Skoči na vsebino

Najave + Dogovori dnevnih voženj (ali večdnevnih)


easyrider
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napoved: Ilmeteo EU 

*razmere na cesti: prometSLO , HAK 

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka

Priporočene objave

Za jutri najaulam vožnjo iz Makarske v Plitvice. Baje bo jutri spet pihal veter do 110 km in bo precej cest zaprtih za motorje. A ima kdo predlog kje naj grem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Igi Pop pravi:

Za jutri najaulam vožnjo iz Makarske v Plitvice. Baje bo jutri spet pihal veter do 110 km in bo precej cest zaprtih za motorje. A ima kdo predlog kje naj grem?

Trilj, Sinj, izvor Cetine :P ,  Knin, Gračac, Gospič, sicer pa ponavadi do Sv.Roka ni problem, pa čeprav je burja. Načeloma lahko tudi ob obali ampak meni ni všeč (radarji, gneča, nezanimivo) pa presečeš zadarski polotok preko Benkova in Obrovca, pa spet na Gračac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, DAMI34 pravi:

Trilj, Sinj, izvor Cetine :P ,  Knin, Gračac, Gospič, sicer pa ponavadi do Sv.Roka ni problem, pa čeprav je burja. Načeloma lahko tudi ob obali ampak meni ni všeč (radarji, gneča, nezanimivo) pa presečeš zadarski polotok preko Benkova in Obrovca, pa spet na Gračac

Dami, hvala zelo, bom sigurno kdaj uporabil. Zjutraj sem dobil idejo, šefica se je strinjala in sva v Sarajevu. Zdej pa na čevape.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Igi Pop pravi:

Dami, hvala zelo, bom sigurno kdaj uporabil. Zjutraj sem dobil idejo, šefica se je strinjala in sva v Sarajevu. Zdej pa na čevape.

Saj veš, da so čudoviti razgledi na Sarajevo tule: 

https://www.google.si/maps/@43.8666299,18.4421048,3a,75y,90t/data=!3m8!1e2!3m6!1sAF1QipP9IDIAfcOrCQATKn5cDAeMk2WG4nt05LJS2LOM!2e10!3e12!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipP9IDIAfcOrCQATKn5cDAeMk2WG4nt05LJS2LOM%3Dw203-h114-k-no!7i2560!8i1440?hl=sl

 

pa na Vrelo Bosne na pozabi, tudi kul.

Pa NP Blidinje, Ramsko jezero...po poti domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te bodo šolali na Golici :)

Lahko pa popestriš izlet in greš iz Solčave preko na Črno na Koroške, pretežno makadam, a sicer ok lepa cesta.

https://goo.gl/maps/XaksCcBauBH2

oz že tukaj, ko prideš čez pavliča par ovinkof in po panoramski

https://goo.gl/maps/zEd1WVVa1Rr

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snecer pravi:

Te bodo šolali na Golici :)

b0502.gif

Tistle makedam izgleda OK. Sem že sam mislil po bližnjici do Črne. Gremt9007.gif

Grem pa v smeri kontra ure. Prvo MB potem pa Jezersko. Ali je lepše v smeri ure??c0305.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista makadamska iz Solčave do Črne je zaprta. Sem mislil v nedeljo po njej in vidim table ter sem moral podaljšat preko Pavliča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Scarabeo 500 pravi:

Tu je bil pred dnevi prepovedan promet za vsa vozila, oziroma dovoljen do - pa ne vem do kot - v smeri panoramske ceste.

https://goo.gl/maps/Rho8ts6BBas

Sem kar šel kljub prepovedi do ne vem kot. Nekaj brežino po plazu sanirajo in na treh mestih z žičnico drva vlačjo. Sem mal počakal in so sam zame spustil zajlo na tla, da sem šel lahko preko. Mojstri so carji.t2728.gif

Tko da je za poskusit.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, tomaz69 pravi:

V petek, 29. naj bi koristil zadnji dan lanskega dopusta - @GO_Tomi. @Ella, @DAMI34 mi lahko daste kšne predloge - štart z "našga kwonca"...

 


Hvala

Hei! Dami in Tomi sta stručkota za goriški/posoški/wajduski teren...jaz še malo od njiju plonkam ;)

Odvisno kaj bi raje - proti morju, po Krasu ali v hribe?

Lahko se odpraviš proti Tolminu oz.v Bovec in čez Predel (meni ena najlepših poti:) potem pa recimo Sella Nevea, Tolmezzo in od tam proti Vidmu in Čedadu ter 1.skozi Castelmonte proti Livku ali 2.Pulfero do Robiča.Ali pa od Vidma proti Cormonsu in proti Doberdobu in pogledaš jezerce ter podaljšaš in greš do Sistiana nogice v morje namočit :) Nazaj grede je luštna proti če greš  (smer Gorica) v Jamljah desno za Slovenijo in pripelješ v Brestovico pri Komnu. Tam so prazne ceste, luštni ovinki in dober asfalt. Od tam skozi pa v Komen in Branik proti NG. Lahko pa si daš duška in se podaš še po Krasu...do naše obale :)

Lahko greš do Ajdovščine pa tam na Col in Kalce, Planina, Postojna, Razdrto...

Ali pa Most na Soči, Idrija, Črni Vrh, Col, Predmeja in Čepovan (ne vem kakšna je cesta zadnje leto..)

Imaš kakšne bolj natančne želje glede časa potovanja, kvalitete vozišča, znamenitosti in pokrajine...?

Da ti lažje svetujemo;)

Lp :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, želj pouhnu :). prvi del tvojega predloga še kar (prejšnji teden bil v tisti smeri na Vršiču in Mangartu) , ker na vsem ostalem sem skoraj doma in so rezervne krajše poznojesenske, zgodnje spomladanske variante :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

če koga pwt zanese na kwmnski konc bi se pridružil na turco po krasu 

drugače bi blo zanimivo,če bi se kdaj dobili tisti s tega konca in tako naredili en mičn đireto skupaj  :quad:

l.p.

 

Popravljeno . Popravil alpi80
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, tomaz69 pravi:

V petek, 29. naj bi koristil zadnji dan lanskega dopusta - @GO_Tomi. @Ella, @DAMI34 mi lahko daste kšne predloge - štart z "našga kwonca"...

 


Hvala

Vikend tura po Dolomitih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tri dni ni malo.

Izvir Cetine, slapovi kravice, križ nad Mostarjem, Mostar, izvor Bune, obala in domov.

Ali Bihač, reka Una in vsi njeni slapovi, Drvar obala in domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!