Skoči na vsebino

Bencin...kaj bi dodal? :)


Jebediah

Priporočene objave

6€ je bla barva

ne odloču sm se za 2 kili krompirja v nahrbtniku +50km/ :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z atx-om z veseljm

apn pa mi je ribnu 100% mašina uničena zato jo mislim u kontejnr peljat (po nazaj se mi je zdelo da ne bo dosti časa zdržal )

haha

sej mi bla draga je blo pa veselje :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki ti povem kaj je ratalo:

uvila se je ojnica posledično ribnil,magnet se je uničil,in menjalnik imam slab že od prej če bi use zamenjal me bi stalo čez 100€ za motor sm pa dal 5000 sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vsaj menjalno gred in podobno "drobovje" shrani nekam v vrečko.... morda pa bo kdaj prav prišla .) stvari kot so piramida in kajla na piramidi so včasih zlata vredne, ko je sila....(razen če se ti da čakat da novo naročijo in da jo mastno plačaš..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem če je že kdo to omenil je pa domači nitro tak, da špricneš start sprey skuz fergazer u mašino-->fajn se držtte balance pa bt si u naprej naročte :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sliš se zlo dobra ideja :grrr

to se je že probavalo na tomosih-->bom js dubu enga starga frčaka, bom to naredu,posnew pa pridejo filmčki gor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem če je že kdo to omenil je pa domači nitro tak, da špricneš start sprey skuz fergazer u mašino-->fajn se držtte balance pa bt si u naprej naročte :naughty:

mojemu frendu je na APN-6 glavo od celindra dol odneslo ker je pretiraval s start sprejem..najprej je vbrizgal mal potem pa velik in je odneslo :evilgrin: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno u filter špricneš pa bo aja če se ne motim je v štart spreju eter jst bi rajš dau kak etanol za probo in potem bi šele z etrom probal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men enkrat ni hotu vžgat, pa sm nafilu štart sprej notr pa rinu s polnim gasom (pa še tko sm ga mel narejenega da je se je zaštekal na 3/4) enkrat pa šterka sam zakoplje pa vroom v štalo

pa so šle apn vilce :headbang:

smo pol še nekej probaval z brizganjem (en štručko speljal tko da je mel sprej speljan kr v krivino pa da ga je loh med vožnjo z nogo filu

sej je lepo potegno, sam se je grel ko svinja pa bat je kr požiralo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!