Skoči na vsebino

Najave + Dogovori dnevnih voženj (ali večdnevnih)


easyrider
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napoved: Ilmeteo EU 

*razmere na cesti: prometSLO , HAK 

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka

Priporočene objave

Jutri, Petek 09.04.2010 ob 9.00 pred brunarico Vaških Boysev. Verjetno proti Celju in potem naprej. Vljudno vabljeni na furco z motorji. "Live to Ride, Ride to Live"! Let's roll !!! :):D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri, Petek 09.04.2010 ob 9.00 pred brunarico Vaških Boysev. Verjetno proti Celju in potem naprej. Vljudno vabljeni na furco z motorji. "Live to Ride, Ride to Live"! Let's roll !!! :):D

Ob 10.00 uri pa na Trojanah :D:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

:hmm: evo takole,

lansko leto sem na nekem žuru obljubila, da bom "organizirala" pomladansko ogrevalno žensko furo (verjetno sem bila v fazi zmanjšane prištevnosti :hmm: ). Glede na to, da letos še ni bilo prave pomladi imam namen to izvesti za 1. maja. Tako ali tako je to letos samo vikend. Vem, da boste nekatere na budnicah ali zborih, ampak .... :unsure:

Torej:

vožnja bo v soboto (napovedano vreme zaenkrat je OK) s štartom ob 10,30 izpred Paviljona na Brezovici (na križišču za avotcesto). Predvidena smer je dokaj standardna: Idrija, Most na Soči, N. Gorica, pa proti Črnem kalu, pa tam obrat in nazaj proti Ljubljani :OK: . Seveda bodo obvezne pavze za pijačo in verjetno za kakšno hrano.

Stil vožnje bo verjetno KK :kva2: . Dobra volja in smeh dobordošel :yes: .

Mateja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ob 8ih izpred bifeja v Mostah pri Komendi proti Grobniku,ene 8 nas gre,če bi šel še kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Gre kdo jutri do Paklenice ali Maslenice pogledat koliko je ura? Potem pa nazaj, da smo do policijske ure doma :whistle:. Iz Lj grem med osmo in 8:30 čez Ribnico in Petrino na Delnice, ter po jadranski magistrali naprej.

Se opravičujem, če je pozno objavljeno :surrender:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

a je kak velenčan za kako kratko easy furo ma dopust pa mi je dovgcajt sam it

Maš kakšno pot nagledano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš kakšno pot nagledano?

ne nič

kr neki kratkega kak koffe pa domov mogoc do doliča pa na vitanje domov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nič

kr neki kratkega kak koffe pa domov mogoc do doliča pa na vitanje domov

Si za turo Velenje-Dobrna-Stranice-Vitanje-Dolič-Velenje?Okoli 80km...

Popravljeno . Popravil LooLekSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi se lahk zmenli ja sj je podobno kot sem mev v mislih sam da mal dalši ovinek zravn :) sam morm povedet da jst bol u easy vozim ker sm šele kupu motor pa sj ni panike se boma ze zmenla kje se dobima :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi se lahk zmenli ja sj je podobno kot sem mev v mislih sam da mal dalši ovinek zravn :) sam morm povedet da jst bol u easy vozim ker sm šele kupu motor pa sj ni panike se boma ze zmenla kje se dobima :)

Glej moj motor je blokiran na 25 kW tako, da ni panike. Več raje na zasebnih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A kdo vozi kej bl po Gorenjski. Jest sem šele začetnica, za sabo mam šele 1.200 km :-)

a se šele dva dni vozš ?

vsi se vozmo po gorenjski :yes: ... si najavla dnevno vožnjo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo vozi kej bl po Gorenjski. Jest sem šele začetnica, za sabo mam šele 1.200 km :-)

Jest sem tudi začetnica pri motorjih pa bi mogoče poskusili skupaj. :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem tudi začetnica pri motorjih pa bi mogoče poskusili skupaj. :boobies:

Bi blo bolš, da bi v Gornejsko motosvet sekcijo napisale take objave. Bo več ponudbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah te ponudbe.... Za furo po gorenjski sem zmerom pristiman :),

Drugace pa studiram da bi to nedeljo sel nekam na kras, zbiram se priporocila glede lokacije, in tudi kake kavice tam dol se ne branim :) !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah te ponudbe.... Za furo po gorenjski sem zmerom pristiman :),

Drugace pa studiram da bi to nedeljo sel nekam na kras, zbiram se priporocila glede lokacije, in tudi kake kavice tam dol se ne branim :) !

Hmmm... Sistiano je baje svinjsko lep. Sta bla Kađiva in Missi enkrat dol (jaz na žalost manjkal) pa je baje res lepo v tistem koncu. Mogoče bo kak primorec kaj več vedal povedat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se šele dva dni vozš ?

vsi se vozmo po gorenjski :yes: ... si najavla dnevno vožnjo :P

:-) Wow, ti maš pa visoka merila za začetnike :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... Sistiano je baje svinjsko lep. Sta bla Kađiva in Missi enkrat dol (jaz na žalost manjkal) pa je baje res lepo v tistem koncu. Mogoče bo kak primorec kaj več vedal povedat ;)

Sistiana - ženski spol :) Svinjsko lepa :)

Drugače pa ja, tam je cel kup lepih koncev :)

Jaz bi se v bistvu pridružil gorenjskim motoristom, namreč sem original z Lucije ampak sem zdej drugo leto "gorenc" (Kranj). Pa v bistvu ne poznam teh koncev in pol vedno znova furam Jezersko, Bohinj etc. mal mi je že dolgćas tole :) je še kaka luštna fura tle okoli?

In btw,

v petek grem na obalo iz Kranja, če se želi še kdo pridružit lahko peljem kam na dobro kosilce na obali :)

Lp, :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!