižal dal na novo sestavit+GEL

...ovčja koža:hmm:sem probaval pred leti,ampak ni neke razlike

Airhawk-ima kdo to...preden bi kupil,bi rad sprobal,da vidim

Drugače pa nekaj takšnega

africa_13__new[1].jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Zanimivo...ampak nikjer nisem zasledil tiste zakljucne prevleke. Na videu da gor neko njihovo Frogg prevleko. Mislim, da je ravno montaža vrhnje prevleke najtežja faza postopka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Rey pravi:

Zanimivo...ampak nikjer nisem zasledil tiste zakljucne prevleke. Na videu da gor neko njihovo Frogg prevleko. Mislim, da je ravno montaža vrhnje prevleke najtežja faza postopka.

niti ne, največ lahko zajebeš pri dolblenju pene. Prevleko lepo zateguješ in spenjaš, sem že naredil, pa gre lepo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Rdeči pravi:

Naredi ali obnovi, poviša, vstavi gel sedeš po želji. Zadovoljen z obnovo sedeža :OK:

Koliko pa pride obnova?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, solorider pravi:

Koliko pa pride obnova?

Odvisno od želje. Od 60 eur pa naprej brez gela. Ima več vrst oblik gelov, ki jih oliva sam poleg tega ti doda peno po želji. Po pogovoru z njim sem videl, da ve za kaj se gre. Všeč mi je bilo, če nisi deleč od Šenčurja, da lahko probaš na motorju preden ga dokončno zaključi. Dela tudi volane.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo: Višanje, gel za voznikov sedež, prilagoditev sopotnikovega sedeža in prevleka za oba (gripper sedalna površina, imitacija usnja boki), 170€. Ob tem je bil gel vložek 110 ali 120€...

Pa še 2x ga je popravljal, ker mi ni ustrezala trdota...

 

20161010_145325.jpg

20161010_145341.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred 13 urami, gusar pravi:

Jest imam, ga lahko dobiš.

pa je to dost fiksno ? ... če se meu preveč presedaš mislim, da je bolje, če se vgradi v sedež ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!