Skoči na vsebino

MOTO oprema Hard enduro, Cross


sosolec

Priporočene objave

V avstriji, v celovcu, v eni trgovini (ne spovnem se imena) sem gledal opremo za motocross in sem doživel pravo presenečenje

kompletna oprema:

- čelada 70€

- škornji 40€

- rokavice 20€

- ščitniki 20€

- kombinezon za na cross 50€

skupaj 200€ :OK:

menjal bi edin čelado (kupil bi eno za vsaj 150€), ostalo je čist :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa je to rabljena oprema, ker recimi jaz čevljev za 40€ ne bi dal na nogo, tudi če so rabljeni, čeprav so trenutno moji sigirno vredni še manj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa je to rabljena oprema, ker recimi jaz čevljev za 40€ ne bi dal na nogo, tudi če so rabljeni, čeprav so trenutno moji sigirno vredni še manj

ne, oprema je nova, dobi se v večih velikostih in ima mislim, da celo 6 mesecev garancije :OK:

sevede, če padeš in strgag, zlomiš , garancija ne velja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

mene pa zanima kje so pri nas kakšne trgovine s to motocross opremo, pa če imate kakšno internetno stran od njih.

ali pa v italiji če kdo ve za kakšno tako trgovino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kje so pri nas kakšne trgovine s to motocross opremo, pa če imate kakšno internetno stran od njih.

ali pa v italiji če kdo ve za kakšno tako trgovino.

Na primorskem:

Simčič u NG, pa še nekej malo robe dobiš pri bazenu u NG

V IT (Gorica)

Mauri (izbire na pretek), pa ena majhna trgovinca nasproti pignolovke ob pumpi...

Za druge pa ne bi vedu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kje so pri nas kakšne trgovine s to motocross opremo, pa če imate kakšno internetno stran od njih.

ali pa v italiji če kdo ve za kakšno tako trgovino.

www.tsc-laba.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Živjo!

Imam eno prošnjo, oz. vprašanje - zanima me, če kdo slučajno ve, kje v Sloveniji (ali Italiji) bi se dalo dobiti motocross opremo od Progrip-a. Nujno bi rabila...

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj od progrip pa rabiš? Namreč očala, dobiš kjer ti paše, majce in hlače pa bol problem. Se mi zdi, da je v Udinah ena trgovina. Ma nism sugrn :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
A mi zna kdo povedat za kaj se uporablja ta rezervoarček?

KLIK

Še slikca:

AC02086_707_288.jpg

Za zbiranje tekočin, ki iztečejo iz motorja/ vplinjača.

Uporablja se za cestne dirke- SM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Razmišljam o nakupu opreme FOX,zdaj jo namreč imamo končno tudi pri nas.Gledal sem jo na www foxracing si

Zanima me kako ste kaj zadovoljni z njo,ker ni glih poceni ampak mislim pa,da je kvaliteta na visokem nivoju

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za moto opremo nisem seznanjen, kaj se pa tiče MTB pa je ena top firm za to s čim se ukvarjajo :)

z čeladami (še vedno o mtb) nimam izkušenj, opremo pa sem imel- še imam in sem zelo zadovoljen.

MX favoriti? pomoje že... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podobna varjanta ko alpinestars.

glede oblačitv za free tajm je veliko vecja izbira. jaz ze nakaj let naročam iz tujine in sem zelo zadovoljen.

glede moto opreme so pa tudi gut :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tudi uporabljam oblačila Fox. Od superg, kaubojk, majic, bund!! Stvari so res odlične. Drugo sezono si mislim nabavit MX čelado ter jakno za enduro. Oprema je draga ampak kvalitetna!!! Če rabi kdo hlače za DH mam ene xxl zelo poceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nima veze al je Thor al Fox al karkol druzga vse je made in china. Oprema za mx je kar kvalitetna, npr. hlače majice rokavice... Za razliko pa škornjev ali pa čelade nebi nikoli kupu od Fox ampak od bolj priznanih znamk, ki se ukvarjajo z izdelavo le teh npr. Airoh, Shark, Arai za čelade in Alpinestars, Oxtar, Gaerne za škornje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Bil v Celju v trgovini majo kr fajne robe not!Pa trial motor,ka je fora mopi

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!