Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
kasti

Komunikacijski sistemi za čelade, Intercom...

Recommended Posts

Kugelschreiber
34 minutes ago, maxxa said:

Kadar res rabim so to guglovi zemljevidi, izven eu pa iGO na gsm. 

Komunikacija je pa fajn, ja. Za muziko. Za govorno vodenje. V tem vrstnem redu

Jaz sm 25 let cist OK zvel brez tega na motorju. Zdej pa je ratalo motoriranje drugacno. Googl maps je zasilna zadeva. Pa vstavljat je treba, rokavice snemat...za navi je odlocitev padla predlani, ko sem zarad obvozov komaj ujel zadnji trajekt.....letos se je v podobni situaciji totalno izkazal. Kar se mene tice, je izplacan. 
komunikator je druga zadeva. Na zdejsnjem motorju imam glavo direkt v turbulenci in moram vozit s cepki. Tud ce spustim brzino na 30km/h je pogovor z gospo popolnoma nemogoc. Ne zdej de bi mela globoke pogovore, ze de zmenva za kofe, al pa na sekret, de tud ona gleda table, ce se kej isce itd itd. 

2 hours ago, DAMI34 said:

baje kristalen zvok in nobenih kabličev, namreč v mojem šljemu, ni nekega placa in mi je kot ulit, tako da me že podkapa moti.

Kabl noben ne moti. Enostavno niso speljani tako, da bi uplivalo na prostor u celadi. Sm zmontiral v tri razlicne, kabli niso problem. Zaplete se lahko s slusalkama. Moj star Shoei mi je, podobmo kot tebi, cist na knap. In tam sm mel problem z ušesi. Racunam da v novi tega problema ne bo, ker ne nosim vec ocal, in slem bo cifro vecji. Kabli pa res ne motijo nikjer. 
edit. Ce je celada ala Arai, de jo mas tik pred brado, tik pred usti, pol bi mick lahko motil. 

Edited by Kugelschreiber

DAMI34

Da. Točno o slušalki in mikrofonu sem govoril in za točno mojo čelado. Seveda bi se dalo zadevo urediti, če bi na mestih pritrditve pobrusil stiropir. Sedaj me po par urah s podkapo že boli glava točno tam kjer je šiv. Je čelada bolj mala kot ne. Brez podkape kot ulita.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!