Skoči na vsebino

Najave + Dogovori dnevnih voženj (ali večdnevnih)


easyrider
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napoved: Ilmeteo EU 

*razmere na cesti: prometSLO , HAK 

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka

Priporočene objave

V sredo ne grem na jadranko ker se ze vi ostali tam prevec vozte,grem pa spet v Minken jopet cez Dolomite,oziroma cez Jaufenpass in Timelsjoch,razen ce ne bo kakega miljonskega posla za narest,kar pa mocno dvomim.:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 9. 2016 at 19:05, Snecer pravi:

dok je lipa naša

Te dni je spet opasna burja tle dol..tko da ni kakega uzitka..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najavljam ... Grem malo po Tuhinjski do Škofje Loke, Železnikov in po meni ljubi Baški grapi do Mosta na Soči. Se kaj javim med potjo. Zdaj še pijem kavo doma, tako da v kratkem štartam. 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, DL650 pravi:

Najavljam ... Grem malo po Tuhinjski do Škofje Loke, Železnikov in po meni ljubi Baški grapi do Mosta na Soči. Se kaj javim med potjo. Zdaj še pijem kavo doma, tako da v kratkem štartam. 

Vroče pa ne bo :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Scarabeo 500 pravi:

Vroče pa ne bo :).

Evo, štartala sva ob 9.00 in vreme ni bilo nič kaj obetavno, ko sem pogledal proti Pohorju.

Zdaj naju sonček greje že iz Tuhinjske doline. Kot sem omenil mi tista pot ni zaniniva v smeri Ljubljane -  Idrija ... itd, zato sva se odločila skozi Baško grapo. Ta trenutek v Železnikih pijeva kavico. Vreme ravno pravšnhe za furat. Tolko zaenkrat. Ajde, si tipkamo ...

V Tuhinjski sami semaforji od odcepa za Snovik.

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, trenutno uživama v Kobaridi. Ne vem, kaj je toliko Harleyov na cesti. V Baški grapi sva jih kar nekaj srečala. Vreme je pa idealno, tako, da pravšnje za vožnjo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DL650 pravi:

Evo, trenutno uživama v Kobaridi. Ne vem, kaj je toliko Harleyov na cesti. V Baški grapi sva jih kar nekaj srečala. Vreme je pa idealno, tako, da pravšnje za vožnjo. 

Faaker See je ta vikend ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, boych pravi:

Faaker See je ta vikend ;)

 

Ja, oni morajo kreniti par dni prej :lol1:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, kam bi šel jutri? Najavljam sledečo turo:

Do Kobarida v Bovec, nato mimo Kluž na Mangart. Z Mangarta se zapeljeva do Rabeljskega in naprej na Sella Nevea, ter po italjanski strani do Trbiža v Kranjsko Goro, kjer bova obrnila na Vršič in se ponovno zapeljala v Bovec. Kar nekaj zanimivih vrhov. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DL650 pravi:

Hmmm, kam bi šel jutri? Najavljam sledečo turo:

Do Kobarida v Bovec, nato mimo Kluž na Mangart. Z Mangarta se zapeljeva do Rabeljskega in naprej....

Kje imaš prenočišče zrihtano? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V okolici Kobarida (Booking). Jutri še, potem pa se prestavima. Sva šla za več dni eno Slo - Ita - Aut turo. Več napišem v naslednjih dneh. 

Popravljeno . Popravil DL650
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri na jadranko do koder se mi bo dalo in nazaj,ce koga srecam dam za kavo,ce ne pa se bolje,bom za servis prisparal ker nikoli neves kdaj kaj stran pade.:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, luxsa pravi:

Jutri na jadranko do koder se mi bo dalo in nazaj,ce koga srecam dam za kavo,ce ne pa se bolje,bom za servis prisparal ker nikoli neves kdaj kaj stran pade.:kva2:

..... glej, da se me boš izognu :D

 

Popravljeno . Popravil TOMCAT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, luxsa pravi:

Ma ni problema za kavo dat,mam zmeri 4 eure pa 50 centov sabo.:kva2:

men boš dal, kdaj boš na omw? Grem tut jaz, tak od oka se mi zdi da mam še full profila na gumi za znucat :D

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V petek štartam od 9:00 od doma v smeri crikvenice, nato pa po magistralki do splita kjer prenočim. V soboto morda malo do črne gore in čez bosno nazaj, in prespim na istem kraju. Morda pa tudi v soboto po bosni in kje v bosni prespim, ter nato v nedeljo proti domu. Še kdo za? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi gremo (trije) podobno, ampak naslednji teden. Prvi dan do Splita, potem Ulcinja, Sarajevo, Bihać in do doma. Upam, da vreme zdrži. Zate kaže odlično, uživaj!

Popravljeno . Popravil faco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri grem iskat motor v MB ....gre še kdo iskat motor v MB ....:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!