Skoči na vsebino

Kawasaki ZZR 1200


klimbra

Priporočene objave

Bi mi bil po telem dizajno veliko bolj všeč

... matr sem pameten ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Bi mi bil po telem dizajno veliko bolj všeč

Od kod ti pa ta? No ja, sicer pa sploh ne zgleda slabo!

ZZR 1200 bi pa imel, in to takoj, problem so samo finance. S par kg manj bi bil to že idealen motor (hitro in udobno - my kind of bike). Če bi bilo dovolj € bi izbiral med ZZR 1200 in Triumphom Sprint ST. Kawasakiju pa predlagam: sport-touring verzija ZX-9 (malo več udobja s čimmanj vpliva na težo in vozne lastnosti) bi bil idealen moped za kombinacijo vsakodnevne športne vožnje in daljših potovanj. Če naredijo kaj takega, kupim, pa čeprav na kredo...

Uzdaj se u se i u svoje kljuse!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

AJDE FOLK...DEJMO SI PRIDET NEKI NA JASNO!!!!!!!!!!!!!

Pri eventuelnem nakupu novega motorja vsaj pri večini folka poteka stvar približno tako:

-najprej stvar vidiš na fotki....in če ti je všeč....malo presanjaš itd

-če ti je sreča naklonjena,ga najdeš v kaki štacuni...potem pa nekaj časa okoli njega hodiš kot mačka okol vrele kaše

-potem se začneš zanimati pri kolegih,znalcih,sralcih take in drugačne vrste

-potem nakej časa hodiš okol prodajalca pa ga žicaš za en krog...in če ti zaupa....oziroma ima razumevanje do tvoje nočne more,ti ga posodi....ZA ČIST MAL.

-zdej si pa sam s svojimi problemi,kako do denarja pridet,ker po enem krogu,kupu dobrih in slabih nasevtov,testov takih in drugačnih,nimaš pojma a je to v redu nakupa.....AL PA ČISTA BRCA V TEMO!!!!!!!!!

MILOŠ....torej vse to kar si napisal okol našega modrovanje nima nobenega smisla!!!!!!!!!!NA KONCU NAKUPA SI VEDNO SAM.....TI IN TVOJA DENARNICA.

PA VELIKO VESELJA,KO SE BOSTE NAPALILI NA KAKO NOVO MAŠINO!!!!

Klimbra....vlaženje zagotovljeno

Klimbra temu bi človek rekel samo Božja resnica! A ti ni nekdo o tem že nekje "težil"? Kako pa kaj TROPHY?

Pozdrav izpod vinogradov! Rocky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Klimbra temu bi človek rekel samo Božja resnica! A ti ni nekdo o tem že nekje "težil"? Kako pa kaj TROPHY?

Pozdrav izpod vinogradov! Rocky

Trophy....registriran...svetleče očiščen....podmazan.......božanski.......

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

:hmm: Če glih slučajno kakšnega zanima zzr ? :?

Motor je kot nov , 2000 km. narejen prvi servis , letnik 04 , za ceno pa poklič 041773660

post-5346-1137317260_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Torej ,da malo obudim temo.

Odločil sem se za ZZR 1200, ker pa je to zelo redek motor v Sloveniji me zanima ,če kdo pozna kakšnega ,ki se morebiti prodaja.

Prevoženih naj ima do 30k km ter ,če je možnost da je črne barve. Vsi konkretni predlogi prosim na PM. Cena okoli 5500+- 500 €.

Hvala vsem !!

Matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej ,da malo obudim temo.

Odločil sem se za ZZR 1200, ker pa je to zelo redek motor v Sloveniji me zanima ,če kdo pozna kakšnega ,ki se morebiti prodaja.

Prevoženih naj ima do 30k km ter ,če je možnost da je črne barve. Vsi konkretni predlogi prosim na PM. Cena okoli 5500+- 500 €.

Hvala vsem !!

Matic

www.mobile.de; tam jih najdeš precej

Jaz osebno bi za ta denar kupil CBR xx. Kot nekdanjega lastnika ZZR 1100 me ZZR 1200 pri vožnji ni prav navdušil (ZZR 1400 je pa poezija!). Saj z njim ni nič narobe ampak za to ceno...(oz. boljše).

pa srečno,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAz sem lastnik mamice od zzr 1400 oziroma zx10, letnik '88

in se rez zelo dobro dobim s to masinco.

Idealen stroj za dolga potovanja,nizka poraba in mala potreba po vzdrzevanju ( 102,500 km brez problemov),

na ravnem ji je res tezko biti kos ( top speed nad 250km\h in odlicna obramba proti vetru...)

za sopotnika pa je prava idila,sej je zadnji sedez lepo prestudiran.

Kljub letom ima ze nekatere trike modernejsih motorjem: hidravlicna sklopka,pneumatski zadnji amortizer, dvojni hladilnik itd.

Crna pikica je edino da na ovinkih ni ravnole najbolj okreten motor in zadi ima gumo od 160\18",a to so marginalni problemi...sej za po ovinkih imam motarda in gume se menja 1x letno!

Res zlata vreden konjicek!

post-17992-1194772305_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!