Skoči na vsebino

Bled-meeting


bOnZy

Priporočene objave

jez pridem 100% pa se ene 2 alpa 3 prpelem.. predlagam cez ksn teden,k bo sonce.. sam nevem ke bi se zbral? u hangarjh? sam je dost mau placa

btw, bonzy, dobr da je edn koncno dau povod, da bomo se mi mel meeting ;)

Popravljeno . Popravil BinLaden
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa osebno se bom potrudu da bo na tem skuterzboru mal vec zenskih udelezenk kot pa v ljubljani :rolleyes:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

psyho ma da prides, da se spoznava, pa da ti pokazem da mi gre skutr bol :P :P :P

moj je pa lepši :P :P

ps- ko pridem z morja, bo radio noter :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest tut pridem 102% pa prpelem 1ga prjatla s sabo (benota) :P :P :P

Nee ... jes bom tebe prpelov ... :P

No ubistvu ... te bo Runnr prpelov ... ampak useen :D

;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, sej nebi hotu bit žleht, ampak tole zgleda kokr un vic, k se dva menta, da se dobita, pa prav prvi "kje", drug "kjerkol", pa spet prvi "kdaj", drug pa "kadarkol", poj pa oba rečeta "u redu, zmenen".

Eden bo pač mogu določt plc, pa datum...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pridem!!!!

TO!!!! Bled končno :D

Se strinjate, da bo v Nedeljo ob 7. zjutrej?

(joke) :P :P

Rabmo enga, da bo datum določu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm za... ampk bo treba prej tankat =))) zdj mi pomoje zre k prasica k sm dau sportn filtr gor pa iglo na 4. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravte neki u hangarjh <_< naprimer če bi bil jest zej iz kranja se mi tud sanal neb kje bi to na bledu najdu :P a nebi blo bol da bi rekl na črpalk na vrh bleda k je zravn ceste alpa kej. pa poj se še vseen lahko usi odpelejo u hangarje ... se sam predlagam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problema... se bomo zmenil pa kdor ne ve kje je to nj pride do benze pa bom magari jz tm pocaku pa k se boste vsi nabral samo za mano furate do hangrjov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko ja.. sam nevem kje je dost velk plac, da bi se dobl.. lahko ti povem kje se gre, alpa se z enmu zmens, da se boz za nemu do hangarjov prpelov? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najveci problem je najdt najbl primern plc k je dost velk pa da kdo neb teziv ce bi bli tm ... k hangrji so premejhni, sploh ce je folk tm ... da o placu ki ga nudi crpalka :huh: ne govorimo :D

A je kdo iz bleda ... Gloga ti si bliz, a se ti kej sana ket bi se loh dobil ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!