Skoči na vsebino

Priporočene objave

Hola!

Ice - WB!!!

PS kar se pa tiče dolgih hlac in tega - najbrž nisi bil dost bolan da bi te dali na tisti oddelek z mini kiklcam... kar je po svoje tud čist OK, a ne... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh.......... I(ce) iz bek...... (juhubrruhu veselo na delo :P ).....

Ajs is back, Ajs is back, back..... :lol:

Sicer malo razocaran zarad hlac :rolleyes: pa vseeno - WB B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne, da bi ti to želel, ampak IDI NAZAJ v LKH Graz(ker smo te hoteli jutri obiskat)...

Lepo te je spet imeti med nami!

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne, da bi ti to želel, ampak IDI NAZAJ v LKH Graz(ker smo te hoteli jutri obiskat)...

Lepo te je spet imeti med nami!

LP

Windsurf

idi se solit....... si mel 9 dni cajta..... in jaz ne bi vec zdrzal 1 uro tam notri (kljub vsem pozitivam). :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WB Ice!!!

Hola!

...kar se pa tiče dolgih hlac in tega - najbrž nisi bil dost bolan da bi te dali na tisti oddelek z mini kiklcam...

Na kardiologiji so verjetno minice prepovedane. Tam namreč ležijo srčni bolniki, za katere pa ni ravno priporočljivo, da se na kakršenkoli način v-/razburijo. :D :D :D

TT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahem.....lezal sem na angiologiji (oddelek za ozilja) in ne na kardiologiji.sicer je pa vseeno,nikjer ni minic ali krilc ne spljoh. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Iceman, dobrodosel.... Ja ce ti minice manjkajo pa brz na en icetee na Hauptplatz, bo ze kaksna "steirer Dirndl" na sprehod prisla ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne, da bi ti to želel, ampak IDI NAZAJ v LKH Graz(ker smo te hoteli jutri obiskat)...

Ditto! Vse nacrte si pokvaril... Jaz sem ze splaniral, da pridem popoldne v LKH, na, sment, zdaj pa nic... Ampak sem vseeno prav vesel, da ne pridem... Samo, da si skoraj ze v redu!!! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

idi se solit....... si mel 9 dni cajta..... in jaz ne bi vec zdrzal 1 uro tam notri (kljub vsem pozitivam). :P

... problem je v tem, da nisem bral MS-ja... zadnje case zelo malo berem strani... samo kaksnih 5 osnovnih, ostalo pa sploh ne... ce bi videl prej, bi ze uletel... sem bil tako ali tako na totem koncu... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara tečnoba WB, smo te že ornk pogrešal. Drugič pa EMŠO mal poglej, predno se bolan spravljaš v kakšne enormne podvige. To ti prihrani marsikakšno bolnišnico ipd. Whatever, važno je, da si (kolikortoliko) zdrav in nazaj <_< ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zadeva je taksna,da imam ze nekaj let malce kronicno vnete mandlje (yep,I´ve still got ´em......samo ne vec dolgo)...

Ven to vrži če je že ponucano ;)

WELCOME BACK- zdaj pa veselo na delo ;) :D :lol: :D In čuvaj se nič potepanja, ledenih pijač... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!