Skoči na vsebino

Bled-meeting


bOnZy

Priporočene objave

ja btw ce bi bli vi taki majstri kokr pa mislte da ste bi vedl da maj use novejse gilere in piaggoti 17,5 vplinjac in to dost pripomore!!drgac pa nimam športnga filtra!no fantje bomo vidl jutr!

Alo bonzy eno leto pa pol ze mam gilero z 17,5 fegazerom ki je trenutno v 19ko predelan.....in vem kak delajo hyper 2 masine ker jo mam celo v kosih...in en blok motorja je na eni strani mize drugi pa an drugi....tak da nena zaj ti tu kaj amjo gilere ker se niti nena vse kak zgleda ojnica od znotraj...pa se ne delaj pametnega pa ne bobi vec tak freh!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zarat mene ce jo mu 1000 masino razstavleno alpa sestavleno....kaj mi to pomen? NIČ!

Tebi tak ne ce nena ves zakaj se gre...razkopo bi ze samo sestavi bi pa tak da bi mel en kup sraufofo polek in bi jih za ozimnico uporabo...polpa bi prisla linotova babica pa jih v kompot dala B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zarat mene ce jo mu 1000 masino razstavleno alpa sestavleno....kaj mi to pomen? NIČ!

To pomeni, da nea takih iluzjonističnih vun seka kot ti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men pa !!!!! kwa ste zblojeni!!!

enkrat lohka pomerm tvojo realno hitrost k sm stevc ubavu pa ga nastimu tko da j cist tocn :) pa men je pokazal 109.1

teb bo 90 zihr pokazal tko da ti folk nau govoru da stevc za 20 laze... jim bos lohka samo to naredu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja... pa se neonko sm prestavu :) zdj sm jo dau pod tank

k zj je fullllll placa k je tastr filtr vn letu

6.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva se sploh kregate komu gre vec :angry: ... po ravnin tišat ga usk zna :o Ce se ze kregate se kregejte kdo ga je bl zalozu al pa kej takkga .... nepa komu gre vec. K teli skutrski stevci niti dvema isto ne kazejo kaj sele da bi prkazal realno hitrost tko da je o njih sploh brezveze razglablat.

Ce je pa ze taka sila se pa najlazi pomer hitrost tko da se na ravnini ustavta, pa obadva isti cajt gas nagazita ... pol se pa vid komu gre vec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej ga zna vsak tišat, sej se ne gre tu zaj za kak kdo vozi, gre se samo, da nemore it nepredelan skuter 50ccm 95-100, ko je on reko da mu gre :blink: drugač pa se mi nena kregamo, samo dopovedat mu hočemo, pa noče razumet <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to bi blo pa pol tko k kle pr ns u Kranju k je en tip na parkirišu pred Iskro gonu en "modelček" avtomobila, ol pa prideta mim dva policaja pa kuj pištolo vn pa mert brzino. Ma smo jih še clo nafehtal da smo še ostali mal probal pomert... Ja sej izgleda da so eni policaji tud OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zarat mene ce jo mu 1000 masino razstavleno alpa sestavleno....kaj mi to pomen? NIČ!

Tebi tak ne ce nena ves zakaj se gre...razkopo bi ze samo sestavi bi pa tak da bi mel en kup sraufofo polek in bi jih za ozimnico uporabo...polpa bi prisla linotova babica pa jih v kompot dala B)

ja sej a ves kwa tok neumn pa s5 nism da ceb masino razstavu da jo tut sestavt neb znov...sam kmi tega ni treba, k dela use normaln!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pa tak kewl ce dela vredi samo vecno tudi nebo ker to zaj take obrate dobiva ko ti gre 100 da ti bo se bol vtrgalo ko pa je meni zaj 70-ko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne jutr, k lih mene ni :( ;) pa pomoje bo itaq zanc ureme.. za kopat pa sploh nav, k se je zej k je dz sigurn jezer shladu..? glede placa, so pa hangarji res dost velik, edin za ksnga ornk wheelija ni placa :) je pa zato za stoppija ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!