Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Priporočene objave

Ni in kje so tiste vaše unikatne.... FOTOGRAFIJE????

in DAMI pozabil si napisat....pod številko 8

8..... manjkalo je veliko unikatnih rožic iz motosveta, ki bi lahko bile pocen sladica.... :glare:

p.s.: anči, ljubica rožica,keiko,mimaza, minca,kmetica2,.....ne me prosim fentat za to izjavo.... :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kongres se je odvijal pod naslovom: Trst je naš, za ostalo se mormo še zment!!

Z delovnim podnaslovom: Primorska do Kalamegdana in naprej do Tokia

4. Naslednji kongres Primorske motosvet sekcije, se bo odvijal na Štajerskem, kjer jim bo podeljen ultimat o priključitvi

Datum kongresa 8.12.2012

Zapletlo se je pri ugotavljanju BMW versus KWAKI

Dosežen kompromis, da jih povezuje Citroen GS - žaba (kwak)

7. Predsednik ni bil izvoljen, tajnik tudi ne, blagajnik tudi ne, potrjuje pa se kwalitetna izvedba FEŠTE!!

Imamo pa uradnega zapisnikarja in fotografa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u51...

.. za sladice se ne bat.. sem jih probal ene 4... pa se ne morem odloćčit, kera je bila boljša........

... še sem nekaj pomešal ... hmm u bistvu se je spet zataknilo nekaj z BMW-ji..

... tko da bi moral še enkrat sprobat Kmetico pa BMW rajderko...al pa če mi kdo pove kako je bilo pri... ah... nč, moram probat...

.. za ostale mi je jasno...

:lol1:

Umetnca... tole za POCENI sladico se boš mogla s puncam zmenit.... jest ti tega ne odpustim.

Pr nas so sladice ZASTONJ!!... poceni se daš lahka ti... če bo kdo hotu.. sevede.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da nobena ne bo prebrala tisto o poceni sladici....je bila malo mim izjava......ker se dons zelo slabo počutim.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u51...

.. za sladice se ne bat.. sem jih probal ene 4... pa se ne morem odloćčit, kera je bila boljša........

... še sem nekaj pomešal ... hmm u bistvu se je spet zataknilo nekaj z BMW-ji..

... tko da bi moral še enkrat sprobat Kmetico pa BMW rajderko...al pa če mi kdo pove kako je bilo pri... ah... nč, moram probat...

.. za ostale mi je jasno...

:lol1:

Umetnca... tole za POCENI sladico se boš mogla s puncam zmenit.... jest ti tega ne odpustim.

Pr nas so sladice ZASTONJ!!... poceni se daš lahka ti... če bo kdo hotu.. sevede.. :P

ja jest taprvič nč ne računam .... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka dogajanje bi na kratko opisal v stilu Vodopivčeve pesmi

Žabe, svatbo so imele (

), katerih brenčanje BMW propelerjev ni zmotilo. Zato tudi ni bilo mnogo suza. Vse pa je špilalo kot bi igral na sintesajzer. Pa tudi taljan ni manjku, kot vedno "ciao ragazzi"

Skratka naslednji občni zbor Primorske sekcije je v Spodnjem Dupleku 8.12.2012 zaradi Anschlussa - priključitve Štajerske matični sekciji z delovnim naslovom

"GOTOF JE MONA"

Prosim, da ustanovni člani potrdijo udeležbo ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tole je bilo res eno v redu druženje, udeleženci vsi od kraja zelo simpatična druščina, bom kar nehal hvalit, da ne bo izpadlo preveč osladno vse skupaj. Po prespanem jutru pa sem mnenja, da smo malce zanemarili uradni del, ki ga je sicer dami 34 zelo izčrpno opisal. To je bilo pravzaprav srečanje BMW odseka primorske sekcije, ki ji baje preseduje ( ali pa bi ji moral ) en ljubljančan, ki ga seveda ni bilo med udeleženci. Ušlo nam je ,da bi morali izvoliti novega, to bi vsekakor moral biti Pik1, obenem pa corserju podeliti mandat vd - ja, ker bi drugače hudo težil s kakšno odpravnino, to je dandanašnji zelo fin način preživetja. Skratka taka in podobna srečanja so zelo pozitiven način druženja, zopet se je pokazalo, da dobra volja premaga vse ovire in in jasno, ni važno kdo kaj vozi, bistvo je , da v tem uživa.

mam eno pripombo-če pogledam zgornje slike zgleda kot bi bilo eno srečanje KWAKARJEV :kva2: . Drugače pa se pridružujem tvojemu in mnenju ostalih, fajn je bilo fajn družba, fajn zabava in ene FAJN MONE! Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maariiija... me kej ni finu videt nasmejane ksihte... kmetica se je tolko uživella, da si je dala solato na zobe namesto muh in mušic... da je bilo videt in doživet ko na pravem motorji in ne na kwaki....( alora ... ma moderator... nekaj sem zajebal zdele... pa se ne da zbrisat... ma kej lahku pomagaste.... :blush: )

Aja... pa naše bejbike so tisti namig o latex hlačah dobesedno vzele... ma so ble vse vakuumsko pakirane.... :kva1::kva2: :kva2:

... ma jebale vas une gorjetex cote.... LATEX JE ZAKOOON!!!! in pa ČRNO OPRIJETO USNJE!!!!

Dokler vas ne vidim v takih opravah na motorjih... se ne bom vozil z(a) vami... :P

... pa kufri so prepovedani...zadnji......

pa to... ko se nekatere pritožujeste, da imaste previsoke motorje.... :slap: ma ŠTIKLE SE OBUJE..... pa boste imele še pokrčena kolena, ko boste hotle stopit dol!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam eno pripombo-če pogledam zgornje slike zgleda kot bi bilo eno srečanje KWAKARJEV :kva2: . Drugače pa se pridružujem tvojemu in mnenju ostalih, fajn je bilo fajn družba, fajn zabava in ene FAJN MONE!

dami :) , dej no, saj vem, da ti je nerodno priznat, da si bil skoraj sam, k je maus predčasno pobegnil z bojišča, zato smo ti dali mal moralne ( vizuelne ) podpore, pa saj je niti ne bi rabil, k je bil ajdovski tim kar homogen :), na koncu te je pa keiko s svojim prihodom mal ven povlekla ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. aja pa še to... ma sploh nisem spil tolko... pa sem se zjutraj zbudil čisto trd.....

...a je imel kdo podobne težave...

.. malo sem raziskoval za nazaj, zajkja je de tega prišlo:

-pijače ni bilo preveš...

-hrana je bila odlična...

-kawa ni bila premočna..

-mleko v kawi ni bilo skisano...

...

..hmm... po mojem je bilo to zaradi tistega kao "latexa" v katerega so bile spakirane ritke... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......sam ta primorska sekcija je pa res zakon, prmejduš, da se še kdaj prtknem zraven............................sam takrat bojo pa Kwake že v premoči, hehehehehe :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maariiija... me kej ni finu videt nasmejane ksihte... kmetica se je tolko uživella, da si je dala solato na zobe namesto muh in mušic... da je bilo videt in doživet ko na pravem motorji in ne na kwaki....( alora ... ma moderator... nekaj sem zajebal zdele... pa se ne da zbrisat... ma kej lahku pomagaste.... :blush: )

Aja... pa naše bejbike so tisti namig o latex hlačah dobesedno vzele... ma so ble vse vakuumsko pakirane.... :kva1::kva2: :kva2:

... ma jebale vas une gorjetex cote.... LATEX JE ZAKOOON!!!! in pa ČRNO OPRIJETO USNJE!!!!

Dokler vas ne vidim v takih opravah na motorjih... se ne bom vozil z(a) vami... :P

... pa kufri so prepovedani...zadnji......

pa to... ko se nekatere pritožujeste, da imaste previsoke motorje.... :slap: ma ŠTIKLE SE OBUJE..... pa boste imele še pokrčena kolena, ko boste hotle stopit dol!!!

hm, ja res, dobro, da si to ti pred menoj pisal, ker drugače bi izpadel en slinast str dec, resnično je bil nežni del druščine na zavidljivem nivoju in prav je tako, po moje tudi zaradi tega ni bilo nikomur treba umivat ust z milom, ker so bila vse debate zelo na kulturnem nivoju ! Da voznega parka, ki ga uporabljajo ne omenjam posebej a ne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami banditi!!!

Igorkr..,,dobr si to zmontiru..Jst se ne spomnm,da bi zravn bla!!! :D

Ja, igor je dobro zmontiral, to drži, aamn, mi se spomnimo :) :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......sam ta primorska sekcija je pa res zakon, prmejduš, da se še kdaj prtknem zraven............................sam takrat bojo pa Kwake že v premoči, hehehehehe :OK:

Alex neč bat

Razmerje moči

1 Yamaha lahko drži v šahu 6 BMW-jev, 2 Kawi in 4 Suzukije

Ko si še ti prišel, smo jih z levim mazincem nadvaldali ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alex neč bat

Razmerje moči

1 Yamaha lahko drži v šahu 6 BMW-jev, 2 Kawi in 4 Suzukije

Ko si še ti prišel, smo jih z levim mazincem nadvaldali ... :D

ja, ampak sam zato, k ste imel več fotoaparatov kt pa mi .... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......sam ta primorska sekcija je pa res zakon, prmejduš, da se še kdaj prtknem zraven............................sam takrat bojo pa Kwake že v premoči, hehehehehe :OK:

hehe , po mojih izkušnjah - sicer jih ni ravno dosti, do sedaj je bilo tako, če smo mi zraven, smo v roku ene ure ure v večini :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alex neč bat

Razmerje moči

1 Yamaha lahko drži v šahu 6 BMW-jev, 2 Kawi in 4 Suzukije

Ko si še ti prišel, smo jih z levim mazincem nadvaldali ... :D

ma, dobro no, ampak, četudi napol gluh sem ujel, da je en udeleženec nekaj o zadnji žalosti izjavil, pa ne bom posebej tega navajal :) ( to so še previdne izjave, počakaj, da se oglasi kmet2, pol boš videl )
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami banditi!!!

Igorkr..,,dobr si to zmontiru..Jst se ne spomnm,da bi zravn bla!!! :D

Pej kej nis vidla slike? Si bla močno nad nami.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!