Skoči na vsebino

Najave + Dogovori dnevnih voženj (ali večdnevnih)


easyrider
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napoved: Ilmeteo EU 

*razmere na cesti: prometSLO , HAK 

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka

Priporočene objave

pred 18 minutami, bobi1001 pravi:

Sobota Tolmin-Predel-Trbiž-Beljak-Železna kapla-Jezersko pa dam......skupaj s ženo tko ,da lagano

Bobek mogoc se kje srecamo..... ce se bova vracala v soboto domov....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, dr.looney pravi:

Bobek mogoc se kje srecamo..... ce se bova vracala v soboto domov....

Spet sam nakladaš ,....sej me ne upaš srečat......:kmet:

  • Haha 1
  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, bobi1001 pravi:

Spet sam nakladaš ,....sej me ne upaš srečat......:kmet:

...kadar češ.... :bounce:

.... lohka nardita dvodnevni izlet.... pa se v soboto nekje pr jodlarjih srecamo....

Popravljeno . Popravil dr.looney
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, dr.looney pravi:

...kadar češ.... :bounce:

.... lohka nardita dvodnevni izlet.... pa se v soboto nekje pr jodlarjih srecamo....

A sm t puvedu da eni delamo 5 dni u tednu .......:kmet:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bobi1001 pravi:

A sm t puvedu da eni delamo 5 dni u tednu .......:kmet:

A v nedeljo delaš? ..... ker v mislih sem imela soboto in nedeljo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, dr.looney pravi:

Bobek mogoc se kje srecamo..... ce se bova vracala v soboto domov....

 

pred 22 minutami, bobi1001 pravi:

Spet sam nakladaš ,....sej me ne upaš srečat......:kmet:

 

pred 19 minutami, dr.looney pravi:

...kadar češ.... :bounce:

.... lohka nardita dvodnevni izlet.... pa se v soboto nekje pr jodlarjih srecamo....

 

pred 16 minutami, bobi1001 pravi:

A sm t puvedu da eni delamo 5 dni u tednu .......:kmet:

 

pred 14 minutami, dr.looney pravi:

A v nedeljo delaš? ..... ker v mislih sem imela soboto in nedeljo

A vidva nimata founa, da bi se lohka konkretno zmenla, kdaj in kje se boste srečal???

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Lipstick pravi:

?????, kkšen se bo gwišn najdu, k bo bil hitr ....:hmm:

Itak, jaz se samo opravičujem vnaprej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, XTR said:

Meni je vseno po kateri strani grem, ovinkov imam dovolj že od Senja do Karlobaga. Čez Kočevje do Petrine ali pa preko Vahte na Vinico. Verjetno bo kar kombinacija obeh poti, samo še smer določim. Časovno...za enodnevno se gre kar zgodaj dopoldne, druge opcije skoraj ni. Mika me dvodnevna fura, da bi dopoldne oddelal še en šiht in popoldne naredil premik nekam na jug, v nedeljo pa lepo umirjeno nazaj.

A veš da to pa splooooh ni slaba ideja? B)

9 hours ago, matjaz67 said:

Če bo kaj iz tega, bi šel zraven, do Karlobaga in nazaj v soboto. Preveril doma, imam pik, da je kar kičasto (pa ne me klicat, niso prenosljive). V Kočevju lahko v Big star pub za Petrolom. Če se ujamemo se, drugače pa še vedno lahko vsak po svoje.

Mene pa lih te pike trenutno ... :blush: Mnja. Upanje umre zadnje, pa četudi znese samo do Kočevja pa nazaj.

@Rubuz, @XTR, sporočita če se dogovorita za štart iz Kočevja, pa se vam mogoče pridružim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, DAMI34 pravi:

...vse k vas bo oranđen KTM nascal ko petarda v soboto (nema veze ravno ali ovinek) se vnaprej globoko opravičujem :P

Nascal ne boš niti enega. Vsak, mimo katerega se boš peljal bo imel svojo dinamiko fure pa svoj film tistega dne u glavi... Razen, če se ne boš s kom že na štartu zmenil, da bosta dirkala...

Sori za malo heca v tejle resni temi. Pa srečno pot v soboto. 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, XTR pravi:

Ti samo glej da ne bo potem naravnost v ovinek, ko te bela Honda dohiti. :P

 

 

sj, ker bom z ženo si noben ne upa mimo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, lucif3rka said:

A veš da to pa splooooh ni slaba ideja? B)

Trasa, tajming, šiht? Šiht se mi ravno ne dopade, je pa fajn občutek, dopoldne zaslužiš, popoldne zapraviš. :) Ponavljanje samo zadnjega dela na žalost ne gre... so kriplni zatajili :(.   

 

9 hours ago, lucif3rka said:

Mene pa lih te pike trenutno ... :blush: Mnja. Upanje umre zadnje, pa četudi znese samo do Kočevja pa nazaj.

Saj veš, da znam kulturno peljat, če hočem. Včasih pa na žalost spregledam kakšno tablo za naselje, tega se še najbolj bojim :blush:. V ovinkih na jadranki pa običajno ne merijo, tam se pa jadra brez zaviranja :D

Ajde, kdo gre zraven?  Smer NM-Kočevje-Petrina-Karlobag-.... odhod jutri točno podnevi,.. enkrat po drugi uri.

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti napovedan posel je splaval po vodi, ampak so me pa spomnili na SZ Bosno. Kakor koli ...

Torek in sreda. Če grem mimo koga, naj pove, če me kdo vidi, naj popiska.

image.thumb.png.ad032ef8c54b2ce025f75dc3ac1dbbb1.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, GO_Tomi pravi:

Tisti napovedan posel je splaval po vodi, ampak so me pa spomnili na SZ Bosno. Kakor koli ...

Torek in sreda. Če grem mimo koga, naj pove, če me kdo vidi, naj popiska.

image.thumb.png.ad032ef8c54b2ce025f75dc3ac1dbbb1.png

A greš u smeri urinega kazalca al kontra?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Četrtek.

Bi še kaj dodal pa je 600 km dost za en dan. Kakšni predlogi? Namen je vožnja in kaj videti ne pa hoditi. Kje dobro za pojest?

image.thumb.png.30395dac1ffb293f2228ad404f29c790.png

In v smeri urinega kazalca.b0236.gif

Popravljeno . Popravil Quest
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Quest pravi:

Četrtek.

Bi še kaj dodal pa je 600 km dost za en dan. Kakšni predlogi? Namen je vožnja in kaj videti ne pa hoditi. Kje dobro za pojest?

image.thumb.png.30395dac1ffb293f2228ad404f29c790.png

Iz Mojstrane čez Radovno na Bled, ne bo ti žal. tam je asfalt na celi relaciji zdaj, na google maps je še makedam. skoz Đesenajs je pa itak za popizdit.

U Radovni maš tut eno gostilno:

https://www.google.si/maps/place/Gostilna,+apartmaji,+prevozi+Psnak+Janez+Lipovec+s.p./@46.4312714,13.9411357,15z/data=!4m5!3m4!1s0x477a8f50c11137b9:0x1aa3434fc2e183d5!8m2!3d46.4318552!4d13.9405762?hl=sl

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Xebec pravi:

skoz Đesenajs je pa itak za popizdit.

Hvala. Bom popravil ruto. Tole zgoraj sem pa tud dešifriral in imaš prav.m1212.gifm0745.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že greš na Črni vrh, greš nujno skozi Col. Zavij desno na začetku Cola, za Predmejo. Tam je tudi nekaj novega asfalta. V Predmeji se spustiš dol v Ajdovščino oz. Lokavec. Morš it, če še nisi bil obvezno. Pa da se ne boš ustrašil, ko boš zapeljal v tunel v ovinku ;) 
Takole:

image.png


In ko boš enkrat v Ajdovščini, NIKAR ne rini po glavni cesti v Gorico. Groza. Vseskozi omejitev 50, pa nič od ovinkov. Užgi jo raje takole:
Ajdovščina - Vipava - proti Podnanosu, desno za Manče - Štanjel - Kobjeglava - Komen - Vojščica - Kostanjevica - Cerje. Zelo lepa cesta.

02.PNG

Popravljeno . Popravil GO_Tomi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, GO_Tomi said:

Tisti napovedan posel je splaval po vodi, ampak so me pa spomnili na SZ Bosno. Kakor koli ...
Torek in sreda

Jst pa ne grem tja dol :( Moram te moje dilerje postrojit pa jim v istem stavku omenit spolni odnos pa vso familijo po ženski strani ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Xebec pravi:

Iz Mojstrane čez Radovno na Bled, ne bo ti žal. tam je asfalt na celi relaciji zdaj, na google maps je še makedam. skoz Đesenajs je pa itak za popizdit.

U Radovni maš tut eno gostilno:

https://www.google.si/maps/place/Gostilna,+apartmaji,+prevozi+Psnak+Janez+Lipovec+s.p./@46.4312714,13.9411357,15z/data=!4m5!3m4!1s0x477a8f50c11137b9:0x1aa3434fc2e183d5!8m2!3d46.4318552!4d13.9405762?hl=sl

 

Đesenajsu se da izognit skozi Podmežakljo. Začneš na Javorniku, ven prideš pri bolnici in tako odjebeš enih 8,9 semaforjev. 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto se nekak do Novega Vinodolskega prkotaliva ... nazaj pa na Breze-Jasenak-Potok Musulinski-Stubica-Vinica- ...Slovenj Gradec

Za rit u slano lužo namočt bo glih prov ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jutr mal na Plominko pa do Pule poiskat Galebovu stijene. :quad: Se bo še kdo jutr klatu po Istri?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!