Jump to content
  • Sign Up
easyrider

Najave + Dogovori dnevnih voženj

DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napoved: Ilmeteo EU 

*razmere na cesti: prometSLO , HAK 

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka

Message added by DAMI34

Recommended Posts

la profich
pred 14 minutami, Vin pravi:

@la profich, jaz ne bi šel čez Ljubljano. Na poti od Vrhnike do Mengša je praktično povsod omejitev 60 ali 50 in semafor za semaforjem. Jaz bi v Logatcu zavil proti Rovtam in potem naprej na Žiri - Škofja Loka - Kamnik.

v Ljubljani se s kolegom dobiva in imava štart :) 

@Andrej P hvala, se bom kar držal tega nasveta, čeprav je bil prvotno plan drugačen... poročam jutri :)

la profich

@Andrej P ali pa kdo drugi... pavlič je zaprt oziroma makadamski obvoz... kako vključiti sedaj jezersko noter brez pavliča. je opcija? 

Joker

Greš čez Jezersko do Železne Kaple, nato pa proti Borovljam (2 varianti - ena po glavni cesti - 85, druga pa malo bolj zavita, s par km slabšega asfalta, če zaviješ proti Borovljam v sami Železni Kapli - L131) in čez Ljubelj nazaj...

MiNa
pred 31 minutami, Joker pravi:

če zaviješ proti Borovljam v sami Železni Kapli - L131

@Joker Tole...

Tudi L103 dol do jezera je zanimiva.

Edited by MiNa

Darko3g

Tale L131 (Sele-Cerkev) je dokaj zavita in pred leti je bila tudi grbasta. Naslednjič bom poskusil še tole L103. So pa tam v glavnem slovenske vasi in domačini še govorijo slovensko z mehkim r.-jem.

thumper
pred 2 urami, Darko3g pravi:

So pa tam v glavnem slovenske vasi in domačini še govorijo slovensko z mehkim r.-jem.

zato ne govorijo "schtrudhl" ampak rečejo "jabolcni zavidek"..

Andrej P
pred 12 urami, la profich pravi:

@Andrej P ali pa kdo drugi... pavlič je zaprt oziroma makadamski obvoz... kako vključiti sedaj jezersko noter brez pavliča. je opcija? 

Hm, sem šele sedaj pogledal email. Kje si obtičal? Pod Pavličem? Varianti sta dve ali čez Solčavo na panoramsko, po panoramski proti Pavliču - izredno razgledna cesta, ali pa od uvoza v Logarsko direkt na Pavliča. Po panoramski sem vozil pred tremi, štirimi tedni in je bilo kakšne dva do tri km razmeroma lepega makedama. Prevozno z lahkoto. Upam, da se tije izšlo.

LunaticFringe

Jutri, okoli 9:30-prej ne morem, štartam iz NG, čez kras, pol pa severno al pa južno na kafe. 

Edited by LunaticFringe

maus
pred 26 minutami, izibajker pravi:

Če bo kdo konec tedna na Lošinju, naj se najavi na kufe...:kava:

več kot 50 se vas ne sme družiti :P

la profich
Ob 12. 7. 2020 ob 21:16, Andrej P pravi:

Hm, sem šele sedaj pogledal email. Kje si obtičal? Pod Pavličem? Varianti sta dve ali čez Solčavo na panoramsko, po panoramski proti Pavliču - izredno razgledna cesta, ali pa od uvoza v Logarsko direkt na Pavliča. Po panoramski sem vozil pred tremi, štirimi tedni in je bilo kakšne dva do tri km razmeroma lepega makedama. Prevozno z lahkoto. Upam, da se tije izšlo.

malo se je zalekel štart (iz lj šele ob 10.15) zato sem turo prilagodil in pustil tisti del za kdaj drugič. šel sem:ljubljana - postojna - ajdovščina - predmeja - črni vrh - idrija - tolmin - kobarid - bovec - vršič - kr. gora - planica pa dol po gorenjski nazaj do Ljubljane... super tura, sploh novo cesto Idrija - Tolmin vsem priporočam. 

Andrej P

@la profich,sem si malo oddahnil, sem mislil da si se kje zataknil pri Jezerskem. Tja le enkrat pojdi, je res super, samo preveri, da bo dostop OK. Glede Idrija-Tolmin ali obratno pa bo po novi prevleki polna motoristov, sam da malo nagruntajo :-).

la profich
pred 22 urami, Andrej P pravi:

@la profich,sem si malo oddahnil, sem mislil da si se kje zataknil pri Jezerskem. Tja le enkrat pojdi, je res super, samo preveri, da bo dostop OK. Glede Idrija-Tolmin ali obratno pa bo po novi prevleki polna motoristov, sam da malo nagruntajo :-).

Hvala za skrb in nasvete, vse je bilo odlično... :D

BlondDiversion

Jutro :)

po navdihu nekdo, ki ima cajt drug teden+ljubezen do morja: 

27.7. do 31.7.

ključne besede: otok Šolta; najem app.; dopust

stil vožnje: čn (čist najin)

zahtevnost: zahtevana je nezateženost