Skoči na vsebino

Najave + Dogovori dnevnih voženj (ali večdnevnih)


easyrider
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napoved: Ilmeteo EU 

*razmere na cesti: prometSLO , HAK 

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka

Priporočene objave

Petek ,sobota nedelja predvideno vračanje , če bo sonce in suho grem neodvisno od temperatur nekam proti morju ,Dalmaciji , lahko tudi kam v Italijo .................še kakšen pacient , vrjetno se mi pridruži tudi Dami 34 sam on je bolj tako tako ......vsaka kaplica, vsak vetrič ....ga zmoti :P tako ,da še visi v zraku ......:D

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11/26/2016 at 19:43, CAPIROMZY pravi:

Odlično, potem se pa slišmo 1. oz. 2. teden veselega ;)

adj :OK:

Ce bo to drug vikend v decembru bi sel z vama dol, sam bom ostal v povratku v Omisu, ker mam nekaj dol v ponedeljek zjutraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, motolover pravi:

Petek, sobota in nedelja je za Dalmacijo napovedan dež.

Eh sej grem z BMW .....tud dež mu ne pride do živega :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr sem se pa letos vozu, če boste še dost flancal bom najavu do Ulcinj-a pa nazaj.

BandA.

Popravljeno . Popravil KyoKon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

56 minutes ago, KyoKon said:

Kokr sem se pa letos vozu, če boste še dost flancal bom najavu do Ulcinj-a pa nazaj.

BandA.

Štartal boš v temi na -3 in prišel tja v temi na +3 :) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, KyoKon pravi:

Kokr sem se pa letos vozu, če boste še dost flancal bom najavu do Ulcinj-a pa nazaj.

BandA.

Sej ne upaš , če pa, grem s tabo ....;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Kmet2 pravi:

Sej ne upaš , če pa, grem s tabo ....;)

.

... ne upa ... :D

... če pa, ... pol pa držim pesti za vaju ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petek po šihtu do Milence, sobota prosto po Prešernu nekam na Pag oziroma stran od padavin, nedelja lagano sportski proti domu.

Jadranka kot kaže bo Petek in Nedelja kar ok, tja do 12C, sobota zna pa pljunit kaj dežka, ampak to če bit samo lokalnih pljuskova :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

Petek po šihtu do Milence, sobota prosto po Prešernu nekam na Pag oziroma stran od padavin, nedelja lagano sportski proti domu.

Jadranka kot kaže bo Petek in Nedelja kar ok, tja do 12C, sobota zna pa pljunit kaj dežka, ampak to če bit samo lokalnih pljuskova :P

 

Tooo piči Miško :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 11. 2016 at 16:39, Kmet2 pravi:

Jz sm takoj za :OK:

Zdravo,

torej...

Kaj pravite na naslednji vikend 17-18 dec?

?? °C - okrog 10ke se bo obračal

Jst se peljem zjutraj do Dubrovnika (dol bom malo kasneje :D:D ) in nedeljo nazaj ;)

@ če je kdo zravn, sem ob 8.00 na OMW Postojna - kava! ->> potem pa uživanje...

LP, Roman

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, CAPIROMZY pravi:

Zdravo,

torej...

Kaj pravite na naslednji vikend 17-18 dec?

?? °C - okrog 10ke se bo obračal

Jst se peljem zjutraj do Dubrovnika (dol bom malo kasneje :D:D ) in nedeljo nazaj ;)

@ če je kdo zravn, sem ob 8.00 na OMW Postojna - kava! ->> potem pa uživanje...

LP, Roman

Zaenkrat kaže za.......motor danes peljem v Avtoval , menjava pnevmatik ......:OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Kmet2 pravi:

Zaenkrat kaže za.......motor danes peljem v Avtoval , menjava pnevmatik ......:OK:

da ne boste Doktorja pozabili! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Kmet2 pravi:

Zaenkrat kaže za.......motor danes peljem v Avtoval , menjava pnevmatik ......:OK:

Smetim ampak vseeno v kaj ga boš ubul tokrat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, builder pravi:

take imam na svojem:P

Po mokrem ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Kmet2 pravi:

Po mokrem ???

ko smo šli z Visa letos, nas je pralo celo pot, šele v  Karlovcu smo šli na avtocesto:slap:, blagi ovink v levo, pol pa kot na spidvej stezi:lol1:, potem sem pa namerno probaval, da bi to kontrolirano naredil, pa mi ni ratalo, lahk da sm povozil kako sranje na cesti, lahk pa da to tako je:lol1:, je pa pred mano ves čas vozil kolega s Suzo Banditom 1250, na Mitaskah, je reku na prvem postanku, če gremo lahko bol počasi:P, pa tudi takrat je mel probleme, težko je to ocenit, vsak ima svoj način vožnje, v dežju je pa to še bolj potencirano, men OK gume, res pa da ne izzivam:whistle:

Ko sm rekel, kolega na Mitaskah, meni so OK, tak da ga glih nisem zastopil, kako ma to probleme, sam sem pa za njim vozeč to videl, zanimivo:O

pa naj še povem, da neke bistvene razlike med temi dvemi gumami zame ni neke omembe vredne razlike, do roba gredo obe:whistle:, da se peljat hitrej po dežju, kot se ostali folk vozi, tako da je meni vseeno:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, builder said:

ko smo šli z Visa letos, nas je pralo celo pot, šele v  Karlovcu smo šli na avtocesto:slap:, blagi ovink v levo, pol pa kot na spidvej stezi:lol1:, potem sem pa namerno probaval, da bi to kontrolirano naredil, pa mi ni ratalo, lahk da sm povozil kako sranje na cesti, lahk pa da to tako je:lol1:, je pa pred mano ves čas vozil kolega s Suzo Banditom 1250, na Mitaskah, je reku na prvem postanku, če gremo lahko bol počasi:P, pa tudi takrat je mel probleme, težko je to ocenit, vsak ima svoj način vožnje, v dežju je pa to še bolj potencirano, men OK gume, res pa da ne izzivam:whistle:

Ko sm rekel, kolega na Mitaskah, meni so OK, tak da ga glih nisem zastopil, kako ma to probleme, sam sem pa za njim vozeč to videl, zanimivo:O

pa naj še povem, da neke bistvene razlike med temi dvemi gumami zame ni neke omembe vredne razlike, do roba gredo obe:whistle:, da se peljat hitrej po dežju, kot se ostali folk vozi, tako da je meni vseeno:whistle:

Verjem da ni bil problem v mitaskah :) tud v banditu ne :) tud na supercorsi bi se enak peljal, fobija od deža je to :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, NX650 pravi:

Verjem da ni bil problem v mitaskah :) tud v banditu ne :) tud na supercorsi bi se enak peljal, fobija od deža je to :)

Čeprav zagovarjam Mitaske, majo eno zlo grdo lastnost in to je da v prvih stopinjah nagiba, sploh po delno mokrem podrsujejo. In ti dajo ful jeben filing, da boš legel. Ko nekak to premagaš in bolj nagneš še kar drži (beri kontrolirano drsi). Raje ma dober dež kot samo moker asvalt, ni pa to neka dobra guma za mokro, sem vozil velik boljših.

Žal se podobno obnašajo tudi full trde gume za težje motorje. Al pa še slabše, ker nikjer ne pokažejo kdaj bodo odnesle. Kar na lepem odnese cel motor, predvidevam, da je vzrok tudi velika teža motorja, kar slepari in daje lažen občutek šoferju.

da ne bom off tipic: najaulam, da sm se pelu :P

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!