Skoči na vsebino

Novo mesto meeting


mc m

Priporočene objave

ja zgleda d bomo mogl še mi dolenci met kašn skuter meeting k ga majo že usi.:D dejte se mau oglast pa da vidmo kolk ns sploh je pa ce ste za to. :rolleyes:

lp

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ql :D sva že dva :D ampk po moje sva midva mau premau. :blink: upam d vas je se kej iz nm al pa okolice pa se oglaste, d bomo se mi mel meeting ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa vsak od vaja ima vsaj 2 prjatla skuterista - vas je že 6 :) pa onedva prjatla mata vsak po 3 prjatle s skuterji - vas je že 18!! več ko pa v ljublanji in mariboru skupej :) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dobra ideja :) upam d je še kdo kle izmed vs na motosvetu iz nm d ns bo še ve? :rolleyes: vableni ste pa seveda vsi! :D :D

:) :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

več ko v mariboru ne. v Mb nas je od tu recimo 6, pa vsak 2 prijatla, pa vsak od tistih prijatlov 3 prijatle, joj, nena več znam seštet kolk nas (no jih, kr grem jaz dans na morje ;) )bo, to bo rekord :) B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm blis trebenga doma pa lahk tut pridem ni problema, pa kremšnitar pa njamsar tut k smo frendi!!! Pa še par drugih znancev skuteristov, iz tle!!!

Pa nas je že nekj!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ql, neki ns je že :D zdej se treba se zment kje bi meeting mel pa kdaj ;) men je useen kdaj. mau predlagejte!!

lp :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ql, neki ns je že :D zdej se treba se zment kje bi meeting mel pa kdaj ;) men je useen kdaj. mau predlagejte!!

lp :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bomo delal? na tu sm pa pozabu :blink: :D mau bomo skuter?ke pofotkal, pol bi lahku še kej zanimiuga posnel, pa mau bi se šli po nm zapelat :) kej še predlagejte!:D

aja pa še to-k ma kdo neonke al pa ledice na skuterju?

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo sreča, bom mel jzst kmal neonko

vse je od zavarovalnice odvisno, koliko bo komplicirala

Popravljeno . Popravil Jebediah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ti lahk prdam zeleno. Dons sem jo nabavu, pa bi skor raj mel modro... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam modro ;D

kot sem rekel, čakam da zavarovalnica nakaže $$$, potem najprej v krško da skuter urihtajo, potem pa plastio rezat, pa neonko uštimat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja upam d ti bojo kmal $$$ dal ;) po moje bi lahku mi mel meeting enkrat nasledn teden- recimo nasledno soboto(16.8.)? najbolš bi blu zdej enkat u augustu. zdej pa se vi povejte kdaj bi mel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zdle sem prišo iz morja. Ja js bi pršu!!! Pa manijak ti bi tud a ne!

Sam js mam trenutno sk00ter na servisu pa ne vem kdaj ga dobim -> možno da jutr če ne pa nasledn teden.

Dejte povedat kdo bi vse prišo :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sigurnu :D pol je še jebediah reku d je za, pa neki bi jih še iz nm pršlu, pa še vidva z manijakom bi jih probala ?imve? prpelat :D kuk jih lahku pride od vs?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KJE STE DOLENCI???

Bo kej al ne?? Js predlagam, da bi se drug teden nekje dobil. Kva pa vi pravte? Pa mal napište kdo bi zdej pršu. Od nas bi pršu jst, Manijak, še en sošolc, pol od manijaka sosed (sam zanj ne vem), pa še 2 poznam pa jima lohk rečem.

AJde :ph34r: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!