Skoči na vsebino

Najave + Dogovori dnevnih voženj (ali večdnevnih)


easyrider
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napoved: Ilmeteo EU 

*razmere na cesti: prometSLO , HAK 

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka

Priporočene objave

Prilepim še tukaj:

Ob 9ih zbor za na varno vožnjo v vransko. Dobimo se na petrolu v domžalah (tukaj). Če bi se rad še kdo pridružil, kar pogumno:) 

Popravljeno . Popravil sebar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 4. 2016 at 16:38, sebar pravi:

Prilepim še tukaj:

Ob 9ih zbor za na varno vožnjo v vransko. Dobimo se na petrolu v domžalah (tukaj). Če bi se rad še kdo pridružil, kar pogumno:) 

Če probam malo rezimirat tole furco. Šest se nas je nabralo in štartalo v skupini iz Domžal ob ene 09:10. Po stari cesti nas je lepo vodil Road Captain na enem velikem bajku, za njim njegova boljša polovica na er6 (je bila to morda @sunnygirl), pa @sebar na Versačeju, pa en njegov frend (še ni na ms) na srebrnem Banditu se mi zdi, pa še en na črnem Banditu 650 (žal pozabil njegov nick, naj se mi prosim javi, če tole bere), na začelju pa jaz na svoji črni kobilci. Nekje pri Lukovici nas je dohitel še en neidentificiran motorist, in do Vranskega vozil za nami. Na Vranskem so nas inštruktorji spretno vodili na panoramske vožnje po poligonu, lepa hvala tudi za vmesne razlage. Nazaj grede smo štartali krog poldne, v kvartetu. Tempo je bil uživaški (ne za kazenske točke nabirat). Po cafe pavzi na Trojanah smo se spustili na drugo stran... Fajn je blo, upam, da še kakšno furco kdaj skup naredimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri sem ob 11:00 na žegnu v tc- ju, potem pa če je kdo za kako turco z nekim pametnim tempom, se lohka kj zmenmo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Danilo D pravi:

Jutri sem ob 11:00 na žegnu v tc- ju, potem pa če je kdo za kako turco z nekim pametnim tempom, se lohka kj zmenmo :)

.

... nikol se ne moremo uskladit, kaj pomeni "nek pametni tempo"  :eek:  :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma me da tresnem za Beograd po Podravski magistrali ... lepo na čevape pa drugi dan nazaj ... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, skalar36 pravi:

Großglockner ali vsaj Mangart? :lol1:

Če greš na Mangart, kje se gre? Lahko primerjaš cesto čez Italijo (Predil), ali traso po naši strani? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto lagan tempo LT iz Kranja do morja, verjetno v Piran, se posončit in nazaj. Štart okrog 10h oziroma ko se cesta odmrzne in da moja ne zmrzne  :O

Še kdo za izlet tko na easy pred kresovanjem? :OK:

Popravljeno . Popravil stromar-aly
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri dopoldne okol 9 viki kafica.. Okol 9 iz lj.. Zs ce gre kdo zraven..

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz in Bojevnik88 se jutri odpravlava iz Sežane preko Nove Gorice - Most na soči - Idrija - Planina - Postojna. Če se hoče kdo prdružt- z veseljem vabljeni da kakšno rečemo in spijemo pijačo.:) Štart Sežana 11:05 Pred občino na parkirišču /Foto Fantasy). Ali pa Nova Gorica 11:35-11:45 Bencinski servis MOL pol pa pičimo :P kua a ta stil vožne ma kej pomena? od točke A do B :) Welcome

Popravljeno . Popravil Andro Asgaard
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem v Domzale probat novo Africa T.,pa da vidm ce je res nadstroj tko k eni nabijajo.:D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/10/2016 at 9:38 PM, izibajker said:

... pa en njegov frend (še ni na ms) na srebrnem Banditu se mi zdi...

Tole bom pa jst, srebrnem Banditu srebrnem Hornetu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, sunnygirl pravi:

Če že grem v Novo Gorico, grem z motorjem, seveda :)

se jasni,boš mela sonce :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!