Skoči na vsebino

Najave + Dogovori dnevnih voženj (ali večdnevnih)


easyrider
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napoved: Ilmeteo EU 

*razmere na cesti: prometSLO , HAK 

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka

Priporočene objave

joj po pravic povedan se se nism odlocu.... bi pa ze kr zgodi mogu it... ker jest mam Villach postojna 2 uri  kdaj mas ti namen it???? 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, gasperX pravi:

joj po pravic povedan se se nism odlocu.... bi pa ze kr zgodi mogu it... ker jest mam Villach postojna 2 uri  kdaj mas ti namen it???? 

 

računu sem okol 8h, v Postojni sem pa v 45 minutah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P

5 minutes ago, Frenk 67 said:

računu sem okol 8h, v Postojni sem pa v 45 minutah.

Potegni do Pir... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, nemo pravi:

P

Potegni do Pir... 

a si dol? Prej bi povedu pa bi dons prletu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Frenk 67 pravi:

računu sem okol 8h, v Postojni sem pa v 45 minutah.

Se pravi nekje ob devetih bi sel iz postojne? dej ti odgovorim v roku pol ure ure? k pol morm ze ob 7ih rind in je se kr frisn takrt... premislim in odgovorim v najkrajsem casu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DinDiin pravi:

Valda gres, celo zimo ste cakal tak vreme, zdej bo pa vse drugo problem.... :P:D

nocm vsem povedat da morm prej na bankomat prevert ce mam za bencin pa za kufe :D:D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frenk a ti je prepozn iz postojne tam nekje pol 10ih.... men kaze Villach 2stopinje ob 7ih morm se prej tankat pa bom sel cez kornca do jesenic tam pa po avtocesti do postojne tko da upam da mi do devetih uspe do postojne pridt pol bi pa ze skor rabu najprej en kufe na hitrco spit da se mal ugrejem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, gasperX pravi:

Frenk a ti je prepozn iz postojne tam nekje pol 10ih.... men kaze Villach 2stopinje ob 7ih morm se prej tankat pa bom sel cez kornca do jesenic tam pa po avtocesti do postojne tko da upam da mi do devetih uspe do postojne pridt pol bi pa ze skor rabu najprej en kufe na hitrco spit da se mal ugrejem :D

OK, okol  deserih na OMVju, da ne zmrznes

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34.. No, kako zdaj? A je jutri gratis runda dol al je prestavljeno na naslednji vikend? Samo da vem, me druzba tu sprasuje.. 32 nas je, no.. :P;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zihr bo dol sam se bo zihr v drugem lokalu skrival da mu nau treba za runde dajt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a jebiga tko neki takega  pakla pa do dinkota od damija dnar zapraulat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Tex pravi:

@DAMI34.. No, kako zdaj? A je jutri gratis runda dol al je prestavljeno na naslednji vikend? Samo da vem, me druzba tu sprasuje.. 32 nas je, no.. :P;)

hehe...naslednji vikend predvidoma grem dol, pa ne vsem povedat :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vikend bi se pa kr splačalo kam odpelat glede na napoved :cool: Čas celo je, idej hkrati preveč in premalo, družbe zaenkrat nobene, denarja itak nikoli ni... Kak predlog? Glede kakšne skupne smeri, ostalo je ok kakor je :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlog... v soboto verjetno Raceland (trening)... v nedeljo pa po možnosti do morja ali pa vsaj ob Kolpi, kot vsako leto na začetku sezone. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, XTR said:

Predlog... v soboto verjetno Raceland (trening)... v nedeljo pa po možnosti do morja ali pa vsaj ob Kolpi, kot vsako leto na začetku sezone. 

A to je samo predlog, al povabilo? 

giphy.gif

(sem imela nekaj podobnega v mislih ja, al Raceland al pa Postojna v soboto, v nedeljo pa jug, mikrolokacija odvisna od vetra)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, lucif3rka said:

A to je samo predlog, al povabilo? 

(sem imela nekaj podobnega v mislih ja, al Raceland al pa Postojna v soboto, v nedeljo pa jug, mikrolokacija odvisna od vetra)

Oboje hkrati.. :)  Mikrolokacija,... a to imaš v mislih tisto rampo ob morju? :hmm::D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri ob 12h štart iz ŠK. loke. Smer-se še odločam. Ali proti Morju, ali proti Kolpi. Pomoje me pri Vikiju ne bodo hotli poznat, pa tud postrežt, s to staro prduljo, zato me bolj vleče v Osilnico. :jezik: :lol1:

Zdej tko, če gremo proti Postojni, bo tempo po predpisih, k me tam ziher kdo čaka ;):D . Če pa proti Kklepčevi deželi pa športno turistično. Kdo ZA- Obkroži (če moreš) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve ali je še makedam od Vinice pa do Stari trg ob Kolpi. Tukaj vmes je bilo par km še makedama. Meni ni problem a friendu je.

Drugače pa v soboto Kikirikicity Osilnica Kočevje Dvor in domu. Lansko leto je bila furca odlična. Se splača na počas začet.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Quest said:

A kdo ve ali je še makedam od Vinice pa do Stari trg ob Kolpi. Tukaj vmes je bilo par km še makedama. Meni ni problem a friendu je.

Drugače pa v soboto Kikirikicity Osilnica Kočevje Dvor in domu. Lansko leto je bila furca odlična. Se splača na počas začet.

Fotr pravi, da je popolna zapora tam čez in da še vedno meljejo tist kilometer in pol, od lani.

image.png.ef0a1000be0db04c422c686ef8005bdf.png

Bo treba na Dobliče. 

  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pa Vinica-Črnomelj-Stari trg ob Kolpi šel. Še malo dlje.:D Hočem čimveč ob Kolpi it. Je lepo. Si dušo popraviš tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš šel to turo, potem ko se boš spuščal v dolino proti Staremu trgu, na križišču zavij levo nazaj proti Radencem in ne proti Staremu trgu. Tako boš imel še malo več vožnje tik ob Kolpi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!