Skoči na vsebino

Najave + Dogovori dnevnih voženj (ali večdnevnih)


easyrider
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napoved: Ilmeteo EU 

*razmere na cesti: prometSLO , HAK 

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka

Priporočene objave

V torek gremo iz Nove Gorice čez zaviti Kras na obalo ribice papat, odhod ob 10.00 iz NG, za se dobit 040 898 519. Vrnemo pa se že kako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Za danes po šihtu (štart ob 17, prej ne bo šlo) sem si splaniral en mali ampak zanimiv krogec cca 100km: Brežice-Bizeljsko-Kumrovec (predam pionirski pozdrav)-Tuheljske toplice (en kufe pa kremšnita)-Klanjec-Dobova in nazaj v Brešce :yes:

(saj je naslov teme - dnevna vožnja... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre še kdo v nedeljo 3.4. iz Gorice v Šmartno ob Paki na žegnanje? Midva štartava iz GO ob 9ih, postanek v Postojni na kafetu pa naprej

LP

Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

AMZ zahteva zimsko opremo na osebnih vozilih za Vršič,ga je morda kdo te dni prevozil z motorjem?Hvala za morebitne info.Srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AMZ zahteva zimsko opremo na osebnih vozilih za Vršič,ga je morda kdo te dni prevozil z motorjem?Hvala za morebitne info.Srečno!

Jaz sem ga prevozil brez problema. Sneg je ob straneh, cesta je bila suha!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre v ponedeljek 25.4. še kdo iz Gorice v Mirno peč na blagoslov? Z Mojco štartava okoli 7ih. Obvezen postenek v Postojni na kafetu.

Se vidimo

LP

Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

V nedeljo odrineva s kolegom na turo. Štart v LJ ob 9:00, Logatec, Idrija, Most na Soči, Kobarid, Nova gorica, čez kras (Kostanjevica na krasu, Komen) in nazaj v LJ. Upam da ne bo dež :). Če kdo želi zraven piši na PM. Stil vožnje: LS do MS, v krajih kjer so table striktno po omejitvah, zunaj mest brez divjanja, na ovinkih bolj sportsko.

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tedn sem fraj tk da, če je kir za kako dopoldansko turo cca 200-300 km se naj javi v mislih pa imam vožnjo čez logarsko preko pavličevega do železne kaple in nato do jezerskega... skratka kot veste najlepši ovinki vsaj do jezerskega vožnja je pa nekje sport turing...

Popravljeno . Popravil mitjaxp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr dopoldne, nekje do 9 ih odrinem od doma prot LJ - Logatec - MnS - Bovec - Vrsic - KG - Trebnje.. Gre kdo zravn? Na lahko, cez naselja 50, drugje pa na lahko, kt sm reku..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr dopoldne, nekje do 9 ih odrinem od doma prot LJ - Logatec - MnS - Bovec - Vrsic - KG - Trebnje.. Gre kdo zravn? Na lahko, cez naselja 50, drugje pa na lahko, kt sm reku..

Takoj bi šel, samo kaj k sm v lj. pa še šiht,... motor pa doma na dolenjskem v garaži :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto, če bo vreme se nas ene par (4-5komadov) iz Gorice odpravi na Grossglockner... Štart zgodej zjutraj - beri 7:00 (tu je za ene zgodej ja) :). Gorica, Kr-Gora in nato v Avstrijo. Če se nam ne bo dalo nazaj ali pa če bo pozno in trda rit, lahko tudi da prespimo kje gor, pa nadaljujemo vožnjo nazaj s par dodatnimi obvozi drug dan (nedeljo). Motorji: CBR f, ninja, tuono, GSXR, z750 - dva s prikolicami... Stil vožnje: mati umakni froce s ceste, k gremo mi :) hec... malo bol sport-sport turing, da se ne vlečemo -> po vaseh strogo (45-50).

vabljeni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bi šel še kdo prihodnji teden (pon, tor, sre), en dan ali več, na furo po jadranki? Vreme kot kaže bo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri, cetrtek, bezim po jadranski do kake Maslenice pa nazaj. Voznja primerena mopedu pod ritjo... 200 ne gre, pr 20 se lahka prekucnem, grem pa zaradi ovinkov, ne pa ravnic :)

Ce se kdo zeli pridruzit, je seveda dobrodosel. ZS pa se znenimo detajle.

@mrbeast, bi sel, pa nimam dopusta :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!