Skoči na vsebino

Najave + Dogovori dnevnih voženj (ali večdnevnih)


easyrider
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napoved: Ilmeteo EU 

*razmere na cesti: prometSLO , HAK 

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka

Priporočene objave

4 minutes ago, skalaprava said:

Če boš šel to turo, potem ko se boš spuščal v dolino proti Staremu trgu, na križišču zavij levo nazaj proti Radencem in ne proti Staremu trgu. Tako boš imel še malo več vožnje tik ob Kolpi.

image.thumb.png.587a5341355bcd6502efa8adec2fb56a.png

Glede na zaprto cesto, je tole pomojem še največ obkolpske izkušnje :blush:

Pa itak treba mimo DC-3 :P 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, lucif3rka pravi:

image.thumb.png.587a5341355bcd6502efa8adec2fb56a.png

Glede na zaprto cesto, je tole pomojem še največ obkolpske izkušnje :blush:

Pa itak treba mimo DC-3 :P 

Jap, tole je preverjeno zelo lepa turica za več urni potep, preverjeno..., jo užgem še sam spet enkrat na poti iz službe, ko se ne bo mudilo domov. Seveda samo ta del ob Kolpi ;)

Pri DC-3 sem pa že danes napovedal, da bo blagajna pela za vse nebelokranjce....čaki, a zdej ti tud spadaš med te? :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, skalaprava said:

Jap, tole je preverjeno zelo lepa turica za več urni potep, preverjeno..., jo užgem še sam spet enkrat na poti iz službe, ko se ne bo mudilo domov. Seveda samo ta del ob Kolpi ;)

Pri DC-3 sem pa že danes napovedal, da bo blagajna pela za vse nebelokranjce....čaki, a zdej ti tud spadaš med te? :jezik: 

Definitivno preverjena in super ;)  Zdej še mene vleče do Kolpe v soboto :D Ampak tam že preveč vse poznam (mimogrede, ex-belokranjka pač ni isto k nebelokranjka in nikoli ne bo :ras:), pa rabim raziskat kakšno novo smer, zdej k je baza v Bežigradu ;) 

 

Popravljeno . Popravil lucif3rka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez kakšen teden bo ob Kolpi še lepše, ko se narava popolnoma prebudi iz zimskega spanja.. samo povem, če sem vas že razdražil. ;)Za ogled bodeče žice bo pa tudi ta vikend ok.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, XTR pravi:

Čez kakšen teden bo ob Kolpi še lepše, ko se narava popolnoma prebudi iz zimskega spanja.. samo povem, če sem vas že razdražil. ;)Za ogled bodeče žice bo pa tudi ta vikend ok.

Vedno lepa furca. Umirjena sproščujoča. Odlična za utrjevanje riti za daljše podvige. Pa še prjatu bo mel nov moped pa rabi za v rain program nekaj brez dirkanja z mnogo šaltanja in ovinkov. Tako piše v manualu in tega se je treba držat pri utekanju.:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, skalar36 pravi:

Vršič :D 

lažeš :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, Quest said:

Vedno lepa furca. Umirjena sproščujoča. Odlična za utrjevanje riti za daljše podvige. Pa še prjatu bo mel nov moped pa rabi za v rain program nekaj brez dirkanja z mnogo šaltanja in ovinkov. Tako piše v manualu in tega se je treba držat pri utekanju.:D

Jaz bi 4x odpeljal tisti krog, v ponedeljek pa na prvi servis... :D (predvidevam da je pri 1000 kilometrih).  

 

3 hours ago, a79 said:

A kar najavlate voznje ze??:panic:

Ja kako pa, pri vas še ni konec zime? 

 

53 minutes ago, DAMI34 said:

lažeš :P

 

Na šverc... mamutovanje 2018 nr.2  :D 

https://siol.net/avtomoto/promet/to-so-razmere-na-najvisjem-cestnem-prelazu-v-sloveniji-foto-464255?image=1

 

Enkrat sredi junija pa že morda.. :huh: 

37527c3be4bafa66ce00-cesta-vrsic.jpeg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Xebec said:

jutr :bike:

logatec-tolmin-nova gorica-koper-črni kal-postojna-logatec

lepa

srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj cez trojane do lukovice, na omv po vinjeto, pa po ac u tc na zegn :), pol pa cez kamnk pa crnivc nazaj do doma. Ce bo cajt, grem ponoci na siht pa treba se mal odspat, grem pa se u drvograd na juzno pa u lavamind tankat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

Med 29.4. in 4.5.  rajtam odpeljat do Assisija, okus Toskane vštet. Spanje po manjših hotelih, motelih, apartmajih... Iskana družba = nezateženi, izkušeni, 40+, neobremenjujoči in zmerni ljudje. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, BlondDiversion said:

Živjo.

Med 29.4. in 4.5.  rajtam odpeljat do Assisija, okus Toskane vštet. Spanje po manjših hotelih, motelih, apartmajih... Iskana družba = nezateženi, izkušeni, 40+, neobremenjujoči in zmerni ljudje. :)

Srečno! Uživaj...:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, C eagle pravi:

Srečno! Uživaj...:OK:

Seveda :) , zato grem, THX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, BlondDiversion said:

Seveda :) , zato grem, THX

Vse bi mi odgovarjalo, samo je že plan za to obdobje... lucky you.  :)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u izi na servis, po nov zavorni batek, potem pa verjetno mal na Rakitno, pa čez ride, tralalala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!