Skoči na vsebino

Najave + Dogovori dnevnih voženj (ali večdnevnih)


easyrider
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napoved: Ilmeteo EU 

*razmere na cesti: prometSLO , HAK 

*gibanje padavindež in oblaki , Yr

*veterWindy

*prenočišča: MS vodič

*stacionarni radarji: da ne bo joka

Priporočene objave

Jutri dolenjski krog. Na Kočevje, Črnomelj, mimo Soteske na Žužemberk, pa navzgor ob Krki proti domu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, izibajker pravi:

Jutri dolenjski krog. Na Kočevje, Črnomelj, mimo Soteske na Žužemberk, pa navzgor ob Krki proti domu...

Kje pa imaš dom, namreć moje koleno prenese samo bolj na izy vožnjo in ker si iztibajker bi mogoče naredil krog .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Kmet2 pravi:

Kje pa imaš dom, namreć moje koleno prenese samo bolj na izy vožnjo in ker si iztibajker bi mogoče naredil krog .....

Okolica Lj. Se moram pa še eni osebi prilagodit, pride z gorenjske smeri, bo verjetno šele okrog 10.00 - 11.00 tukaj....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, Kmet2 said:

Kje pa imaš dom, namreć moje koleno prenese samo bolj na izy vožnjo in ker si iztibajker bi mogoče naredil krog .....

 

2 hours ago, izibajker said:

Okolica Lj. Se moram pa še eni osebi prilagodit, pride z gorenjske smeri, bo verjetno šele okrog 10.00 - 11.00 tukaj....


A vama ful olajšam zadevo?
Sta sokrajana.
Tako.
 :whistle:
:blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Kmet2 pravi:

Kje pa imaš dom, namreć moje koleno prenese samo bolj na izy vožnjo in ker si iztibajker bi mogoče naredil krog .....

Ruta je spremenjena, šlo se bo v obratni smeri. Relacija Lj - Ivančna gorica - Krka - Žužemberk - Črnomelj. Tam bo postanek, nazaj pa čez Kočevje - Ribnica - Lj. Na Rudniško jezero v Kočevje pridem ob ene 15h, pa če @Kmet2 tam zagledam ga častim kufe...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Yoghurt pravi:

A vama ful olajšam zadevo?
Sta sokrajana.
Tako.
 :whistle:
:blush:

Kaj praviš sokrajanka :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa Gusar kreneva cca13h iz lj  proti Kolpi na postrv ......če se kdo pridruži , štart iz Murgl :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Yoghurt pravi:

:jezik: 

A zdej boš pa še osle kazala, ti ....... ti ....... ti.... črna ..... ti ..... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, HD-Dyna said:

A zdej boš pa še osle kazala, ti ....... ti ....... ti.... črna ..... ti ..... :P

Kako črna. Jaz sem bela, hvalalepa. :ras:
Zato pa sem jogurt ane. :rolleyes:






Najava dnevne vožnje.

Kdaj: ob 18:01
Kam: Pečjak
Cilj: šokoladni ježek
:fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najaulam, da bo šlo zarad vremena vse počas u qurac :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, RobiRoberto pravi:

Najaulam, da po kiši i grmljavinama vedno zopet posije soncheeek ... :OK:

Yp, zato pa se cigani smejejo k dež pada.

Oni vejo vse :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po popiti kavi, na bencinskem servisu pri Kočevju, se mi je zdelo, da se vozim po že prevoženi cesti (vožnja v krogu ?), zato sem se, ko sem na pločniku zagledal prvega človeka, ob njem ustavil in ga vprašal, če se vozim v pravilni smeri nazaj priti Sodražici in odgovoril mi je, da naj v naslednjem krožišču zavijem pri tretjem izvozu in moja vožnja se bo potem nadaljeval proti Žlebiču (?). Šele ko sem se pri tem gospodu ustavil, sem zaradi njegove  zelooo urejene zunanjosti in videne temnejše barve polti ugotovil, da je bil gospod zelooo prijazen in usrežljiv Rom.   :grupni:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, RobiRoberto pravi:

Po popiti kavi, na bencinskem servisu pri Kočevju, se mi je zdelo, da se vozim po že prevoženi cesti (vožnja v krogu ?), zato sem se, ko sem na pločniku zagledal prvega človeka, ob njem ustavil in ga vprašal, če se vozim v pravilni smeri nazaj priti Sodražici in odgovoril mi je, da naj v naslednjem krožišču zavijem pri tretjem izvozu in moja vožnja se bo potem nadaljeval proti Žlebiču (?). Šele ko sem se pri tem gospodu ustavil, sem zaradi njegove  zelooo urejene zunanjosti in videne temnejše barve polti ugotovil, da je bil gospod zelooo prijazen in usrežljiv Rom.   :grupni:

Sm ti reku, da oni vejo vse :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Kmet2 pravi:

Jaz pa Gusar kreneva cca13h iz lj  proti Kolpi na postrv ......če se kdo pridruži , štart iz Murgl :D

Žal se nama današnji tajming ni izšel po planu. Skozi Kočevje sva se v smeri severozahod vračala šele ob 16.45h, zato na Rudniško jezero nisva zavila. Itak sta se vidva z Gusarjem takrat verjetno že mastila s postrvjo na Kolpi...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, izibajker pravi:

Žal se nama današnji tajming ni izšel po planu. Skozi Kočevje sva se v smeri severozahod vračala šele ob 16.45h, zato na Rudniško jezero nisva zavila. Itak sta se vidva z Gusarjem takrat verjetno že mastila s postrvjo na Kolpi...

Ja tako nekako :D

Postrv itd...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

screenshot2016-06-09-21-.png

 

Pa dobr, a je lah se slaaabs?!?!?! 

Popravljeno . Popravil stankolovski
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, stankolovski pravi:

screenshot2016-06-09-21-.png

 

Pa dobr, a je lah se slaaabs?!?!?! 

Bog joka ....

Še nekaj časa bo   ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se gre kdo kj vozt prihodnje dni? Je moj projekt zal su po gobe. Od cetrtka do sobote kaze o.k. vreme, pa bi se splacal km it za par dni. Mene osebno sicer vlece kam cez naso severno mejo cez kak prelaz, lahko pa tud kaj drugega.

Mam se pa cas vozt do vključno 28. ....... koristim star dopust :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, pajkica pravi:

Jutr sladoled.... še kdo?

 

Kam gremo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 6. 2016 at 20:49, builder pravi:

nedelja, grem po vitamine

13269275_1052900971432057_72943898748044

.... pesda.....pomoje jest tudi...že moja je opazla :D .....nej mi nekdo pokaže pot....izgleda, da ne znam več,....... aja ne vreme je u qrcu :twak:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!