Skoči na vsebino

Bencin...kaj bi dodal? :)


Jebediah

Priporočene objave

Se zato pa jih Hamman kopuje pa Carlsson pa od LInota babica ga ma v GTIju ko se p spredni levi zadni koli po strehi pela rigverc gor v breg :) :) :P

Samo zadnjič bi jo mogo videt, ko se je z BMX-om pelala po zadnji rikverc gor v breg, vmes je pa cajtnge brala! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva res pomaga da daš u tank WD-40 :) a mogoč kj škoduje :(

aja pa kaj je bolš za tankat 95 al 98 benz :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z 98 gilere bol letijo oz.vsaj vcasih so :) :) Zakaj pa bi vi delavli WD40 v tanka pa mi tudi ni jasmo en si nekaj zmisli pa ze vsi norijo koda da kaj WD polek :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z 98 nej bi bl letu, sam iz mojh lastnh izkušenj k sm šu z 95 na 98 se je poznal samo kkšne 3 km/h. drgač je pa 98 tut za mašino bolši. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj pa, malo svinčenega aditiva, pa takoj dobiš na eksplozivnosti! ;) Jas sem od začetka tankal 95 oktanskega, ker je bil cenejši. Potem je nevem kje že, prišla vest, da je 98 oktanski bolj enksploziven in da motor lepše teče, pa še poraba je manjša. Jas sem to preveru in moram rečt, da take grde laži pa še živi dan nisem slišal. Pridobil nisem niti na pospeških, niti na končni, še manj pa je odstopala poraba bencina. Tudi motorju nič ne škoduje 95 oktanski bolj kot pa 98 oktanski. To je tak, koda bi jas reko, da se je krožnik odkrušo, ker je mama dala v govejo juho več korenčka kot ponavadi. Razlika naj bi bla v eksplozivnosti, ki je jas nisem občuto:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se na brzin pa pospeškh tut skorej nč ni poznal. Tomozuki, ker avspuh maš? mogoč je to tut važn <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se na brzin pa pospeškh tut skorej nč ni poznal. Tomozuki, ker avspuh maš? mogoč je to tut važn <_<

Važno je izgorevanje, ki je pri 98 oktanskem boljše, pozna se pa nič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa prodajajo neosvinčen bencin? in ne pa več osvinčenega kot so ga včasih...ker povzroči več škode na ozračju kot koristi pri avtu :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to prodajajo, ker so ukinli osvinčen bencin in starejši avti morejo tankat osvinčenega. tisti si morejo to kupit pač da noter to vlijejo da je pol bencin osvinčen. tak je. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, kaj zaj bote vsako stvar probali not vlit kaj se je spomnite? :blink: ker se takih stvari spominjate, da nea moreš verjet :lol: sej te mašina ni svinja, ko požere vse kaj ji das :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem fotra prašal..če še kdo ne ve..fot mi dela na petrolu (prav tako jaz večinoma), razvaža kurilno olje že dooolg cajta

reku je da je tak:

osvinčen bencin je dajal motorju moč, ampak je preveč škodil ozračju, zato so ga ukinili, in ga več ne prodajajajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!