Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Evo, :huh: naša kompanija segurnu pride, se an malu ohlodit, če je sploh še kej vode tm gor! :D Braneta bmo pa ben zrihtali :P nč bat ! :)

Popravljeno . Popravil MOTOVILC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale, je tvoj slučajno Diversion SREBRN???

In si bla v nedeljo kej po hrvaškem, trenutno pa si ostrižena na kratko in rdečkartih barv???

K sm se z avtom rdeč 106 z nalepko jadrilice <_<  vračou s hrvaške-Poreča :) sm vidu eno ritko v miss sixti kavbojkah, sam mi je prehitro ušla, z vidika, pole pa se je nekje na parkirnem ustavla (takratpasmviduvsebinopodčeladopress) :D  :D

Moj je Diverson srebrn, sam nimam kratkih las ampak dolge in čez vikend sem harala po Brežicah in okolici :D

Ah nč pole, bom mogu na Tolmin počakat d te vidim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definirajte kje oz. kaj zavzema primorska pokrajina...a smo Postojnčani všteti tle not :) :rolleyes:

Postojna je PRIMORSKA dežela, sej maste trte in koruzo tam ne??? :blink: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še to!!!

Za zbirno mesto ne...a ne bi blo bolš kje na krasu ob dobrem teranu in pršutku :rolleyes: kukr pa u kopru?!

K krs je nekje na pol poti vseh, tko d nebi eni nrdili 150 (postojna, gorica, al pa celo idrija...) drugi pa 5 km do tja prist :blink: :ph34r:

No sam moj opinion, meni bi tko bol dišalo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zbirno mesto ne...a ne bi blo bolš kje na krasu ob dobrem teranu in pršutku :rolleyes: kukr pa u kopru?!

K krs je nekje na pol poti vseh, tko d nebi eni nrdili 150 (postojna, gorica, al pa celo idrija...) drugi pa 5 km do tja prist :blink: :ph34r:

ce se pa dobimo na krasu bom kar pes prisel,ker se mi ne splaca uzigat mopeda za 200m naredit :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he, prvo zbirno bo v KP pa basta ... kdo se je spomnil motosekcijo odpret ... torej KP :ph34r: :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PO, GO, KP, .......sploh nima tolko pomena kje, baje da je vožnja z motorjem užitek, zame sigurno je...

zato bomo nardili teh par kilometrčkov, al ne!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je KP za prvo zborno mesto primeren, ker konec avgusta tam prav gotovo ne bo poledice, si upam zagotoviti to in podpisati, ne bom pa roke v ogen tlačil, da mi ne osmodi dlak na njej. :P ;) :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK ... prvo srečanje, da se malo upoznamo ...

ČETRTEK 28.08.2003 OB 20.00 V SNACK BARU ... VABLJENI VSI ... TUDI NEPRIMORCI, ČE KOGA POT MIMO ZANESE

P.S. Če slučajno kdo ne ve kje je Snack Bar => Žusterna, nasproti bazena ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK ... prvo srečanje, da se malo upoznamo ...

ČETRTEK 28.08.2003 OB 20.00 V SNACK BARU ... VABLJENI VSI ... TUDI NEPRIMORCI, ČE KOGA POT MIMO ZANESE

P.S. Če slučajno kdo ne ve kje je Snack Bar => Žusterna, nasproti bazena ...

OK pridem! Sam tolk d vam povem neki.....pa ne okul govort......mi je šel ležaj od ojnice :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Tko d nevem če bom v tolminu :( :( :(

Upejmo d vsaj v KP pridem, sam bom mogu tudi hmali jt domuo k mi mami ne pusti več ku do 2h ponoči pohajat :P do doma rabim pa najmanj 1h15 :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he, prvo zbirno bo v KP pa basta ... kdo se je spomnil motosekcijo odpret ... torej KP :ph34r: :D :P

Definitivno KP ... kdo se je pa spomnu idejo za temo odpret ... :P :D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni nobenega lokala kjer bi bilo malo manj gužve,sicer pa jaz v četrtek ne morem ker delam nočno(sory)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni nobenega lokala kjer bi bilo malo manj gužve,sicer pa jaz v četrtek ne morem ker delam nočno(sory)

He he lokala kjer ni gužve :rolleyes: ... tak more bit pa pol zanič ... :rolleyes: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni nobenega lokala kjer bi bilo malo manj gužve,sicer pa jaz v četrtek ne morem ker delam nočno(sory)

Je: SPEED!

Samo tam so še natakarce zginle :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!