Skoči na vsebino

Najave + Dogovori dnevnih voženj (ali večdnevnih)


easyrider
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napoved: Ilmeteo EU 

*razmere na cesti: prometSLO , HAK 

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka

Priporočene objave

najaulam tur d dolejnska :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 5. 2020 ob 4:29, BlackDoc pravi:

Nižje ja, Kambreško-Livek vem da je asfalt, sem prevozil prvi dan odprtja :)

Popravljajo cesto na Livku in Livških ravnah, tako, sta dva odseka makadama cca 1 in 4 km, ter 5 kilometrov slabega (jame) asfalta. Domočin mi je rekel, ah kr pelji sej je samo enih 200m makadama. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 5. 2020 ob 22:11, LunaticFringe pravi:

Popravljajo cesto na Livku in Livških ravnah, tako, sta dva odseka makadama cca 1 in 4 km, ter 5 kilometrov slabega (jame) asfalta. Domočin mi je rekel, ah kr pelji sej je samo enih 200m makadama. ?

Še dobro, tisti asfalt med Livkom in Livškimi ravnami je bil slabši kot makadam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 3 minutami, motozajebant pravi:

v soboto Plominka in se3veda standard... kosilo v Piranu :yea2:

mene nau :ras:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, maus pravi:

mene nau :ras:

 

itak te nisem povabu :ras:

k si nekadilec, pa tečen :ras:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

V petek imam dopust, pa se bi pelu nekam. Kam, nimam pojma, mam cel dan cajt. Če ima kdo kakšno idejo, pa bi se podružil bi bil vesel družbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto NOVA GORICA -  VELENJE (YOGI).. če ima kdo bi se podružil... 

PS.. Mlad šofer.. z malo izkušnje... Suzuki gsxs 750

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nove gume, drag servis.....pa lahko gremo mal dalj.......za en dan. Verjetno sreda....

Cortina, Passo Falzarego, Pordoi, Giau, Valparola, Tre crocci....pa čez Esterajh nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Tedybear pravi:

Nove gume, drag servis.....pa lahko gremo mal dalj.......za en dan. Verjetno sreda....

Cortina, Passo Falzarego, Pordoi, Giau, Valparola, Tre crocci....pa čez Esterajh nazaj.

Uf bi šel.... pa lih drug tend ne morem :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V sredo spet v Minhen via Veliki Glockner,nazaj cez Brenner in Dolomite ce ne bo scal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo, opcija dve varianti fure:, 

lahko se pridruzis, voznja LS

1. lj - Plominka , Portoroz-Lucija kosilo in Lj  
2. lj -Route 69 (Golica) -Radlje-Trbovlje-Lj

3. ce ima kdo svojo furo, se pridruzim. 
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en krog.

kdaj: zdej

stil: bolj leno kot ne :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sreda popoldan čez Kočevje - Delnice - Fužine - Lič v Novi Vinodolski.... Če me kdo locira častim kofe.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://prnt.sc/tg0u1j

 

za jutri planiram nekaj takega... ima kdo idejo za kak manjši popravek, oziroma kako drugo idejo :) pa zanima me, če mogoče kdo ve, kako je sedaj s prelazom jezersko (železna kaplja). A so kaki problemi?

hvala vsem

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, la profich pravi:

https://prnt.sc/tg0u1j

 

za jutri planiram nekaj takega... ima kdo idejo za kak manjši popravek, oziroma kako drugo idejo :) pa zanima me, če mogoče kdo ve, kako je sedaj s prelazom jezersko (železna kaplja). A so kaki problemi?

hvala vsem

 

Razmisli, da bi iz Tolmina šel proti Idriji. Je nov asfalt, cesta fenomenalna. Samo veliko norcev na cesti - avtov divjakov.

Glede Jezerskega - prevozil pred tremi tedni - mejni prehod normalno odprt, iz Pavličevega sedla spust proti Železni kapli je mal tečen - slab asfalt, ozka cesta, še kar strmo, nato pa vzpon na Jezersko - čisti užitek, super asflat, serpentine, široka cesta dober pregled. Itak imaš na tem forumu nekje posebej temo Jezersko. Mal poglej. Priporočam. Ko grem jaz tja, naredim vedno več fur gor in dol :-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, la profich pravi:

https://prnt.sc/tg0u1j

 

za jutri planiram nekaj takega... ima kdo idejo za kak manjši popravek, oziroma kako drugo idejo :) pa zanima me, če mogoče kdo ve, kako je sedaj s prelazom jezersko (železna kaplja). A so kaki problemi?

hvala vsem

 

4.7. Sem sel cez Jezersko do Zelezne kaplje in Kloppenskega jezera, na meji je bil avstrijski policaj, pogledal osebno in brez besed spustil naprej.

Po moje se v tem tednu ni nic spremenilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preddvor -Jezerski vrh - Železna kaplja : BP, edino jutri zna bit kaj peska na cesti, ker je danes kar dobro nalivalo, Jezerski vrh-Pavličevo sedlo, zna biti pa kar nekaj svinjarije na cesti, so ta teden nekaj lesa dol spravljali in  dež najbrž ni spral s ceste, ali pa še kaj nanesel na cesto. Za vse ki boste med tednom ovivnkali na Jezersko OPOZORILO! med tednom so občasne zapore ceste do konec meseca zaradi spravila lesa z bregov nad cesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@la profich, jaz ne bi šel čez Ljubljano. Na poti od Vrhnike do Mengša je praktično povsod omejitev 60 ali 50 in semafor za semaforjem. Jaz bi v Logatcu zavil proti Rovtam in potem naprej na Žiri - Škofja Loka - Kamnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@la profich, definitivno najprej Jezersko. Na Jezersko se moraš povzpet z avstrijske strani, prav tako je meni na Vršič lepše iz Kranjske gore. Pa obleči se dobro - jutri bom mrzlo u hribih. Uživaj na polno! Pol pa poročaj kako je blo. Kaka fotka ne bo odveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!